На кого оставяте детето/децата, когато излизате вечер?

  • 4 622
  • 139
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 826
На детегледа4ка,нямаме си баби тук. Sad

# 16
  • Мнения: 619
Не излизаме вечер. Sad

# 17
  • Мнения: 8 917
Най-вече на майка ми като ни е на гости - по-скоро гледаме тогава да излезем. Иначе на една моя много добра приятелка от поне 10 години сме я оставяли веднъж - прекарали са си много добре Mr. Green

# 18
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Синът ми като беше малък го оставяхме на майка ми, там си имаше кошарка и съм била спокойна за него. Сега не е в БГ и няма на кой да оставя малката. Свеки все не й е удобно. Излизаме поотделно, но рядко. Взимала съм я и с мен, но тя заспива към 21-21,30ч. и не ни е много удобно. Чакам с нетърпение майка ми да се завърне на септември, не само заради излизането.

# 19
  • Мнения: 8 505
Гласувах с първа опция,тъй като най-често я оставяме на бабите,когато излизаме.Това обаче се случва изключително рядко-бабите не са в София,съответно можем да им я оставим само когато сме им на гости.Иначе тук сме я оставяли няколко пъти на приятели.

# 20
  • Мнения: 2 196
На бабите,да са живи и здрави. Laughing

# 21
  • Мнения: 2 950
На някоя от бабите, но да си призная напоследък не излизаме много често  smile3518

# 22
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Не ходим по дискотеки. При вечерни излизания винаги са били с нас, по гости - също.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Ами почти не излизаме.Веднъж се наложи,имаше повод,и извиках майка си.Но толкова съм подивяла вече,че още в 21.30 зарязах компанията и се прибрах  Blush

# 24
  • Мнения: 1 555
Откакто съм родила излизаме по отделно  Sad  вечер , баби не са ни помагали ! Незнам как ще процедираме занапред, вероятно ще се възползваме от баба  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 3 360
На детегледачка,защото сме на работа всяка вечер със съпруга ми..../а и баби наблизо няма/

# 26
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Оставяме я на моите родители.

# 27
  • София
  • Мнения: 39 765
Моя отговор го няма. Гласувах с 1ва опция, макар, че мама е взимала Дияна вечер само 1-2 пъти.
Моя кум се смееше "Дияна май само един купон е пропуснала". Дребната върви комплект с нас, навсякъде. Докато мама беше в БГ (а тогава Дияна беше на 1.7г), можеше да я взима, но после купонясва редом с нас Simple Smile

# 28
  • Мнения: 6 039
бабите й са на 24 часово разположение. Да са живи и здрави!

# 29
  • Мнения: 2 381
Оставяме Паолина при свекърва ми.

Общи условия

Активация на акаунт