Много искам брак и още едно дете

  • 15 146
  • 482
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 2 224
Нито един път не съм я карала, на свекърва ми е. Тук си ги карат заради липсата на достатъчно места за паркиране, но по-скоро като втора, градска кола. Аз и като такава не бих. Относно сигурността не са ми нужни краш-тестове. То е достатъчно да я видиш и да се повозиш. Преди около 2 месеца имаше случай на загинало момиче в буря с такава кола. Вихрушка понесла колата на десетки метри извън пътя и запратила в някакви огради. Ок, предимството й е, че е лесна за паркиране, незнам какво друго й е страхотното.

# 241
  • Пловдив
  • Мнения: 23 677
Абе ... говориш глупости. Като човек с три деца ти го казвам. Става да закараш някого набързо, но за постоянно ползване са изключително неудобни. Нашата кола се води 7 местна, ама... само на хартия.

На нас пък ни е удобна. И ние сме с три деца. Ползваме колата предимно извънградско, за дълги пътувания, и нямаме никакви оплаквания. Големите са отзад в комбито и адски се кефят, че си е "тяхно", ние с бебето (което вече не е бебе) пред тях на задната седалка, та даже ни остава едно свободно място до шофьора, т.е. мъжът-баща.

Скрит текст:
Така че по-леко с абе-тата и глупостите, не си единствената многодетна майка нито в България, нито във форума (последното вмятам, защото често ти засичам прекомерно категоричните изказвания).
Мтъй, ама аз не седя до бебето, ами шофирам (о, ужас, мъжът ми се вози) и трябват пълноразмерни седалки. Представяш ли си, бебето няма да бъде винаги бебе.


И на нас не ни стига - ей такава е - https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A4%D0%B0%D0%B9%D0%BB:Citro%C3% … C3%BCsseldorf.jpg

Да не говорим за някакви активности, които предполагат багаж. Активни скиори сме, едвам събирам ски обувки, каски и чанти в багажника. - това сме самите ние - https://scontent-sof1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/26001313_102150307 … f&oe=5E3874EC

Последна редакция: пт, 11 окт 2019, 18:08 от Янтра

# 242
  • Мнения: 24 467
Е, то кой кара от родителите няма значение.
Човек винаги може да се организира с три деца. Не са за цял автобус я.  😀

# 243
  • Пловдив
  • Мнения: 23 677
Ок, аз мога да снимам как изглеждат моите на третия ред седалки (те са две), едвам се събират. А в комби не се събираме - точно преди да родя третото, ама две седмици преди термин не можахме да затворим вратата на Форд Мондео Комби с трите седалки.
Три деца е на границата за този тип ванове, а с 4 е направо невъзможно. Ако отворя едната задна седалка, вкарам бебешката количка за евентуалното 4-то, то няма място за абсолютно нищо друго.

# 244
  • Мнения: 18 530
E те няма да са все в столчета, от един момент нататък са в обикновена седалка или без седалка.

# 245
  • Пловдив
  • Мнения: 23 677
E те няма да са все в столчета, от един момент нататък са в обикновена седалка или без седалка.
Хеле па сега, един на 8, един на 10 и един на 13. Едвам ги събирам.

# 246
  • София
  • Мнения: 16 197
Ние бяхме с минибус Вито, когато по-големите двама все още живееха с нас. Нищо друго не ни побираше. Янтра напълно я разбирам, колата ѝ е мъничка.

# 247
  • Пловдив
  • Мнения: 23 677
Ние бяхме с минибус Вито, когато по-големите двама все още живееха с нас. Нищо друго не ни побираше. Янтра напълно я разбирам, колата ѝ е мъничка.
Чак пък мъничка Simple SmileSimple SmileSimple SmileSimple SmileSimple Smile Това се води 7 местен ван Simple SmileSimple SmileSimple SmileSimple SmileСитроен Гранд Ц4 Пикасо.

# 248
  • Мнения: 39 318
Как темата се превърна в коя многодетна майка е най.

# 249
  • Пловдив
  • Мнения: 23 677
Мне, подтопика в момента е "дали комби става за семейство с три и повече деца". Моята теза е, че не, не става, малко е.

# 250
  • Мнения: 7 277
Така и не разбрахме кой по-, най- голяма кола има. Последните страници са спам.

# 251
  • Мнения: 17 407
Мне, подтопика в момента е "дали комби става за семейство с три и повече деца". Моята теза е, че не, не става, малко е.

Ми яжте по-малко. За други може и да става.
Аз не отричам, че форумът ми е бил полезен, но кой се интересува от автомобилите ви, в тоз, конкретния случай.

# 252
  • София
  • Мнения: 16 197
Не кола, автобус.

# 253
  • Мнения: 951
А градският транспорт има най-големи автобуси Wink

# 254
  • София
  • Мнения: 12 006
Какво стана, Яна28 каза ли на мъжа си, в прав текст, че иска да се обеби за пореден път и да го завлече в гражданското?

Общи условия

Активация на акаунт