За раздялата, катарзисът и вторите шансове

  • 8 387
  • 185
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 503
Не живеете заедно, не сте се очупили в дребни битовизми и напасвания, но сте говорили за инвитро с донорски материал?

# 136
  • Мнения: 3 250
А ако го бяха направили с донорски материал и този реши, че наранен? И си бие камшика?

# 137
  • Мнения: 2 715
Странна ми е идеята тя да се промени. Как? Да спре да ревнува или да спре да изявява ревността си? Как може да си заповяда да не ревнува?! И, всъщност, не зависи ли и от партньора да не ти дава поводи за това? Не става въпрос за изневяра, а за фино напомняне, че не си единствена, че не се оглежда само в твоите очи. Даже няма нужда да го демонстрира, както тук, може да го усетиш в отношение, жест, дума. И, вече изпитал ревност, единственият вариант да не разваляш отношенията, е да я прикриваш. Колко време?! И с какви последствия за себе си?! И заслужава ли си да живееш, стъпвайки на пръсти около някого, за да го задържиш?!
Любов е свободата да бъдеш себе си и да те обичат, въпреки недостатъците. Както и ти го обичаш, въпреки неговите. Стигне ли се до там, да прикриваш чувствата си, за да запазиш отношенията, значи не е твоят човек. Това не е като да се откажеш да люпиш семки на обществено място, не става въпрос за вреден навик, а за неподвластни на волята емоции. Или ги изпитваш, или не, не зависи от теб.

# 138
  • Мнения: 503
А ако го бяха направили с донорски материал и този реши, че наранен? И си бие камшика?

Ама те дори не живеят заедно, за да е повдиган този въпрос... Това ме учуди.

# 139
  • София
  • Мнения: 17 779
Оф, имаш слаби места, удрял е съзнателно по тях, провикира реакция, после те обвинява за нея и те изкарва виновна за краха на връзката. Наистина ли не виждаш, че си била с манипулатор.
Ей, тва мъжете станаха много жалки. Но все още има свестни, търси тях. И си опичай акъла. Спри му кранчето с енергия, сълзи и сополи на тоя.

# 140
  • Мнения: 50
Оф, имаш слаби места, удрял е съзнателно по тях, провикира реакция, после те обвинява за нея и те изкарва виновна за краха на връзката. Наистина ли не виждаш, че си била с манипулатор.
Ей, тва мъжете станаха много жалки. Но все още има свестни, търси тях. И си опичай акъла. Спри му кранчето с енергия, сълзи и сополи на тоя.
Последните мнения са, че е манипулатор. По време на връзката ни, разбирам ако има мотив. Но защо му е да го прави в момента? Какво цели? Да ме отблъсне още повече, накаже? Да ме нарани?

# 141
  • Мнения: 4 749
Просто да си поиграе. Явно му е скучно и си търси интрига. Драма куийн ..

# 142
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Сарания, как ги разпознаваш?
Също както те разпознават при коя може да им върже. Хората си личат веднага какво представляват. По-важно е не какво казват, а как го казват. Въобще мъже, които много говорят, правят големи обещания, "на килограм" и използват гръмки думи, са ми графа "не става". Точния мъж действа, вместо да говори. Друго- общи приказки, избягват конкретика, не навлизат в детайли. Опитват да впечатлят, но разговорът остава плитък, повърхностен, казват нещата завоалирано. Правят скъпи подаръци и те водят на луксозни места да те спечелят. Казват "обичам те", но не можеш да го усетиш... много сигнали има, които жените с времето се научават да улавят.

# 143
  • Мнения: 50
Иска да си поиграе на котка и мишка, преди да ми сложи окончателно чертата...
Доста тъжна констатация Sad

# 144
  • Мнения: 4 749
Не съм убедена, че иска да сложи черта. Просто оплита примката около врата ти по-здраво. Каква зодия е? Да. Е е дева или скорпион?

# 145
  • Мнения: 50
Не съм убедена, че иска да сложи черта. Просто оплита примката около врата ти по-здраво. Каква зодия е? Да. Е е дева или скорпион?
Дева е.

# 146
  • Мнения: 4 749
Плюй си на петите и далече..Не ти трябва такъв.
Ще го преболедуваш и тук до 6-7 м може би ще срещнеш the one Simple SmileКойто определено няма да има проблеми с характера ти и не би те карал да ревнуваш.

# 147
  • Мнения: 50
Плюй си на петите и далече..Не ти трябва такъв.
Ще го преболедуваш и тук до 6-7 м може би ще срещнеш the one Simple SmileКойто определено няма да има проблеми с характера ти и не би те карал да ревнуваш.
BaDBluEeYeS, то друго не ми остава Sad
Да, гадно ми е, демонстрира някакво ново самочувствие, някаква увереност, някакво отърсване от мен, но вече започна да пресолява манджата с прекалената студенина.
Вчера ми заяви, че така и така не искал друга жена-защо съм се притеснявала?
Всичко трябвало да стане от само себе си.. Хем това, което сме имали не можело да се изпари за нула време, хем се държи умишлено ледено. Ако му пукаше как се чувствам, както твърди и иска да е до мен, за да не съм сама в това, когато се видяхме щеше да ми даде поне да го хвана за ръката, или да го прегърна, а демонстрира отчуждение.
Усещам как започва да ми писва и колкото и да ми е тъжно ще спра да се надявам на каквото и да е и ще си продължа напред сама, явно това  желае и той.

Последна редакция: чт, 03 окт 2019, 09:19 от Деница Мишева 617884

# 148
  • Мнения: 2 352
Знаеш ли, няма абсолютно никакво значение какво желае той. Но докато разсъждаваш по този начин, си личи че не си се откъснала и не си взела решение.

# 149
  • Мнения: 50
Знаеш ли, няма абсолютно никакво значение какво желае той. Но докато разсъждаваш по този начин, си личи че не си се откъснала и не си взела решение.
Да, не съм. Но трябва да се събера и да го направя.
Тази неопределеност е пълна лудост и не може да продължи, поне от моя страна.

Общи условия

Активация на акаунт