Екскурзия в Египет

  • 852
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 316
Здравейте, аз и моето семейство се надяваме да посетим Египет през тази година. С помощта на някоя туристическа фирма и екскурзовод. Правя тази тема за да могат хора, които са ходили вече с туристическа фирма да споделят дали са доволни, да дадат някой съвет за самото пътуване. Да обменим информация за тазгодишните цени и всичко друго като детайли. Мисля, че темата ще бъде полезна и за други хора, които също искат да посетят Египет.

Забелязвам, че цените през тази година са една идея по-вдигнати. Което според мен е напълно нормално. Всичко се вдига. Нас ни интересува не само цената, но и отношението на фирмата. Така че ще очаквам вашите препоръки и съвети.

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 148
Аз пътувах преди 4 години до Египет с Абакс. Фирмата е от София останах много доволна. Предвид че тогава живеех в Пловдив.

# 2
  • Мнения: 221
Преди 2дни се прибрахме от Египет. Беше страхотно! Пътувахме с Екватор,които са представители на Абакс.
Гидът от Абакс,който ни посрещна там беше супер. Цялата организация на всичко което посетихме с него бяха супер,без нито една забележка!

# 3
  • София
  • Мнения: 28 513
Има тема за Египет - https://m.bg-mamma.com/?topic=1458839

Общи условия

Активация на акаунт