Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 11 / Октомври 2019

  • 244 498
  • 4 401
  •   1
Отговори
# 2 250
  • Мнения: 2 990
Някой беше написал, че тази тема е само за хейтване на влогърите. А всъщност не е така. Писала съм положителни коментари (и не само аз)

Например много харесвам Маги Сан. Гледам и клиповете още откакто учеше в Германия. Откривам доста общи неща между мен и нея и може би, затова ми допада толкова

За Айде БГ също съм писала, че ги харесвам. Имат интересни клипове и много информативни при това

# 2 251
  • Мнения: 3 743
Подкрепям за рутината на Стефи! И направо и към Адри да се обърна да я сръчка да пусне. 😉

# 2 252
  • Мнения: 787
Стефи наскоро беше постнала кратко видео в Иг с вечерната си рутина,грижа за лицето.Тогава ми се стори,че ритуалът и се състои в минимум 10 стъпки,сори,колкото и добре да изглежда,а тя е перфе лице,аз време за толкова мазане нямам вечер,сутрин,в зависимост коя смяна съм била на работа.
Да,и аз мисля,че Галя е с прясно набодени,до 1 седм.ще е ок,ама не е най-приятната гледка или повод за снимка след интервенция точно.

# 2 253
  • София
  • Мнения: 2 666
Стефи имаше стори с рутината си. Но тя е с много хубава кожа и с ритуна и без.

Много обичам да я гледам и когато пътува. Публикува хубави снимки. Връща ме към спомените ми от различните места, на които съм била.

# 2 254
  • Мнения: 4 749
Какво стана с нея , още ли е на кето или по-точно АУ диетата?

# 2 255
  • Мнения: 35 113
Тя в оная рутина използва поне 15 мазила..

# 2 256
  • Мнения: 8 939
И  аз харесвам Стефи и с интерес следя сторитата и снимките ѝ от пътуванията ѝ. Мисля, че само когато пътува не спазва диета.
Грижата за кожата и аз я гледах, наистина са много продукти, но тя държи на това, за човек, който се гримира толкова, това е много важно.

# 2 257
  • Мнения: 3 743
В стори ли е било?

Стефи ми е лайкнала поста тъй че ще си донахалствам😁, ако може да е в yt с по-подробно обеснение кое кога, как, защо и тн. За ритуна за грижа кожата винаги ми е по-приятно и полезно да слушам, грим по може без говорене да се покаже.

# 2 258
  • софия
  • Мнения: 844
Скрит текст:

хахаха ... много е "скромна" ... За мен е нито известна, нито интересна. Поредната жадна за 5 мин. слава

# 2 259
  • Мнения: 2 188
Грижата за кожата не е нужно да включва 15 продукта, въпрос на желание и време е. Достатъчно е разгримиращ/измиващ продукт, тоник и подходящ крем. Ползването на купища козметика, за жалост не е равно на хубава кожа. Но пък щом на човек му се маже със 100 неща, защо не? Simple Smile

# 2 260
  • Русе
  • Мнения: 1 095
Това не ми го побира ума, не е ли шок за кожата  - 10 мазила вечер , още толкова сигурно сутрин. В книгата си Надя Йорданова към типовете кожа е написала режим - примерно почистване, хидратация и нещо друго; а Юлияна Дончева е написала една задача: пребройте продуктите,които използвате за лицето си , а след това и съставките към тях. (мернах в стори, че Галка я е чела, язък , ако наистина има ботокс  - в книгата на Дончева има специална глава отделена за филърите, ботокса и пр.) 

# 2 261
  • Мнения: 6 930
Ивана с поредната рутина. Вече като чуя "рутина", знам точно какво ще гледам: Дрън-дрън-дрън-есен(лято/пролет/зима) -уют-дрън-дрън-много исках да ви покажа моята рутина-РЕКЛАМА-РЕКЛАМА-РЕКЛАМА-ДРЪН-ДРЪН-ДРЪН-ГИВАУЕЙ.
И естествено, за пореден път бегло се споменава, че видеото е "в партньорство със... ". Аз не мога да разбера, устите ли ще им паднат да кажат, "платено от, спонсорирано от". Тия завоалирани реклами адски дразнят, подценяват и заблуждават аудиторията.
Какво значи партньорство- дали са ти едни пари и едни продукти, връчили са ти един рекламен бриф да прочетеш? Кажи го както си е, да му се не види.

# 2 262
  • София
  • Мнения: 1 611
Здравейте отново. Не е тайна, че чета тази тема, така че ще ми е приятно сега да се включа, както бих направила във всяка друга, без да се налага да изливам натежали чувства Simple Smile

Относно хранителния ми режим - в последните няколко месеца качих килограми най-вече заради пътуванията ни. Тогава не се ограничавам по никакъв начин. Аз съм от този тип хора. които без могат, с малко не могат. Честно казано, в момента не се чувствам оптимално добре гледайки се в огледалото, но се надявам да достигна едно определено ниво, което вече ще мога да оценя по-добре, отколкото го направих преди няколко месеца. Аз съм с едра структура и няма как да бъда с манекенски размери, но се надявам поне да достигна ниво, което ще ме накара да бъда в мир със себе си.

Знам, че като цяло тук Кето-режимът не е особено одобряван. На мен обаче той ми влияе много добре. Или по-скоро въглехидратите ми влияят зле. Кожата на лицето ми никога не е била толкова хубава, колкото когато бях на стриктно Кето. И го казвам аз, която никога не съм доволна от себе си Simple Smile

Относно рутината ми - вечерната ми рутина е доста богата откъм продукти. За мен грижата за кожата на лицето е изключително важна. По никакъв начин не казвам, че е правилната, но се надявам в дългосрочен план да се окаже, че е.

И последно (или поне за друго към момента не се сещам) - постът с червилата на Catrice все още си седи в ИГ. Възползвам се от момента да разясня нещо, защото забелязвам, че често носи объркване. Когато над една снимка в ИГ пише Sponsored, това означава, че собственикът на снимката е платил на ИГ, за да излиза снимката по-често във фийда на хората. Както за този пост аз бях платила да бъде показван повече, като мисля, че платих реклама за 2 или 3 дена. В България вече е възможно да се тагва когато някой бранд плати за рекламен пост в ИГ на някоя известна личност/блогър и тн. Тогава над снимката пише Paid Partnership with.... (някой бранд). За съжаление обаче не всеки бранд е оправил настройките си, респективно не може да бъде тагван, че е платил за съответния пост. Лично аз, тъй като досега не съм успявала да тагна бранд, използвам #PaidPartnership, когато имам пост, за който съм получила заплащане.

Всъщност, моля кажете ми, според Вас нужно ли е да се включвам в тази тема, когато става дума за мен? Не искам да репликирам на всяко мнение, не искам да укорявам никого ако не ме харесва или съм го подразнила с нещо. Просто понякога имам усещането, че не съм разбрана правилно и ми се иска да обясня защо съм казала или направила конкретно нещо. Не ми се иска да го правя индиректно чрез пост в ИГ, но пък ако включването ми по някакъв начин създава неприятно усещане в темата, то просто ще си чета тихо Simple Smile

# 2 263
  • Мнения: 7 574
Юлияна Дончева какво казва за филъритв и ботокса , стана ми интересно?
А иначе , ако продуките са правилно подбрани няма нищо лошо.

# 2 264
  • Мнения: 1 695
Странен беше клипа на тази от Дуписима, не знам вярва ли си или за да не се чувства гадно се опитва да вярва, че изневярата е най-хубавото в една връзка, възражда я и бла бла бла. Адри ми направи впечатление как клатеше глава нон-стоп, правеше едно физиономии, уж да влезе в тона на жената и да покаже колко е на нейното мнение, ама все пак си ми беше странно.

Общи условия

Активация на акаунт