Информация за МБАЛ Надежда (на д-р Стаменов) - 17

  • 64 984
  • 817
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 343
Здравейте,аз пак с въпроси. Утре съм на БХС 13гс,въпросът ми е резултатите на същия ден ли стават и ако да ще ги коментираме ли с докторката,а ако не стават в същия ден някой свързва ли се с мен че са готови? Другият ми въпрос е,ако искам диск от прегледа на регистратура ли трябва да го кажа преди прегледа? Благодаря предварително.

Здравейте, бях на БХС миналата седмица в Надежда. Всъщност минах феталната и лекарката ми каза, че рискът е нисък, сред което ме изпрати за кръвните изследвания, като ми каза, че ще ми се обади само и единствено, ако от резултата от кръвните изследвания рискът се повиши и трябва да се прави нещо допълнително. Дадоха ми само снимка, но аз и не съм искала диск.
А не си ли получаваш резултатите на хартиен носител ?

# 181
  • Мнения: 51
Здравейте,аз пак с въпроси. Утре съм на БХС 13гс,въпросът ми е резултатите на същия ден ли стават и ако да ще ги коментираме ли с докторката,а ако не стават в същия ден някой свързва ли се с мен че са готови? Другият ми въпрос е,ако искам диск от прегледа на регистратура ли трябва да го кажа преди прегледа? Благодаря предварително.

Здравейте, бях на БХС миналата седмица в Надежда. Всъщност минах феталната и лекарката ми каза, че рискът е нисък, сред което ме изпрати за кръвните изследвания, като ми каза, че ще ми се обади само и единствено, ако от резултата от кръвните изследвания рискът се повиши и трябва да се прави нещо допълнително. Дадоха ми само снимка, но аз и не съм искала диск.
А не си ли получаваш резултатите на хартиен носител ?

Дадоха ми резултати - два листа - въз основа на извършената ФМ. От другите резултати (кръвните за БХС) така или иначе нищо не разбирам и доколкото разбрах ги вкарват също в софтуера и само ако се повиши рискът, тогава ти се обаждат за допълнителни прегледи и процедури. Ако някой скоро е бил в Надежда и прегледът му е протекъл различно, ще се радвам да сподели, тъй като и аз преди да отида търсих информация. За информация - бях при д-р Чачева, чувала съм само положителни мнения за нея и й се доверих напълно.

# 182
  • Мнения: 343
Реално ти не знаеш примерно колко ти е риска за синдром на Даун ? Аз утре ще разпитам и на регистратура и докторката и аз съм  при Д-р Чачева. Благодаря за отговора.

# 183
  • София
  • Мнения: 10 642
Крайните резултати  ехографския скрининг + БХС си ги взех на следващия преглед - ранната ФМ 16-17 г.с.
Той този риск е статистически изчислен, по-важно е какво е видял доктора на ехографа

# 184
  • Мнения: X
Къде точно се записваше час за първоначален преглед при репродуктивен специалист, че аз откривам две онлайн записвания за час?

# 185
  • София
  • Мнения: 10 642
Къде точно се записваше час за първоначален преглед при репродуктивен специалист, че аз откривам две онлайн записвания за час?
На това с анкетата

# 186
  • Мнения: 51
Реално ти не знаеш примерно колко ти е риска за синдром на Даун ? Аз утре ще разпитам и на регистратура и докторката и аз съм  при Д-р Чачева. Благодаря за отговора.
Не, рискът го знаеш, но той е изчислен на база феталната морфология- т.е ултразвуковия преглед, без да се вземат предвид на този етап кръвните изследвания. Имаш първоначален риск- съобразно информацията, която си дал на лекаря преди самия ултразвук, и изчислен риск- въз основа на вече проведения ултразвук. А за кръвните - само ако има повишаване на риска се обаждат.

# 187
  • Мнения: 343
Ясно,а нямаш комбиниран риск. Добре ако недай боже има проблем до колко дни се очаква да се обадят?
Много ви благодаря момичета,поуспокоих се малко.

# 188
  • Мнения: 16 871
Какъв проблем ще покаже кръвния?
Проблем се вижда на ехографа, Нандин вече ти е обяснила.

# 189
  • София
  • Мнения: 2 016
Здравейте,
Искам да си запиша час във връзка с ин витро в клиника Надежда. Не познавам никой от лекарите, нито колко време се чака. Можете ли да ми дадете актуална информация за лекар-жена, която е специалист в тази област и работи в клиниката? Как протичат прегледите? Благодаря!

# 190
  • Мнения: 89
Здравейте, тези които са с планово секцио избирате ли си лекар, който да го извърши или се гледат кои дати са подходящи и които е на смяна тогава. Има ли нещо общо следящият те лекар с оператора на секциото и процедурата за секциото с кой се обсъжда. Мерси !

# 191
  • Мнения: 433
Здравейте,
Искам да си запиша час във връзка с ин витро в клиника Надежда. Не познавам никой от лекарите, нито колко време се чака. Можете ли да ми дадете актуална информация за лекар-жена, която е специалист в тази област и работи в клиниката? Как протичат прегледите? Благодаря!
Здравей Simple Smile https://www.m.nadezhda.bg/vaprosnik-za-pacientki/ - попълва се анкета и след време ти звънят за час и ти казват при кой лекар си разпределена Simple Smile Посочени са  и изследванията, които трябва да носиш в деня на прегледа.

# 192
  • София
  • Мнения: 10 642
Здравейте,
Искам да си запиша час във връзка с ин витро в клиника Надежда. Не познавам никой от лекарите, нито колко време се чака. Можете ли да ми дадете актуална информация за лекар-жена, която е специалист в тази област и работи в клиниката? Как протичат прегледите? Благодаря!
В Надежда, не ти избираш лекаря, а той теб.

# 193
  • София
  • Мнения: 2 016
Благодаря ви, а колко време горе-долу се чака?

# 194
  • Мнения: 464
Здравейте, тези които са с планово секцио избирате ли си лекар, който да го извърши или се гледат кои дати са подходящи и които е на смяна тогава. Има ли нещо общо следящият те лекар с оператора на секциото и процедурата за секциото с кой се обсъжда. Мерси !
Официално избор на екип няма, но ако си изберете конкретен лекар, може да се уговорите,  съобразявайки се с дните, в които той е на смяна.

Общи условия

Активация на акаунт