Лидл 132 - Време за Октоберфест ;)

  • 102 263
  • 1 829
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 9 001
Не знам дали ми е на място въпроса, но и към тези, които имат прахосмукачката робот на Силвър крест- пере ли се филтъра, или само изтръсква, и ако да, колко често, без да му навреди (изглежда ми много хартиен)?

Имам друг модел робот, поръчвам си филтри от алиекспрес. Измери си го и виж дали пасва, обикновено са един размер на повечето модели.


Роботът го имам от 3-4 години от една шатра. Незаменим ми е. Лук, моркови, картофи, зеле, всичко режа и стържа в него.

# 436
  • Мнения: 12 685

Имах такъв робот, счупи се.  Иначе работа си вършеше, аз май нещо съм го потрошила.
Не думай! Нали има гаранция, какво стана? П.с. кухненски робот или прахосмукачка робот?
[/quote]

Кухненски. Изхвърлих го, защото си беше счупен. Някаква пластмаса  се счупи.

# 437
  • Мадрид / София
  • Мнения: 6 086
Пуловерчетата с ризка отдолу как са? Широки ли са или по-вталени, имат ли еластичност?
Не са вталени и моето боцка (сиво с бяла якичка), че и са полупрозрачни.  Нещо не са го докарали съвсем. Имат лека еластичност самите пуловерчета.

# 438
  • Мнения: 10 214
Панталоните от днес също са някакви боцкащи. Уж памук и полиестер, мислех, че след летния лен на друго боцкащо няма да попадна.

# 439
  • Мадрид / София
  • Мнения: 6 086
Странно е, че лена боцка. Имам едно топ бяло от памук и лен, ми боцка ми и е неприятно.

От американските - снакса с фъстъци става, не е зле, но за здравословно не става и дума че е.

# 440
  • shumen
  • Мнения: 18 207
Ботите са много твърди и се отказах.

# 441
  • Мнения: 3 760
Какво купувате вместо старата сива Голдеса? Състава й беше супер, малкото много я ядеше, а сега се чудя какво да му взимам...

От Кауфланд вземам или Арла, или Exquisa, но и двете излизат по-скъпо от Голдесата.

# 442
  • Мнения: 27 782
Шоко нусата за постоянно ли изчезна? Confused

# 443
  • Бургас
  • Мнения: 5 693
Скрит текст:

И тъй като от скоро си имаме домашен любимец, някой може ли да даде отзив за тази машинка  newsm78



Аз доскоро подстригвах ММ с нея  hahaha hahaha hahaha, но и се развали копчето и не мога да я изключа от него, само от контакта

А ние обратно, с машинката на ММ - тая малката оградената му подстригваме ушите и дупето  Joy

Първосигнално прочетох че подстригвате дупето на благоверния, та се върнах да чета пак JoyJoyJoy

Долче, честито ти яке! И аз си взех, допадна ми, ама ми е малко, та ще пътува обратно Rolling Eyes Шоко нусата много ми липсва и на мен, ама засега трайно я няма...

От сивата Голдеса се заредих доста и още имаме да дояждаме от нея. Половинката и дребният харесаха и новата и въпреки, че е една идея "по-обогатена", сигурно ще взимам от нея после.

Ръкавички си взех и аз, защото старите ми такива от Лидл се скъсаха вече, а много ми са удобни и топлещи.

От кухненския робот за рязане и кълцане имам от предно пускане и съм си много доволна - здрав е и нищо му няма, зеле си стърже прекрасно, като го нарежа преди това на парчета с подходяща за отвора форма. И любимата ми салата от цвекло, моркови и ябълки става за отрицателно време. така че го похвалвам аз Wink

# 444
  • София
  • Мнения: 3 882
Ботите са боклук.
Роклите и пуловерите с риза доста рехави и тънки.
Сутиените са красиви, за който му стават. Бикините също, но не са памук.
Взех от блузите полуполо - сива и бяла на черти, страхотни са. Ползвам ги зимата за под пуловер. Иначе стандартната поло яка ме дразни.

# 445
  • Пловдив
  • Мнения: 198
Какво купувате вместо старата сива Голдеса? Състава й беше супер, малкото много я ядеше, а сега се чудя какво да му взимам...

Не се сещам какво имате предвид под "старата сива", аз на моя мъж вчера му бях поръчала да купи Голдеса лез други уточнения, купил една голяма кутия - 300 гр, Класик, кутията е сива. Аз за първи път виждам такава, хареса ми.

Да си повторя въпроса за спрей-мопа от снощи, че май остана назад и никой не се включва - ако някой го има, да сподели моля дали е доволен Flushed

# 446
  • Мнения: 9 599
това е новата голдеса, с доста по-кофти състав. дано поне като вкус да е сходна с предната.

# 447
  • Бургас
  • Мнения: 5 693
Е, чак пък доста...   https://photos.app.goo.gl/2cTwcUSzPPYN8cAJ7

И аз си предпочитам старата, ама моите хора чисто вкусово харесаха повече новия вариант, въпреки че на мен ми идва по-кремест и по-мазен. Проба - грешка Wink

# 448
  • Мнения: 1 677
това е новата голдеса, с доста по-кофти състав. дано поне като вкус да е сходна с предната.

Два пъти мина номера с новата Голдеса в сандвича на дъщеря ми. Не съм я опитвала,  но според мен и консистенцията й е различна от старата - по-разтелглива
Скрит текст:
(гадна)
е.

# 449
  • Пловдив
  • Мнения: 198
Аз сутринта си я бърках с натрошено варено яйце за мазане, доста стегната като консистенция ми се видя Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт