Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (91) - октомври 2019

  • 119 280
  • 1 788
  •   1
Отговори
# 1 095
  • Мнения: 862
Сега очаквам да разбера какво съм спечелила, след като ми се обадят ще споделя тук, защото имаше коментари дали наистина ще дават обявените награди. Направи ми впечатление часът, в които е изпратен имейла.

Томбола Гурме
от:   office@espices.net
дата:   18.10.2019 05:56
до:   *********@abv.bg

Здравейте,
Вашето име беше изтеглено при проведено теглене на Томбола Гурме на 17.10.2019 г.
Моля да ни изпратите актуален телефон на който да се свържем с Вас.

Честито,
От екипа на eSpices.net

# 1 096
  • Мнения: 36 519
Аз също - не бързам да се радвам, защото ако е карта за фитнес в София, или еднодневна екскурзия от София, няма да мога да използвам наградата...

# 1 097
  • Мнения: X
Еконт вече имат нова политика - ако те посети куриер на адрес, но те няма и не си вземеш пратката, хем си я взимаш от техен офис, хем плащаш 1.45 лв. Следващият път когато куриер ми звънне и каже, че е отпред, а аз изобщо не знам че имам пратка, ще го оставя чака 10 минути щом не си правят труда даже да проверят, дали си на адрес. Иначе си взех добавката от Ведра от форумната игра и попълних приемно - предавателен протокол.

# 1 098
  • Мнения: 14 801
Коте,ей сега се връщам от Кауфланд и вътре е точно Инмедио,а и играта я има,обаче аз на излизане се сетих и вече бях профукала парите. 😂 Ще пратя ММ или аз ще ида пак и ще взема чадърче. 🤗

# 1 099
  • Мнения: 1 673
И аз получих спрей вместо пастилите, които спечелих, но пак съм доволна. Smile Blush
https://sopharmacy.bg/nelsons-rescue-original-spray-20ml.html

# 1 100
  • Мнения: 11 741
Да помрънкам и аз...отникъде нищо

Пуснали са две нови игри в НЛ. Да се надяваме на бонуси  Grinning
Я кажи къде ги видя новите игри, че предния път така се подведох по рекламите им във фейса и се оказа, че рекламират стари игри. При мен последно като нова излиза само "Море от съкровища", за която имахме бонус 2-3 дни след като я пуснаха.

# 1 101
  • Мнения: 6 529
Да помрънкам и аз...отникъде нищо

Пуснали са две нови игри в НЛ. Да се надяваме на бонуси  Grinning
Я кажи къде ги видя новите игри, че предния път така се подведох по рекламите им във фейса и се оказа, че рекламират стари игри. При мен последно като нова излиза само "Море от съкровища", за която имахме бонус 2-3 дни след като я пуснаха.

Като цъкнеш на най-нови игри и ти излизат. Преди море от съкровища излизат

Coins of Egypt i Lost Relics Touch

Последна редакция: пт, 18 окт 2019, 12:07 от Dream Team

# 1 102
  • Мнения: 1 457
Играта с Маретите със скреч картите дали може да се намери някъде в Пловдив ?
Хапваме си често Марети и ми се искаше да опитам, но в Лекси, където пазарим най - често нямат рекламен плакат и най - вероятно не участват.

# 1 103
  • при късмета
  • Мнения: 24 013
От брускети спечелих метални сламки и още един пакет брускети. Играта я има и в Коме
Купих семана на майка ми, обаче опитай пак
Довечера ще ходя до кауфлан, обаче на ротманс играя в другата игра
При мен в НЛ на 2 игри пише "нова игра", но едната е море от съкровища, която не е нова. Другата е Lost Relics, тя е нова и за мен. Пуснах демото, ама нещо май не е моята

# 1 104
  • Мнения: 11 741


Като цъкнеш на най-нови игри и ти излизат. Преди море от съкровища излизат
Live игрите, двете. Не са нови. Имам предвид, че са от повече от седмица.

# 1 105
  • София
  • Мнения: 3 015
Играта на Марети, някои знае ли, дали я има в Фантастико?

# 1 106
  • София
  • Мнения: 14 710
Къде намери Коме в Люлин? Сега ще ходя да проверя в Аванти.

# 1 107
  • Мнения: 6 529


Като цъкнеш на най-нови игри и ти излизат. Преди море от съкровища излизат
Live игрите, двете. Не са нови. Имам предвид, че са от повече от седмица.

Не тях. Само през телефона ми излизат първи . Игрите са

Coins of Egypt i Lost Relics Touch

# 1 108
# 1 109
  • Мнения: X
Играта на Марети при нас я има в доста квартални магазинчета, и аз спечелих още един пакет брускети.
Иначе от Ведра ми пратиха точно каквото спечелих. И аз се чудих дали няма да объркат наградите, защото бяха доста печеливши с различни добавки. Дори бяха в био чанта, която обаче се разпадна само като я пипнах.

Общи условия

Активация на акаунт