Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 11 / Октомври 2019

  • 244 500
  • 4 401
  •   1
Отговори
# 2 235
  • Мнения: 2 660
Ееее, за да си пишат с нас тук, ще поискат минимум 3000 лева хонорар от бг мама!😀

# 2 236
  • Мнения: 1 864
Лелеее, все едно гледам Сузанита на стари години. Joy

# 2 237
  • Мнения: 630
Нека си представим Пепе като баба, има дъщеря, която е като нея, и иска свобода, но и да има свой живот, Пепе иска същото за себе си, и си взема почивки, да ама младата майка също иска почивки, на кой тогава ще оставят двете егоистки детето се пита в задачата.
Пепе й е лесно, свобода искам, бам оставим ги на баба им/ прабаби им/ детегледачката. Ами ако нямаше такива, ако бабата заяви имам си мой живот, гледала съм вече бебета, който има, да си ги гледа, къде отива Пепе тогава, ако ще на мол, ако ще на ЕгипеД, неин си проблем.

Е как на кого - на ПАПИЛОМА 😎

Дискусиите за начина на гледане на едно бебе, както и етапа на неговото развитие, са доста въздухарски, защото всичко е строго индивидуално.
Има една твърда истина в цялата работа и това е, че едно бебе (0-12м) има най-много нужда от майка си. А за да тя му се отдаде, тя трябва да е спокойна. Всяка семейна единица си решава как да осигури такова душевно състояние на майката. То не винаги е възможно, но глътка въздух от време на време прави чудеса. И това би следвало да е нормално, а не да тръбиш, че и преди, и след бебето, животът ти грам не се е променил. Това е нов етап и той неминуемо води промени със себе си.
Аз съм много отдадена майка и на мен така ми е хубаво и спокойно. Успявам да имам и някакво време само за себе си и си го ценя. Но в никакъв случай не ми е приоритет. При мен това работи.

# 2 238
  • Мнения: 118
На Пепка това да си акцентира върху бюста с реклами на бански и сутиени не и е най - доброто решение...😏 И не защото е майка.

# 2 239
  • Мнения: 4 749
Скоро може и на д-р Енчев рекламно лице да стане Пепита.

# 2 240
  • Мнения: 1 293
https://www.vbox7.com/play:ea07422932

Почна се!! И Герганица е там 🤣🤣

# 2 241
  • MJF
  • Мнения: 334
Наум и Теа снимат влог, за да ни вмъкнат две реклами.
Галя и тя снима детски рожден ден, за да ни покаже новата серия на Vichy. И устните очевидно е бутала, но нищо не разказа.
Мисля, че влогърството в България вече е изгубило тотално правилната си посока. Много бързо съсипаха "професията".  Почти всичко, което гледаме, е обвито в завоалирана платена реклама. Явно и за глупави ни имат на всичкото отгоре.
Където останаха клиповете с лични впечатления, съвети и преживявания. Аз лично вече гледам главно чуждестранни канали.

# 2 242
  • Мнения: 9 865
За бюста на пепе не знам, но късите дънкови гащи са постоянно впити в чатала, което е просто грозно.

# 2 243
  • Мнения: 931
Joy Eйййй
Успял си в живота ако Софка ти лайква снимките и пиеш шотове с Тото😂.
Хахахахахахаха.

# 2 244
  • Мнения: 9 485
passionbiouniper, а ако двете ви баби умираха да гледат децата и постоянно ги искаха, нямаше ли така да ги оставяте малко повечко, за 1 нощувка понякога или за друго? Във вашия случай те са заявили, че не желаят и вие друга възможност нямате. И нашите не желаят. Но на Пепе искат. И какво да правим сега.
А ако родителите не искат и за ден да си оставят детето, проблема е в тяхната глава, според мен,създава се нездравословна зависимост.
И тук никой не даде аргумент, че оставянето за часове или за пренощуване при родна баба е зле за детето.

Никой не ти даде такъв аргумент, защото никой не е твърдял такова нещо.

# 2 245
  • Мнения: 6 930
Скрит текст:

Пепепедия явно ще запълни видеото си с подобни факти в предстоящото си видео /освен с обичайното кикерчене, разбира се/. Stuck Out Tongue Closed Eyes

#travelblogger #wikifacts

Не знам какво общо има пличкането под душа с фактите за Синайския п-в. Някакъв куц опит да е информативна, докато снимката крещи аз-аз-аз.

Галя Симеонова е добила от онзи отвратителния вид на устните, тип маймунски г@з. Не я разбирам тази естетика аз.

# 2 246
  • Мнения: 1 758
Галчето е решила да стане влогър от нямай накъде , понеже така или иначе няма с какво друго да си запълва скучното и еднообразно ежедневие пък и така получава някоя пр пратка на аванта.Но колко трябва ДА си кух , за да занимаваш аудотрията си с предстоящия рожден ден , с това че толкова ти е тъпо и се чудиш каква рокля да си избереш от стотиците в гардероба и разбира  се типичното за бг кифлата -   да се похвалиш с новата си кола ?! А нейния син пише , че бил  инат , но е тотален лигльо и е изпуснат отвсякъде .И съм изумена отдолу какви коментари има - че била много готина и не знам си какво.Жалко че  такива като нея се намират по-често и въобще не виждам какъв пример може да е тя с ходенето по моловете , дупченето с филъри и силикон и празното ежедневие.

# 2 247
  • Мнения: 771
На Галя устните са направени съвсем скоро за това изглеждат така. Има белези от иглата, в началото на клипа се виждат по - ясно, според мен ще спаднат.

Едит: сега се загледах в лицето и, и съм почти сигурна, че има ботокс в челото.

# 2 248
  • Мнения: 1 530
Аз минавам да стимулирам Стефи от eatlovemakeup, да направи видео с рутината си за грижа за кожата, постнала е в иг и ми хареса, свежа е, май не е на диета така стриктно и така е по добре.

Филип обяви новата ситуация, и вече е пълно ciao, живот си живее човека. Мисля, че се сбогува с бг публиката си.

# 2 249
  • софия
  • Мнения: 2 913
Вчера видях Константина Живова и бебето в Ремедиум, тя наистина е много слаба и финна. В лице, обаче не изглежда добре.

Общи условия

Активация на акаунт