Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (91) - октомври 2019

  • 119 351
  • 1 788
  •   1
Отговори
# 1 710
  • Стара Загора
  • Мнения: 881
Горе долу след колко регистрирани кода спечелихте ваучерите за Оптикласа?
Моят в 18:37ч. Но явно не е от значение, пробвах 2 пъти пак по същото време Grin
И на това съм доволна, макар, че очила около 100лв. има нищожно малко , на фона на тези от около 400лв. Bowtie

# 1 711
  • Мнения: 1 967
Благодаря и мен ме има с 1 бележка бях

# 1 712
  • Мнения: 112
Аз до сега регистрирах 30тина и нищо от колата, като съм пускала по всяко време на деня.

# 1 713
  • Мнения: 14 823
Ок,благодаря ви. ММ на обяд пие такава кола и днес ми донесе етикета,но нищо. Та се чудех дали има смисъл да регвам,но ако се сети да носи,ще пробвам.

# 1 714
  • Мнения: 1 779
Печеля от Лайън. Миналото теглене имах проблем с промо кода, но Нестле изпратиха нов. Надявам се този път да няма такъв проблем.

# 1 715
  • София
  • Мнения: 2 066
В ДМ е свършила играта им,уж редовно ходя,а не съм я видяла и аз,явно не е имало плакат,а само на щанда с пелените е имало обозначение.

В аптеки Медея има скреч карти, а и цената на големите пакети е много добра - 17.39лв. Много исках кубчета, но ми се падна книжката. Хубава е 😊

# 1 716
  • Мнения: 1 673
Аз имам и от двете, книжката е по-здрава и по-хубава. Кубчетата не са с толкова издръжлива хартия. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 1 717
  • Мнения: 4 653
От журнала на ДМ:

# 1 718
  • Мнения: 630
В ДМ е свършила играта им,уж редовно ходя,а не съм я видяла и аз,явно не е имало плакат,а само на щанда с пелените е имало обозначение.

В аптеки Медея има скреч карти, а и цената на големите пакети е много добра - 17.39лв. Много исках кубчета, но ми се падна книжката. Хубава е 😊

Дали важи за всички аптеки Медея и докога е промоцията? Ползваме точно тези пелени, а много ми харесват и двете награди, така че бих опитала да спечеля някоя от тях.

# 1 719
  • Мнения: 444
https://www.facebook.com/146912765353419/posts/2708839785827358/
Най-после успях и аз да пусна игра! Майонеза Краси

# 1 720
  • Мнения: 630
https://huawei.nha.bg/

Не знам дали е пускана, извинявам се ако е.
Интересен конкурс. Simple Smile

# 1 721
  • Мнения: 36 718
 В „Конкурса“ могат да участват само снимки на дизайни и снимки на обекти, направени с Huawei устройства. „Участникът“ трябва да отбележи модела на своето устройство.

Е, нямам такъв телефон... И какво значи снимка на дизайн? Нарисувал си нещо с графичен таблет (примерно) и трябва да го снимаш с телефона си, за да се включиш... Не че имам шанс, но ми изглежда малко абсурдно.

# 1 722
  • Мнения: 1 673
Има хубави снимки в галерията. Може да си открадна някой уолпейпър щото няма да участвам. Smile

# 1 723
  • Мнения: 36 718
Аз качих нещо, все пак... Искам 3Д камера (стига да не трябва да я плащам)... Ако ми дойде някакво много голямо вдъхновение, може да нарисувам нещо ново (тази роза е старичка, но не съм я публикувала никъде)...Обаче напоследък не съм в настроение за рисуване...

П.п. имах предвид 360 градусова камера, ама вече ми се доспива...

# 1 724
  • София
  • Мнения: 515
Ох новата игра на Кока кола май ще ми е трудна, вече 3 бутилки и на трите еднаква сричка - ЛЕ..

Общи условия

Активация на акаунт