На кого оставяте детето/децата, когато излизате вечер?

  • 4 635
  • 139
  •   1
Отговори
  • Мнения: 397
Това е наболял проблем в къщи. Не сме мърдали заедно никъде от половин година и повече, общо взето от както се е родила дъщеря ми сме излизали 2 пъти  Crazy  Е, излизаме поотделно, но всеки път този, които си остава в къщи му е гадно  Confused И сега реших да намеря решение на проблема. Моля тези, които ползват услугите на детегледачка нека напишат и какво им срува това удоволствие  Praynig Предварително благодаря за което  Hug

# 1
  • Мнения: 46 553
Ако майка ми има път към София я гледа, иначе излизаме в комплект тримата  Grinning

# 2
  • Мнения: 397
Имам предвид нощно излизане, в смисъл на бар, дискотека - такова нещо. А там не става за деца   Rolling Eyes

# 3
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Оставяме я при баба й, тя живее на долния етаж

# 4
  • Мнения: 46 553
Имам предвид нощно излизане, в смисъл на бар, дискотека - такова нещо. А там не става за деца   Rolling Eyes

Ясно  Grinning ами не си падаме по такива неща с мъжа ми, на заведения излизаме лятото, но дъщеря ни си ляга към 24 ч., затова не ни е проблем, иначе редовно посрещаме или ходим на гости  Grinning

# 5
  • Мнения: 748
взимаме си беба с нас  Peace
но на дискотеки по принцип не ходим, а и сега заради нея избягваме много шумни и задимени места.

# 6
  • Мнения: 4 629
За нас важат всички отговори от анкетата без последния. Най-често оставяме детето при бабите, също излизаме поотделно или оставяме детето с приятели. Все още не сме използвали услугите на бавачка, но скоро май и това ще опитаме Peace

# 7
  • Мнения: 1 033
При нас положението е като при Никол - излизаме всички заедно Grinning с разликата, че децата са 2 броя. Малкият спи в количката, а каката беснее. Това за лятото, а зимата ходим на гости най-често Simple Smile
Заради това сме си отнасяли и доста упреци, но не смятам, че заради липсата на баби в близост трябва да се ограничаваме... Съжалявам, че не мога да споделя инфо за детегледачка, но не сме си и помисляли за такава - цяла вечер ще ги мисля  Naughty

# 8
  • София
  • Мнения: 480
И двете баби се съгласяват да го гледат, но само за през деня. Вечер излизането ми от вкъщи без Иво все още е мираж. Ако се събуди и му няма цицката е нервен потребител  Rage

# 9
  • Варна
  • Мнения: 2 317
На свекърва ми за сега, живеем заедно, но винаги излизаме, след като сме го приспали т.е. тя трябва само да спи при него. В майка ми си има кошара и всичко друго необходимо, но все още не се е налагало да го оставям там.

# 10
Докато бебка беше по-малка на свекърва ми.Сега излизаме тримата и на гости и на кафе.На дискотеки не обичаме да ходим още от преди така,че за нас специално не е проблем че бебето ще е с нас. Joy

# 11
  • Мнения: 4 187
Оставяме Рая на бабите, ако става въпрос за късно излизане! Когато сме на гости , или мястото и времето го позволяват я взимаме с нас!

# 12
  • Мнения: 36 026
все по-често клони към: Не излизаме вечер  Confused

# 13
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
На бабите.

# 14
  • Мнения: 2 674
Имам предвид нощно излизане, в смисъл на бар, дискотека - такова нещо. А там не става за деца   Rolling Eyes

при баба и дядо Sunglasses

# 15
  • Мнения: 826
На детегледа4ка,нямаме си баби тук. Sad

# 16
  • Мнения: 619
Не излизаме вечер. Sad

# 17
  • Мнения: 8 917
Най-вече на майка ми като ни е на гости - по-скоро гледаме тогава да излезем. Иначе на една моя много добра приятелка от поне 10 години сме я оставяли веднъж - прекарали са си много добре Mr. Green

# 18
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Синът ми като беше малък го оставяхме на майка ми, там си имаше кошарка и съм била спокойна за него. Сега не е в БГ и няма на кой да оставя малката. Свеки все не й е удобно. Излизаме поотделно, но рядко. Взимала съм я и с мен, но тя заспива към 21-21,30ч. и не ни е много удобно. Чакам с нетърпение майка ми да се завърне на септември, не само заради излизането.

# 19
  • Мнения: 8 505
Гласувах с първа опция,тъй като най-често я оставяме на бабите,когато излизаме.Това обаче се случва изключително рядко-бабите не са в София,съответно можем да им я оставим само когато сме им на гости.Иначе тук сме я оставяли няколко пъти на приятели.

# 20
  • Мнения: 2 196
На бабите,да са живи и здрави. Laughing

# 21
  • Мнения: 2 950
На някоя от бабите, но да си призная напоследък не излизаме много често  smile3518

# 22
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Не ходим по дискотеки. При вечерни излизания винаги са били с нас, по гости - също.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Ами почти не излизаме.Веднъж се наложи,имаше повод,и извиках майка си.Но толкова съм подивяла вече,че още в 21.30 зарязах компанията и се прибрах  Blush

# 24
  • Мнения: 1 555
Откакто съм родила излизаме по отделно  Sad  вечер , баби не са ни помагали ! Незнам как ще процедираме занапред, вероятно ще се възползваме от баба  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 3 360
На детегледачка,защото сме на работа всяка вечер със съпруга ми..../а и баби наблизо няма/

# 26
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Оставяме я на моите родители.

# 27
  • София
  • Мнения: 39 812
Моя отговор го няма. Гласувах с 1ва опция, макар, че мама е взимала Дияна вечер само 1-2 пъти.
Моя кум се смееше "Дияна май само един купон е пропуснала". Дребната върви комплект с нас, навсякъде. Докато мама беше в БГ (а тогава Дияна беше на 1.7г), можеше да я взима, но после купонясва редом с нас Simple Smile

# 28
  • Мнения: 6 039
бабите й са на 24 часово разположение. Да са живи и здрави!

# 29
  • Мнения: 2 381
Оставяме Паолина при свекърва ми.

# 30
  • София
  • Мнения: 3 436
Ако нямахме баби, бих намерила жена, за да и оставям бебинка, докато сме навън Simple Smile

# 31
  • Мнения: 1 259
На бабата.

# 32
  • Мнения: 8 769
ЛЯтно време я вземахме с нас. Принципно-на майка ми. Но пък ние не сме любители на баровете и дискотеките, така че нощносто излизане по кръчмите доста често е в комплект.

# 33
  • Мнения: 318
Децата не ги оставям на никото защото няма на кого. Живеем сами. Или не излизаме или ги взимаме с нас.

# 34
  • Мнения: 765
На детегледачка . Няма баби тук , а ние обичаме да излизаме вечер и го правим поне 2-3 пъти в месеца . Аз се адаптирах към ритъма и начина на живот на София и се опитвам да адаптирам и нея към нашият , но не обичам да я мъкна по заведения , още е много мъничка и предпочитам да я оставя  , когато излизаме вечер , а и ние по рано от 6 сутринта не се прибираме , така че няма как .  Simple Smile

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 10 822
В комплект с нас,като се прибираме за къпане и папане към 21:30.И ние не сме любители на нощните заведения.

# 36
  • София
  • Мнения: 3 070
Не си добавила нашата опция - водим го с нас  Peace
Иначе гласувах с първата, ако се налага да го оставяме ангажираме някоя от бабите, но по-често БРАТ МИ   bouquet

# 37
  • Мнения: 5 790
Единствено и само на майка ми я оставям.

# 38
  • Мнения: 1 190
На някоя от бабите, а понякога и на дядовците Peace

# 39
  • София
  • Мнения: 6 807
Хм...на майка ми, когато ни идва на гости,или като сме я оставили при нея, а ние сме на море да речем...ии джиткаме с нея, но на дискотека не сме я водили, обаче вероятно и това ще стане скоро, племенника ми го заведох на дискотека като беше 2 годишен  Mr. Green, супер си изкара детето, 2 седмици след това разправяше за топката на тавана, дето се въртяла  Joy.

# 40
  • СОФИЯ
  • Мнения: 397
Или с нас, или не излизаме , не сме любители на нощни заведения!

# 41
  • Мнения: 2 498
Или не излизаме или излизаме с децата...

# 42
  • Мнения: 356
        На някоя от бабите или дядото.

# 43
  • Мнения: 2 910
За наше щастие имаме на кой да разчитаме да гледа детето Hug. Бабата на мъжа ми си я гледа и така имаме възможност събота вечер да поизлезнем.

# 44
  • Мнения: 2 220
Гледаме си го сами и не излизаме вечер. Както са казали хората - всичко с времето си. Сега много рядко ми се излиза на дискотека.

# 45
  • Мнения: 1 800
На някоя от бабите - да са живи и здрави много помагат.

# 46
  • Мнения: 7 474
На майка ми!  Hug

# 47
  • Мнения: 2 849
5 опция . Crossing Armsкато поотрасне ще си водим с нас .

# 48
  • Мнения: 4 068
Нямаме баби в Пловдив и затова рядко се случва да ходим някъде. Гледаме си я сами. Ако решим да излезнем на бира и цаца в близката механичка я къпем и я приспиваме в количката и я водим с нас. Като се приберем я прехвърляме в легълцето и готово. Но това само сега става, защото можем да седнем на вън и да не е задимено. Зимата е абсурд.

# 49
  • Мнения: 507
Или не излизаме или излизаме с децата...
Е това е и при нас.

# 50
  • София
  • Мнения: 1 621
Не излизаме вечер, по дискотеки и барове не ходим. Много рядко я оставяме вечер на някоя от бабите. Simple Smile

# 51
  • София
  • Мнения: 3 692
и двете баби са наблизо- майка е през 2 блока, а свекърва ми е ...в съседния апартамент
Редуваме ги- но съм на мнение че не бива да се прекалява с това...
Ето- довечера ще излизаме с компания- ще е при свеки...А в понеделник сме на рожден ден- и ще спи при майка ми
така на никоя няма да дотегне

# 52
  • Мнения: 2 587
На майка ми,свекито работи вечер,та дори и да исках няма как.

# 53
  • Мнения: 1 440
За сега не излизаме вечер.
Но,ако се наложи,ще се възползваме от свекито.

# 54
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Преди на бабите, сега предпочитам да не излизам ако трябва да го оставяме на свеки, но пък и синът е по голям и го взимаме с нас.На дискотеки не ходим Peace

# 55
  • Мнения: 9 990
Ами мъжа ми мрази дискотеки и ако аз искам-така или иначе няма да дойде с мен-остава с детето.И обратно-той си излиза с негови приятели и правят там каквото обичат да правят.Излизаме заедно на заведение-хапване /пийване.Барабар с детето.Оставаме и по- късно, не е проблем, не е било и в миналото/ в количката се спи прекрасно/

# 56
  • Мнения: 5 647
Винаги сме я оставяли на някоя от бабите.

# 57
  • Мнения: 48 009
последната опция,за съжаление Sad

# 58
  • Варна
  • Мнения: 5 547
Или не излизаме или излизаме с децата...
Е това е и при нас.
Същата работа е и при нас.

# 59
  • Мнения: 1 101
Ние вечер не излизаме. През деня, когато ми се налага да изляза оставям детето на баба му, но за не повече от 2-3 часа.

# 60
  • Мнения: 1 930
Не излизаме вечер, ако излезем, което е рядко е до 21 ч. максимум.

# 61
  • София
  • Мнения: 3 850
Не излизаме вечер.Нямана кого да го оставим.

# 62
  • Мнения: 4 406
мдааа! оставяме го на баба, мнооооого рядко излизаме

# 63
  • Мнения: 596
Излизаме тримата докъм 21 часа, иначе няма на кого да я оставим.

# 64
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Ами, тя моята вече е голяма и когато сме само на кръчма някъде, тя е с нас. Иначе ако става дума за нощно излизане, я оставям на свеки. В момента моята баба живее с нас (85 годишна е), на нея я оставих веднъж, ама може да се поспори кой кого е гледал. И чат-пат на брат ми, когато си е у дома. Общо взето, намира се.

# 65
  • Мнения: 1 671
Откакто Ицко се е родил, сега е на 1 г. и 3 м. не сме излизали вечер изобщо. Един-единствен път излязох сама - на кино с кумицата, че сме фенки на "Хари Потър", тогава го оставих на мъжа ми.

# 66
  • София
  • Мнения: 4 018
Ние сме с детегледачка, заплатата й е 400 лв. на месец плюс осигуровка върху минималната. За допълнително оставане сме се разбрали да й плащаме по 5 лв. на час като мъжа ми после я закарва до тях ( тя живее на 2 спирки от нас). Честно казано откакто се е родила Димана само 2 пъти сме се възпозлвали, просто или излизаме събота и неделя през деня тримата или си ходим с приятели на гости, не ми липсва излизането, в крайна сметка не сме на 18 години..... Embarassed Embarassed

# 67
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Обикновено гледаме да има някоя баба наблизо, но също тъй обикновено аз излизам повече, отколкото сеньор Ананасов. Та гледам да има и той отмяна, ако има баби в града, но иначе често ги оставям двамата с Мая. Или пък той ходи някъде си и аз си оставам вкъщи с детето.
Понякога разчитам на една приятелка, кръстницата на Мая, гледат се денем и нощем много добре.
Рядко ходим на нощна кръчма тримата, даже от миналото лято не се е случвало, щото предпочитам да отмарям и да съм без ангажимент.
Но без отмяна ще лудна. Crazy

# 68
  • Варна
  • Мнения: 478
Не ни се случва много често да излизаме ,но иначе я оставам в къщи при майка ми защото живеем  заедно.

# 69
  • Мнения: 593
Вечер излизането ми от вкъщи без Иво все още е мираж. Ако се събуди и му няма цицката е нервен потребител  Rage

И ние сме така, но по принцип Сиска почти не се събужда преди 3 часа през нощта. От време на време си позволяваме да излизаме вечер (ама наистина много много рядко) и тогава я оставяме на бабата.
 newsm44

# 70
  • Мнения: 2 467
На никого.
1. Щото още се кърмим здраво.
2. Щото съм недоверчива гадина и на никой друг (освен на майка ми) не мога да я оставя.
3. Майка ми е далеееееече  Sad
Излезем заедно тримата вечер и беба като се размрънка (към 8-9) чантата, шапката и у нас  Laughing

Последна редакция: нд, 16 юли 2006, 00:01 от Jes

# 71
  • Мнения: 487
имаме щастието да рапзолагаме с добра и грижовна баба под ръка

да ни е жива и здрава!

# 72
  • Мнения: 6 155
Не излизаме вечер или излизаме и тримата Confused

# 73
  • Мнения: 1 059
Случаите да излизаме сами са много редки, почти винаги сме тримата

# 74
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 458
Излизаме сами вечер много рядко- примерно веднъж на 2 месеца. Ама не ми и липсва. В тези случаи я оставяме на майка ми, която идва в нас, докато се приберем, после си тръгва  #Crazy

# 75
  • Мнения: 3 367
имам списък с 3-4 ситери,звъня наред,който е свободен;
стараем се да излизаме поне 2/месец сами,това е 1аст от "грижата за родителя",к за нас определя добра грижа за децата;правим го откак Ния беше на 3 месеца,не сме имали проблеми и го намирам добре за вси1ки

# 76
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
На някоя от бабите или на една друга роднина, но мисля че на детегледачка е по добре .Просто още не мога да се реша как да избера такава .Иначе излизаме рядко  Sad

# 77
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
От както се роди бебка, не сме излизали никъде ...  Cry

# 78
  • Мнения: 694
Вече нямам спомен какво е това да излезеш без дете.  smile3518
Бяхме трима, сега сме четирима. Зимата не знам как ще е. А и вече ако се отвори възможност да излезем все ще сме с едното дете.

# 79
  • Мнения: 308
когато излизаме взимаме и детето защото няма на кой да я оставим един единствен път я оставихме на сестрата на мъжът ми и тя се справи добре но и тя си име сем-во и се притеснявам да я ангажирам. В момента очакваме родителите ми да се върнат от чужбина и да я погледат малко и ние да излезем като бели хора малко по-до късно а не до 10ч.

# 80
  • Мнения: 4 621
На детегледачката, която я гледа и през деня.  (Жената живее в къщи) Също и ако пътуваме някъде през уикенда без бебето.

# 81
  • Мнения: 3 334
на някоя от бабите Peace

# 82
и ние ги оставяме на бабите вечер, но за жалост това се случва изключително рядко,тъй като става дума да се гледат две моми с разлика от година и половина и е малко трудно,ако не си им свикнал-хранене,къпане,приспиване и т.н. Понякога се престрашаваме да излезем четиримата на някоя кръчма, малката е кротка и спи в количката, но каката е ужас,трябва да я гоня постоянно из заведението и затова избягваме този вариант.

# 83
  • Мнения: 2 000
Не излизаме вечер. И то не защото бабите ще имат нещо против да гледат децата, а просто не ни се излиза.

# 84
  • София
  • Мнения: 44 216
Все още не излизаме...после ще видим как ще нагла9сим нещата

# 85
  • Мнения: 670
На бабите.

# 86
  • Мнения: 1 146
Още от самото начало започнахме да си излизаме вечер и оставяме бебето на едната баба.

# 87
  • Мнения: 3 089
нямаме баба ноколо, дететгледачка така и не харесах, така че детето е плътно с нас. но пък и по дискотеки не ходим - малко попреминахме подходящата възраст. ако намине някоя баба, с големи уговорки от моя страна излизаме някъде сами, но общо взето нямам доверие ма бабите - все пак не живеят с детето и не го познават, както и то не ги познава.

# 88
  • Мнения: 355
На бабите. Т.е. те идват вкъщи, за по-лесно. Обикновено децата са пред заспиване или вече заспали и ние излизаме. прибираме се около 11- 12 ч. и родителите си тръгват.
Ако няма свободна баба - излиза само единия - не е болка за умиране.
Детегледачката ми живее далеч, а аз свършвам работа рано. Ако трябва да се прибере до вкъщи, после да дойде пак за вечерта, да стои до 12 ч. и после да се прибира по нощите - предпочитам изобщо да не излизам. Друг щеше да е въпроса, ако например живееше някъде наблизо - тогава бих си позволила да я викам и вечер.

# 89
  • Мнения: 3 611
В БГ бабата го гледа, но тук в ДЕ се налага да си иzлиzаме поотделно т.е. единият zадължително остава да гледа детето. Не ни е проблем, zащото имаме доста раzлични интереси, zабавления и дори приятелите ни не са общи   Rolling Eyes

# 90
  • Мнения: 394
На бабата и дядото е при нас.

# 91
  • Мнения: 234
Още не се е случвало,но когато му дойде времето,ще го оставя на едната баба.

# 92
  • Свиленград
  • Мнения: 269
Оставяме бебо на свекърва ми тъй като живеем в един град, много близо едни до други. Много ни е удобно, даже и тази вечер ще излизаме,така че за сега съм спокойна.  newsm10

# 93
  • Мнения: 649
Вечер не сме излизали заедно откак бебо се роди, защото нямаме баба или дядо тук при нас.  Иначе през деня го оставяме на детегледачка, когато трябва да се уреждат разни работи.

# 94
  • Мнения: 135
Вече рядко излизаме вечер,но кокато се наложи ги оставяме на някоя от бабите с голями уговорки,защото много трудно се навиват да ги гледат ooooh!

# 95
Нашите баби не живеят близо, даже и тази, с която сме в един град. И двете умират от желание да се занимават с дивчо. И той само това чака- прави ги "диви и щастливи" Twisted Evil
Но все така се получава, че го оставям - повечето пъти на свекървата, или тя идва у нас - когато трябва нещо да си свършим.
Излизането вечер е много рядко, още не го оставям да спи на чуждо място без нас и гледаме да сме се "накупонясали" до 21.30!
Иначе като ходим на гости на майка ми, вечер като го приспим, излизаме задължително. Но не по заведния, а на разходка! Grinning

# 96
  • Мнения: 131
На детегледачка.

# 97
  • Мнения: 2 125
На майка ми, но когато е свободна. Иначе с нас, но не си е работа smile3511 smile3540 #Milti

# 98
  • Мнения: 1 107
Бабата и дядото го гледат, да са живи и здрави  Simple Smile

# 99
  • Мнения: 6 472
На бабата, но излизаме рядко.Обикновено след работа сме като парцали, а като изкъпем и оправим децата вече съвсем нямам сили и ми е само до излизане Sad

# 100
  • Мнения: 1 117
На бабата, но излизаме рядко.Обикновено след работа сме като парцали, а като изкъпем и оправим децата вече съвсем нямам сили и ми е само до излизане Sad
Peace

# 101
  • Мнения: 75
ние оставяме бебо при бабата и  дядото-мойте родители.още преди 1г.когато спрях да кърмя за 1 път оставихме бебо при наште за вечерта.отначало ми беше трудно,но сега вече свикнах и без проблем го оставяме събота и неделя.но повече от 2 дни не мога без него.при др.баба и дядо още не сме го оставяли те са си по село.ако ходим ходим заедно.но от лятото смятаме да почнем да го даваме и там.

# 102
  • Мнения: 1 104
Като ни се наложи да излезем предпочитам да оставя бебка при майка ми и винаги гледам да се прибера бързо. Пък и ние сме на месец и полувина и се кърмим, та имам най- много 3 часа свободно време като я гледа майка.

# 103
  • Мнения: 2 005
Ако излизаме,то ходим на гости с детето и не се застояваме много Joy Joy Joy

# 104
  • Мнения: 6 164
Взимаме го с нас навсякъде. Живеем с майка ми, а тя не е фен на гледането на бебе (2-3 пъти го е гледала за час-два), но като се отделим самостоятелно ще си взема бавачка, че така не се издържа!

# 105
  • Мнения: 2 159
не излизаме заедно Sad, няма на кой да я оставим

# 106
  • Мнения: 157
на бабите  Mr. Green да са живи и здрави

# 107
  • Мнения: 5 391
Някоя от бабите идва в нас, докато сме навън, после я изпращаме по живо, по здраво.

# 108
  • Мнения: 999
Ние живеем при майка ми и баща ми и си я оставяме на тях.

# 109
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Малък е още да го взимаме с нас.Бабата го гледа,нали на нея е кръстен, да помага...

# 110
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
Не излизаме. Странното е, че поне засега това въобще не ми тежи.

# 111
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Не излизаме. Странното е, че поне засега това въобще не ми тежи.

Ако излизаме сме заедно.

# 112
  • София
  • Мнения: 1 424
на баби и дядовци, но като се има предвид, че се кърмим през 3 часа, социалният ни живот не е особено активен Crossing Arms

# 113
  • Мнения: 2 677
На майка ми. Живеем с нея, а ти си умира от кеф, когато стане въпрос за гледане на бебето.  Peace

# 114
  • Мнения: 5 140
Или на майка ми, или на свеки.

# 115
  • Мнения: 338
На свекърва ми Laughing

# 116
  • Мнения: 888
рядко излизаме, но оставяме децата на някои от бабите и/или дядовците Hug 

# 117
  • Мнения: 568
и мен ме интересува. Ще следя темата.
Страхотен лукс се оказва да изпиеш чаша вино с приятели навън.
Понякога ходим в О!Шипка горе - там е за непушачи - барабар с дребните, но това не е почивка....
А сега като се стопли по градинки ще се пийва. Blush

# 118
  • Мнения: 693
При нас бабите и лелята(сестра ми) спасяват положението

# 119
  • Мнения: 742
Вече все по-често ни се случва и ние да поизлезем вечер Hug Когато свекърва ми си дойде при нас, оставяме детето на нея; когато майка ми е свободна - съответно тя гледа Криската, а ако и двете баби са заети - просто не излизаме Hug

п.п вариант излизаме поотделно - при нас НЯМА Naughty

# 120
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
На майка ми, която я гледа и когато съм на работа

# 121
  • Мнения: 6 461
На моите родители или на свекъра и свекървата.

# 122
  • Мнения: 1 029
Ние не си падаме по нощния живот, така че не се налага да мислим при кого да я оставим. А ако случайно ми се приходи някъде, предполагам че ще я оставя на баща й  Mr. Green
Само през почивните дни ходим на ски и тогава я оставяме на едните баба и дядо.

# 123
Няма баби и затова не излизаме, или е с нас ако е по-рано и се налага.

# 124
  • Мнения: 942
На моите родители  Grinning

# 125
  • Мнения: 1 233
На бабите засега.

# 126
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
На моите родители:)

# 127
  • Мнения: 5 103
На детегледачката.

# 128
  • Мнения: 3 537
Родителите , но това се случва много рядко с излизането, Sad а и бабите са в провинцията... Rolling Eyes

# 129
  • Мнения: 5 362
На бабите Grinning

# 130
  • Мнения: 8 242
Взимаме си го с нас  Mr. Green

# 131
  • Мнения: 4 362
На всякъде е с нас!Дори и вечер когато излизаме  Wink

# 132
  • София, център
  • Мнения: 3 455
На нашите, по обясними причини - живеем заедно!

# 133
  • Мнения: 1 186
Ние рядко излизаме вечер защото още не мога да свикна да ми гледа някой детето и ми е гадно така..свикнала съм аз да си я гледам ден и нощ....но от скоро свекърва ми взе да идва следобед да я гледа за 2 часа докото аз и татито отидем да напазарим на бебка Peace

# 134
  • Мнения: 795
На свекърва ми. Само дето все по-рядко излизаме вечер! Cry

# 135
  • Мнения: 363
На някоя от бабите.

# 136
  • Мнения: 141
Лятото излизаме заедно.Не сме фенове на дискотеки и нощни заведения така, че не ни е проблем.А зимата ходим на гости и посрещаме гости.Съответно тя е с нас до последно.Не заспива докато не си тръгнат всички.Как ще изтърве купона.Иначе сме я оставяли 1-2 пъти на батко и.Той е на 17-18 г.Естествено първо сме я приспивали.За детегледачка не съм мислила и не бих ползвала.А иначе бабите не се намират много.Майка ми не е в България, а свекито е виждала малката 2 пъти за по половин час. #2gunfire

# 137
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Рядко ни се случва да излизаме без децата,но когато го правим ги оставяме на детегледачката или на една съседка  Hug

# 138
  • Мнения: 516
Нямаме никакви проблеми за гледането на малката и двете баби са супер готини и я гледат с удоволствие и то много честичко Embarassed Wink

# 139
  • Мнения: 270
На бабите- да са живи и здрави!

Общи условия

Активация на акаунт