Предстои ми Инвитро/ИКСИ - Да поговорим - тема 71

  • 32 160
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 409
Запис и от мен. Втори месец Прогестеронът ми е твърде висок за ЗЕТ и продължавам да чакам следващ цикъл. Успех на всички!
Колко е прогестерона, защото и моя е висок и ще си чакам и аз
Първият месец беше 2,5  , а този беше 16, но бях болна и на изопринозин и се надявам разликата да е в следствие на това.
Твоя колко е? Как ще го нормализирате? То така може да си чакаме до безкрай.
Извинявай, чета прогестерон......, пиша прогестерон...., а през цялото време си мисля за пролактин?!?! Полудях вече с тези неща Simple Smile Моя грешка, на мене ми е висок пролактина - изписаха ми хапчета, един месец да пия и ще го изследвам пак.
Успех и късмет!

# 16
  • Мнения: 505
Момичета колко трябва да е прогестерон-а долу горе на пункция.Моят е вече 1,7 ng/ .А се очертава петък или събота да е пунцията.
Хм...ако е по-висок прогест.май е по-логично да не правим свеж трансфер или...

# 17
  • Мнения: 138
Запис и от мен. Предстои ми инвитро, след мисед аборт през август. Чакам 2ри цикъл, и се надявам всичко да е наред и да стартираме. Успех на всички!

# 18
  • Мнения: 4 097
Запис и от мен! Успех на всички!

# 19
  • Мнения: 102
здравейте, моята пункция е насрочена за четвъртък(10-ти), 10:30 предиобед.  Обаче сега си гледам изследванията на хормоните, ЛХ миналия петък - 4-ти 4,95, ЛХ днес, на гладно, което не би трябвало да му влияе - 2,60 ... Не мога да разбера каква може да е причината да спада, но ми е притеснено....

# 20
  • София
  • Мнения: 23 162
добре е лх да е ниско, за него не се притеснявай.

# 21
  • Мнения: 67
здравейте, моята пункция е насрочена за четвъртък(10-ти), 10:30 предиобед.  Обаче сега си гледам изследванията на хормоните, ЛХ миналия петък - 4-ти 4,95, ЛХ днес, на гладно, което не би трябвало да му влияе - 2,60 ... Не мога да разбера каква може да е причината да спада, но ми е притеснено....

При мен също спадаше и това ме притесни, но докторката ми обясни, че всъщност това е добре. Лх трябвало да е ниско. Моето два дни преди пункцията беше под 2

# 22
  • Мнения: 405
Въпросче 🤔
Към тези, които са минали стимулация, но е нямало трансфер.
Как ви беше цикъла после?
1вия ми дойде на 25 ден
След което ову закъсня с 5 дни...(19ден)
И сега 2ри цикъл чакам днес ми е 30ти ден... а никакви признаци за идване. (Гърдите ме съсипват цяла седмица по принцип)
Предполагам е нормално, но все пак?

Последна редакция: ср, 09 окт 2019, 13:13 от Mimoza88

# 23
  • Пазарджик
  • Мнения: 717
Въпросче 🤔
Към тези, които са минали стимулация, но е нямало трансфер.
Как ви беше цикъла после?
ПРИ мен си дойде точно на датата когато трябваше.

# 24
  • Мнения: 190
Въпросче 🤔
Към тези, които са минали стимулация, но е нямало трансфер.
Как ви беше цикъла после?
Първият цикъл ми е след пункция и ми подрани с 6 дни. За следващ не мога да кажа все още.

# 25
  • София
  • Мнения: 10 642
Въпросче 🤔
Към тези, които са минали стимулация, но е нямало трансфер.
Как ви беше цикъла после?
1вия ми дойде на 25 ден
След което ову закъсня с 5 дни...(19ден)
И сега 2ри цикъл чакам днес ми е 30ти ден... а никакви признаци за идване. (Гърдите ме съсипват цяла седмица по принцип)
Предполагам е нормално, но все пак?
Ако овулацията е била на 19 ден, менструация чакайте 32-33-34 ден

Последна редакция: ср, 09 окт 2019, 19:59 от Nandin

# 26
  • Мнения: 405
И аз за тогава смятам. Странното са само липсата на симптоми, а по принцип и гърдите ще се пръснат и яйчниците болят. Ма ще си чакам де... тоя път така е решило тялото явно 😂
Може изобщо да няма свързаност с приетите хормони.

# 27
  • Ловеч
  • Мнения: 328
Аз бях по дълъг протокол и след пункцията пих дуфастон 10 дена и след това на 3-тия след спирането ми дойде цикъла, но втория ми цикъл дойде на 55 ден, тъкмо щях да ходя на преглед.
Ама бях чела, че било нормално след дълъг протокол да закъснее. Очаквах да е дълъг, но беше нормален цикъл, само по-болезнен.
Успех на всички ни!

# 28
  • Мнения: 28
Здравейте! Някой правил ли е PGD(предимплатационна генетична диагностика) на ембриони в Щерев и да разкаже каква е процедурата

# 29
  • Мнения: 1
Здравейте на всички аз в момента съм в стимулация и за сега всичко върви добре обаче снощи не уапях да си сложа цитротида, защото буталото от спринцовката се измъкна изсна го и всичко се изля на пода. Сега съм много притеснена. Вчера сутринта фуликолите ми бяха около 11мм. Някой имал ли е подобен проблем.

Общи условия

Активация на акаунт