Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (91) - октомври 2019

  • 119 266
  • 1 788
  •   1
Отговори
# 1 050
  • Мнения: 1 200
Лидъл имат ли актуална игра с касови бележки? Потърсих на сайта им, но не намерих.

# 1 051
# 1 052
  • Мнения: 547
Май Тайгъра идват, защото друго не чакам.Отново с булпост, купона започва:) Имам 3 смса - един за кв Акация във Варна, един за моя адрес и един за пощенския клон- не е истина просто!
Накрая с пощенски гълъб ще дойде пратката Joy

При мен пратката дойде благополучно с Български пощи и в СМС-а ме насочиха в пощенски клон, от който да си я взема...Но колонката е толкова мъничка ...една идея по-голяма от капачка от дезодорант...Е, все пак е подарък срещу закупена стока...

# 1 053
  • Мнения: 1 454


При мен пратката дойде благополучно с Български пощи и в СМС-а ме насочиха в пощенски клон, от който да си я взема...Но колонката е толкова мъничка ...една идея по-голяма от капачка от дезодорант...Е, все пак е подарък срещу закупена стока...

Честито!
А искаха ли касовата бележка ?
И аз съм с колонка, но съм изхвърлила бележката, имам само снимка на телефона. Та се чудех дали ще ми искат КБ.

# 1 054
  • Мнения: X
И Фантастико ще раздават ваучери /х100лв/ и продукти при покупка на Савекс или Семана
Скрит текст:
Игра на аз-детето
http://www.az-deteto.bg/interesniya-treylar-izgleday-ti,-na-vapr … i/19545/view.html

# 1 055
# 1 056
  • Мнения: 547


При мен пратката дойде благополучно с Български пощи и в СМС-а ме насочиха в пощенски клон, от който да си я взема...Но колонката е толкова мъничка ...една идея по-голяма от капачка от дезодорант...Е, все пак е подарък срещу закупена стока...

Честито!
А искаха ли касовата бележка ?
И аз съм с колонка, но съм изхвърлила бележката, имам само снимка на телефона. Та се чудех дали ще ми искат КБ.
Не ми искаха касова бележка за Тайгъра!

# 1 057
  • При децата ми
  • Мнения: 6 067
Сикрет, жива и здрава да си! Късмет във всяко начинание!:birthday:BalloonParty Time

Моля за линк за играта на "Сникърс"?

# 1 058
# 1 059
  • София
  • Мнения: 1 197
Имам пропуснато от 028213784. На някои познат ли му е? Не мога да върна обаждане.

# 1 060
  • Мнения: 181
И аз съм с Polarid snap,но нямам нужда.Който иска да ми пише да се разберем.

# 1 061
  • Мнения: 999
В понеделник си получих хавлията от Баунти. Страхотна е! Ако знаех, щях да играя и с втора бележка.
Обиколих три аптеки от списъка за мостри на Ла Рош. В първата нямали точно тези мостри, във втората не им се занимаваше и ме заведоха да ми покажат на кой щанд се продават продуктите, в третата моментално ми дадоха кутийката и обясниха за талона.

Миналата седмица пък получих Hipp Babysanft олио. В писмото има сайт, където да дам отзив. Е, не виждам правилно или наистина няма анкета, която да попълня. Писах им за линк - нямам отговор. Някой с такъв проблем?

# 1 062
  • Мнения: 612
От Фантастико Ехо Савекс - опитай пак скреч карта.

# 1 063
  • Варна
  • Мнения: 191
Здравейте! Много готина тема Grinning
Опитвам се да я следя, обаче много бързо пишете и не смогвам Grinning
Досега почти нищо не съм печелила от такива игри, за първи път наскоро едно одеялце Нивеа от скреч карта. Сега участвам в няколко игри, които научих тук от вас, най-много се надявам на Полароид от Милка, ама засега - тц. Четох ей сега правилата, ама не намерих конкретно информация дали касовите бележки участват във всички тегления или само за периода, в който са регистрирани. Някой знае ли как е? Извинявам се, ако е писано, чета назад каквото мога, за Тик так май беше коментирано, ама за Милка не се сещам.

# 1 064
  • София
  • Мнения: 9 850
Имам ваучер за 100лв за екскурзия за размяна Simple Smile Ако някой се интересува, може да ми пише на ЛС.

Общи условия

Активация на акаунт