Лидл 132 - Време за Октоберфест ;)

  • 102 118
  • 1 829
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 10 796


Ето този сладолед ми е най-любим, макар да е евтин. Умерено сладък, вкусничък. Blush

# 61
  • shumen
  • Мнения: 18 102
Сладоледа и у дома се хареса.

# 62
  • Мнения: 27 614
Какъв му е състава? Все си мисля, че е с хидрогенирани мазнини и т. н.
В Пловдив в Тракия между двата вида УХТ млека стои надпис "имитиращ продукт" или подобно- защо така?  Уж по състав е мляко.... Thinking

# 63
  • Мнения: 6 748
Благодаря за темата!
За играчките и аз имам отговор, че повече нямало да зареждат.
Аз с кулинарен въпрос: как приготвяхте салата Снежанка с кремообразната извара? Добавяте ли кисело мляко или само с нея (освен другите продукти)? Благодаря предварително!

# 64
  • София
  • Мнения: 1 081
Благодаря за темата. Новата брошура:
https://www.lidl.bg/bg/broshura/ot-07-10-do-13-10-broshura/view/flyer/page/1

# 65
  • софия
  • Мнения: 25 510
Аз с кулинарен въпрос: как приготвяхте салата Снежанка с кремообразната извара? Добавяте ли кисело мляко или само с нея (освен другите продукти)? Благодаря предварително!
Аз добавям цедено, защото без него няма леко киселия вкус и вкъщи не я признават.

# 66
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 639
Инхалатора който ще пускат, ок ли е?
Имам спомен, че не можеше да се ползва с лекарства, ама той ли беше..

# 67
  • Асеновград
  • Мнения: 3 093
Тази сутрин набързо стана скандал заради захранващите кабели кабелите за автомобил.Оказа се че има само една празна кутия под табелата и  никакви указания че се давали от склада. Управителката се държа доста грубо с човека който помоли охраната да я извика за да каже защо липсва артикула. Та ако някъде има само празни кутии да си знаете. Но е крайно време когато за дадения артикул има такова нареждане да се слага табела, клиентите не са длъжни да знаят кога какво правило важи.

# 68
  • Мнения: 10 210
В Пловдив в Тракия между двата вида УХТ млека стои надпис "имитиращ продукт" или подобно- защо така?  Уж по състав е мляко.... Thinking
Би ли погледнала, когато ти е удобно, дали точно това пише или нещо подобно и ако е подобно, какво е то?

# 69
  • Мнения: 1 685
Мисля,че е ставало въпрос за видео регистратора,който е скъп продукт и се излага само кутията ...Имаше и табела в нашия магазин,на която пишеше да се обърне клиента към служител от магазина,ако има интерес и иска да го закупи...

# 70
  • Асеновград
  • Мнения: 3 093
Мисля,че е ставало въпрос за видео регистратора,който е скъп продукт и се излага само кутията ...Имаше и табела в нашия магазин,на която пишеше да се обърне клиента към служител от магазина,ако има интерес и иска да го закупи...
Да ставало е въпрос, но кабелите първо не са скъп продукт и второ в случая трябва да има табела.Ако я имаше нямаше рано сутринта да стане скандал за нищо.В последно време обслужването поне в нашия филиал започва сериозно да куца.А и не всеки чете тук за да знае за случаите- предполагам господина с кабелите едвали влиза в бг.мама.

# 71
  • Мнения: 20 179
Звънче, знаеш ли какво правя понякога, когато ми трябват киселинност в такива неща - нарязвам краставиците и ги поръсвам с малко бял балсамов оцет и оставям да поседят малко така.

# 72
  • Мнения: X
А тези боти от другата седмица дали ще са хубави ч?

# 73
  • Мнения: 27 614
В Пловдив в Тракия между двата вида УХТ млека стои надпис "имитиращ продукт" или подобно- защо така?  Уж по състав е мляко.... Thinking
Би ли погледнала, когато ти е удобно, дали точно това пише или нещо подобно и ако е подобно, какво е то?
Соул, бих погледнала, но магазина в който видях надписа е на другия край на града, някой от Тракия ако може да погледне...Но мога да погледна в нашия какво пише. Blush
Аз си представям Снежанката много добре с добавка на заквасена сметана Heart Eyes
Да похваля служителите от нац. телефон- вчера съм получила смс, че мога да си получа желаната играчка в удобния за мен магазин! Heart Eyes Гледам преди малко и се чудя какво става- оказа се, че майка ми е звъняла на нац. телефон Joy А по ел. поща ме бяха отсвирили бързо-бързо....
Тези боти май са от хубавите, жалко, че само единия вид ми харесват и няма на какво да ми отиват...Ще пропусна. За джегингсите имаше противоречиви мнения, че се свличали, но дали тези или макс номерата не помня...

# 74
  • Бургас
  • Мнения: 5 683
Какъв му е състава? Все си мисля, че е с хидрогенирани мазнини и т. н.
...
Няма, но не е първа прелест Simple Smile https://prntscr.com/pe6e74  Любим е на половинката и винаги имаме по 5-6 във фризера Blush

От джегингсите имах сивия, от големите размери и се оплаквах от смъкването. 3-4 крачки и опъвай ластика нагоре, после пак и пак... Дори и за домашна дреха не го оставих, защото полудявах от това свличане.

Как си знаех че 2 седмици след по-тънките якета, пак ще пуснат дълги, по-плътни! Ама си взех от Уайкики и сега ще умувам Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт