Информация за МБАЛ Надежда (на д-р Стаменов) - 17

  • 64 982
  • 817
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 464
Предстои ми премахване на полип МЦ Надежда.Някой знае ли колко ще ми излезе като пари ,защото докторката много не говори на тази тема?

Ако се отстранява чрез хистероскопия, тя струва 730лв

# 166
  • Мнения: 556
Предстои ми премахване на полип МЦ Надежда.Някой знае ли колко ще ми излезе като пари ,защото докторката много не говори на тази тема?
Моята хистероскопия, на която махнаха два полипа излезе 730 лв (за здравно-осигурени), иначе е 1000+.
Ако си допълнително здравно-осигурена към някой застрахователен фонд, то той би следвало да покрие разходите (от клиниката съдействат и за това, така че да мине по административен път и да не се занимаваш).

# 167
  • Мнения: 89
Здравейте, за тези които не са следили в Надежда, но са раждали там нормално, каква е процедурата. Мога ли в 34-36 г.с. просто да си запиша час при някой следящ лекар или трябва среща със завеждащия отделението, както е писано по-горе. Мерси.

# 168
  • София
  • Мнения: 1 033
Здравейте, за тези които не са следили в Надежда, но са раждали там нормално, каква е процедурата. Мога ли в 34-36 г.с. просто да си запиша час при някой следящ лекар или трябва среща със завеждащия отделението, както е писано по-горе. Мерси.

Аз записах час в 32 г. с. при някой от ЖК. Не съм правила консултация с Ослеков.

# 169
  • Мнения: 89
Здравейте, за тези които не са следили в Надежда, но са раждали там нормално, каква е процедурата. Мога ли в 34-36 г.с. просто да си запиша час при някой следящ лекар или трябва среща със завеждащия отделението, както е писано по-горе. Мерси.

Аз записах час в 32 г. с. при някой от ЖК. Не съм правила консултация с Ослеков.

А какви документи носихте, тази обменна карта не се ли дава 36 г.с. и какво всъщност представлява. Аз също имам време да се запиша по-рано , сега съм 28 г.с. Вие при кой лекар се записахте ? Аз ще ходя януари на ден на отворените врати та може направо тогава да се запиша за час.

# 170
  • София
  • Мнения: 1 033
Носих си само всички изследвания, правени по време на бременността + документите от феталните морфология. Обменнате карта трябва за самото раждане. Могат да ти я издадат и на място. Бях се записала при д-р Стоянова. Това 2018-а. Simple Smile

# 171
  • Мнения: 384
Здравейте, има ли някой с неуспешно инвитро през октомври, който да чака за коментар при д-р Стаменов и вече да е получил обаждане за час? Притеснявам, се че миниха почти 3 месеца и не знам колко още ще чакам...

# 172
  • София
  • Мнения: 6 010
Здравейте!
Някоя от вас следила ли е бременността си при някой от докторите, които Сигридов препоръчва - доктор Генадиева или доктор Павлова? Моля за мнения и препоръка!

# 173
  • Мнения: 1 521
И двете са много добри, която и да изберете няма да сгрешите. Генадиева ме изражда, Павлова ми правеше прегледи.
На мен лично Павлова повече ми харесва.

# 174
  • Мнения: 343
След доста четене и ровене аз избрах Д-р Генадиева,все още не мога да дам мнение. Първия час при нея ми е на 29.01

# 175
  • Мнения: 433
Д-р Павлова е страхотен лекар и човек! Генадиева беше асистент на секциото ми и нямам особени впечатления Simple Smile

# 176
  • Мнения: 329
Здравейте, имала съм само един преглед при др Генадиева и ми прави въпросния преглед за разкритие, ами нищо не усетих. Мисля, че е много внимателна.

# 177
  • Мнения: 134
На раждането ми преди няколко месеца дежурна беше др. Генадиева. Ходих и на преглед след това при нея.
Изключително съм впечатлена, като внимание и отношение.
Препоръчвам ви я.

# 178
  • Мнения: 343
Здравейте,аз пак с въпроси. Утре съм на БХС 13гс,въпросът ми е резултатите на същия ден ли стават и ако да ще ги коментираме ли с докторката,а ако не стават в същия ден някой свързва ли се с мен че са готови? Другият ми въпрос е,ако искам диск от прегледа на регистратура ли трябва да го кажа преди прегледа? Благодаря предварително.

# 179
  • Мнения: 51
Здравейте,аз пак с въпроси. Утре съм на БХС 13гс,въпросът ми е резултатите на същия ден ли стават и ако да ще ги коментираме ли с докторката,а ако не стават в същия ден някой свързва ли се с мен че са готови? Другият ми въпрос е,ако искам диск от прегледа на регистратура ли трябва да го кажа преди прегледа? Благодаря предварително.

Здравейте, бях на БХС миналата седмица в Надежда. Всъщност минах феталната и лекарката ми каза, че рискът е нисък, сред което ме изпрати за кръвните изследвания, като ми каза, че ще ми се обади само и единствено, ако от резултата от кръвните изследвания рискът се повиши и трябва да се прави нещо допълнително. Дадоха ми само снимка, но аз и не съм искала диск.

Общи условия

Активация на акаунт