Лидл 132 - Време за Октоберфест ;)

  • 102 197
  • 1 829
  •   1
Отговори
# 1 725
  • Мадрид / София
  • Мнения: 6 049
Щото е бил имитация на марципан, с добавено какао, и се получило нещо като нищо. Защо им е било да правят имитация, вместо да ползват бадеми, не знам.
Изобщо никакъв марципан не беше, а нещо недодялано наподобяващо соев шоколад или нищо такова. Ненавиждах го. Това сега, което е истински марциран е друго нещо.

# 1 726
  • Мнения: 10 212
Да, приемаше се за некачествената алтернатива на шоколада, който си беше дефицитна стока.

# 1 727
  • Мнения: 12 678
При вас има ли метални коледни топки, пълни с бонбони? Сега бях в този в Халите и ги видях. Имаше и други коледни неща, които при нас ги няма.

Има. 3 бонбона са вътре, не съм ги опитвала.

# 1 728
  • Мнения: 20 213
На мен и сега в главата ми е нещо некачествено, щом чуя марципан. Толкова ми е набито от едно време.

# 1 729
  • Мнения: 2 495
Кой е този марципан,който всички хвалите,изтървала съм нещо...🤪

# 1 730
  • Мнения: 1 953
Коледните шоколади от 0.99 лв опитахте ли, хубави ли са? Шоколадът в коледните календари от 1.99 лв. хубав ли е?
Не искам да опитвам всичко.

Това, което се води марципан в брошурата, от 1.89, но е само с лешников нуга крем е много, много вкусно. Даже и на Тета щеше да й хареса, ако не беше толкова сладко Wink.

Аз харесвам този: https://www.lidl.bg/bg/p/da-bde-koleda-s-favorina/marcipan/p31305

Да кажа за душовете, въпреки че вече се намериха. В двата магазина, в които бях вчера/ снощи, нямаше.

# 1 731
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 727
Да, нуга шоколада от 1,90 е супер. Моя свърши на 2 пъти. Едва се сдържах да не го изям на веднъж. С марципана също е хубав, но тази година има повече от него вътре и нуга крема е ню-ню. Затова не ми е на първо място. Grinning

# 1 732
  • София
  • Мнения: 18 746
При нас душове и от двата вида и конвектори доеолно също.

# 1 733
  • Мнения: 1 727
Обожавам марципан! Обаче като малка четях много от книгите на майка си, та знаех, че марципан е смлени бадеми, съответно няма как да е тази отврат, дето се продава с това име. Бях правила и многолистно тесто, много преди да се появи като готов продукт по магазините тук. Май се наричаше хилядолистно и беше японска рецепта.

# 1 734
  • Мнения: 2 233
Аз трупчетата не ги харесвам, не обичам нуга. Обикновения марципан в станиолче ми харесва, както и щолена с марципан.

# 1 735
  • София
  • Мнения: 14 774
Календарите и дядо Коледа  са много вкусни, децата казаха, че шоколада е по-хубав от 100 грамовия в редовния асортимент.

# 1 736
  • Мнения: 8 301
Аз трупчетата не ги харесвам, не обичам нуга. Обикновения марципан в станиолче ми харесва, както и щолена с марципан.

Ехаа, какги ядете тези работи! На мен са ми толкова сладки, че чак ми присядат Simple Smile

# 1 737
  • Мнения: 69 131
Така преядох с патка със зелце...че не мога нищо да поема. Чета ви за марципаните  и дори една капка слюнка не ми се отделя...тц...ник'ва реакция не изпраща мозъка...😆

Не помня кой ми предложи да я сготвя със зеле...да е жива и здрава.

# 1 738
  • Мнения: 25 824

Ей това дъщеря ми го обожава.
И при нас имаше душове, всякакви.

# 1 739
  • Мнения: 9 154
Какъв е този златен душ, да мина през Борово и аз да взема  ако има.
Смесителите с хобот за 90лв тества ли ги някой? Видях че има две степени, което не ме кефи.
Сега се връщам от Борово и видях 2 душа (единият отворен), като на Румката. Взех някаква слушалка аз, още не съм я отворила. Това суитчера дето се писа днес за момиченце нямаше никакви. Купих една огромна ватирана рокля за майка, тя пък не я хареса, а на мен ми се вижда много топличка за вкъщи, но нямаше моя номер. Купих и боб на  промоция е сега. , преди взимах и ми харесва от насипния. Тези ябълки дето пишете също имаше на 65 ст. на промоция бяха, но не взех. Има от хубавите дълги люти чушки-турските, купих от тях.
А..да и един чадър си взех за мен, цветния, за 7 лв много ми хареса , нямам нужда, ама...красив ми се видя))
Има някакво ново бадемово брашно на 5лв -200 гр. Не знам нищо за това брашно, ама тук само за него пишете и се прежалих. Сега не знам какво да го правя.((

Общи условия

Активация на акаунт