Предстои ми Инвитро/ИКСИ - Да поговорим - тема 71

  • 32 164
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 378
Здравейте на всички аз в момента съм в стимулация и за сега всичко върви добре обаче снощи не уапях да си сложа цитротида, защото буталото от спринцовката се измъкна изсна го и всичко се изля на пода. Сега съм много притеснена. Вчера сутринта фуликолите ми бяха около 11мм. Някой имал ли е подобен проблем.
Предполагам щом са по 11мм,че не е такъв проблем

# 31
  • Мнения: 217
Кажете на лекаря ви, щом е бил предписан явно е имало защо!!!

Последна редакция: вт, 15 окт 2019, 11:00 от Flower_fly

# 32
  • Мнения: 175
Здравейте, днес мие 7 ден от трансфера на два ембриона ( 5 дневни). От вчера насам имам болки ниско долу в корема. Според вас нормално ли е? Да звънна ли на клиниката и да кажа?

# 33
  • Мнения: 378
Здравейте, днес мие 7 ден от трансфера на два ембриона ( 5 дневни). От вчера насам имам болки ниско долу в корема. Според вас нормално ли е? Да звънна ли на клиниката и да кажа?
Най-вероятно има инплантация,защото ако нямаше,няма от какво да те боли.Направи си кръвен тест и ще разбереш,за 5дневни ембриони,вече ще покаже.Ако нямаш кървене,не трябва да те притеснява

# 34
  • Мнения: 289
Здравейте, днес мие 7 ден от трансфера на два ембриона ( 5 дневни). От вчера насам имам болки ниско долу в корема. Според вас нормално ли е? Да звънна ли на клиниката и да кажа?
Най-вероятно има инплантация,защото ако нямаше,няма от какво да те боли.Направи си кръвен тест и ще разбереш,за 5дневни ембриони,вече ще покаже.Ако нямаш кървене,не трябва да те притеснява
Това, че има болка, не значи че има имплантация. И през трите си трансфера винаги имах болка, а дори не е имало имплантация. Успех!

# 35
  • Мнения: 378
Здравейте, днес мие 7 ден от трансфера на два ембриона ( 5 дневни). От вчера насам имам болки ниско долу в корема. Според вас нормално ли е? Да звънна ли на клиниката и да кажа?
Най-вероятно има инплантация,защото ако нямаше,няма от какво да те боли.Направи си кръвен тест и ще разбереш,за 5дневни ембриони,вече ще покаже.Ако нямаш кървене,не трябва да те притеснява
Това, че има болка, не значи че има имплантация. И през трите си трансфера винаги имах болка, а дори не е имало имплантация. Успех!
Аз съм нямала болки,нямала съм и имплантаций.Всичко явно е индивидуално,но щом няма кървене,нема място за притеснение.Вече теста ще покаже.Има си лекари за тая работа

# 36
  • София
  • Мнения: 10 642
При мен пък когато имах болка нямаше имплантация, когато нямах болка имаше бременност

# 37
  • Мнения: 175
Благодаря за отговорите, на 21.10 имам час за кръвен тест.

# 38
  • Мнения: 990
Благодаря за отговорите, на 21.10 имам час за кръвен тест.
Asya92, може и по-рано да направиш кръвен тест вместо да се чудиш какво се случва. Ще си покаже щом са 5-дневни. Стискам палци!!!!!

# 39
  • Мнения: 1 591
Офф не знам и аз защо пиша Sad Общо взето миналия месец си пуснах кръвни изследвания за да започнем инвитро, но пролактина ми беше висок. Днес сутринта повторихме само пролактина и е 4,70(граници 4,79-23,30)
Чакам да ми се обадят и да ми кажат дали ще чакаме още един месец и да повторим пак пролактина или това няма да е проблем и ще започнем още този месец. Доста се ядосах и се чувствам с вързани ръце... Дайте малко подкрепа ако има и други на които им се прооооотакват нещата.... Simple Smile

# 40
  • Мнения: 409
Офф не знам и аз защо пиша Sad Общо взето миналия месец си пуснах кръвни изследвания за да започнем инвитро, но пролактина ми беше висок. Днес сутринта повторихме само пролактина и е 4,70(граници 4,79-23,30)
Чакам да ми се обадят и да ми кажат дали ще чакаме още един месец и да повторим пак пролактина или това няма да е проблем и ще започнем още този месец. Доста се ядосах и се чувствам с вързани ръце... Дайте малко подкрепа ако има и други на които им се прооооотакват нещата.... Simple Smile
Мисля,че няма пречка да започнеш този месец.
При мен също се проточват нещата вече 3 месеца, тъй като не успявам да си вкарам Прогестерона в норма. Сега чакам да ми дойде да го проверим отново.
Кураж и късмет на всички.

# 41
  • Мнения: 189
Здравейте на всички, в период на стимулация съм поставям всяка сутрин gonal f имам следното питане някоя от вас използваща този медикамент, редувате ли поставянето на писалките с разтвор един ден отляво, другият отдясно на стомаха, тъй като забравих да попитам за тази подробност. БЛАГОДАРЯ

# 42
  • Мнения: 15 356
Здравейте на всички, в период на стимулация съм поставям всяка сутрин gonal f имам следното питане някоя от вас използваща този медикамент, редувате ли поставянето на писалките с разтвор един ден отляво, другият отдясно на стомаха, тъй като забравих да попитам за тази подробност. БЛАГОДАРЯ
Аз редувах.

# 43
  • Мнения: 766
Момичета, моля за съвет. В стимулация съм, понеделник или вторник ще е пункцията, но от няколко дни много ме бори гърлото, започнах и да кашлям. Пих какво ли не, нищо не помага.. Въпроса ми е мога ли да пия антибиотик, за да стопирам нещата преди да е дошло време за трансфера или ще попречи по някакъв начин върху качеството на яйцеклетките.. Какво да правя?

# 44
  • Мнения: 804
Здравейте на всички, в период на стимулация съм поставям всяка сутрин gonal f имам следното питане някоя от вас използваща този медикамент, редувате ли поставянето на писалките с разтвор един ден отляво, другият отдясно на стомаха, тъй като забравих да попитам за тази подробност. БЛАГОДАРЯ

Аз също редувах.

Общи условия

Активация на акаунт