Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 11 / Октомври 2019

  • 244 373
  • 4 401
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 179
ДенинаМартин и тя станала дизайнерка и ще продава свои дрешки
https://instagram.com/deninamartincollection?igshid=1mt60jpruoy2x
Гледам и Ивана беше поканена, то с нейния стил е напълно излишно...

# 31
  • Мнения: 6 930
Баси, на кой му остарява телефона за по-малко от година бе. Аз с моя карам 4 Grinning Този, който й е подарил iPhone-а, бързо да се замисля какъв да й вземе.

Това верно еб@си скапания телефон ще излезе, ако за година вече не върши работа. Или се прави на интересна Коца. Мислех да ѝ препоръчам андроидски тел ефон, но знам, че едва ли наистина пита за препоръки, та нЕма да се хабя. Kissing Heart

Записче в новата тема.

Някой беше споделил това момиче в предната тема, не знам що, но ме грабна, има добро чувство за хумор и самоирония, видеата не са и супер изпиапни но са забавни, в инстаграм също споделя хубави неща, писах си няколко пъти с нея и е супер мила и забавна. Та ако на някой му се гледа български бюти влогър който не ахка и охка при всяка нова палитра я препоръчвам Blush

https://m.youtube.com/channel/UCdmzNk70nZRn8KZyMPuXnZQ?sub_confirmation=1

Много ми допада тази Мики, и преди сме я обсъждали. В началото малко ме дразнеше това засипване с чуждици, но вече дори не ми прави толкова впечатление!

# 32
  • Мнения: 4 611
Да бе, андроидски. Ако не сме с айфон не сме фешън. Вие виждали ли сте инфлуенсърка с андроид? Аз не. Joy

# 33
  • Мнения: 8 935
Тъпото е, че телефонът не й върши работа, защото няма памет. Всеки знае как да си освободи паметта.

# 34
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Да бе, андроидски. Ако не сме с айфон не сме фешън. Вие виждали ли сте инфлуенсърка с андроид? Аз не. Joy
Антоанет Попова е с андроид.

# 35
  • Мнения: 507
Дайте линк за тая Ралица

# 36
  • Варна
  • Мнения: 103
Адри няколко пъти е коментирала,че е пробвала с айфон и то май беше миналата година и въобще не и е харесал и пак се е върнала към андроид

# 37
  • Мнения: X
И Галя е с Андроид 😜

# 38
  • Мнения: 6 930
Дайте линк за тая Ралица

Charly Wilde в инстаграм, сигурно там има линк и към ютуб-а ѝ

# 39
  • Мнения: 4 611
Антоанет е много готина и свежа, нея не я броя сред кифлите инфлуенсърки. Joy

# 40
# 41
  • Мнения: 507
Дали визира бг мама или инста профила за гафове? Писано ли е за нея в форума, за инста знам...

# 42
  • Мнения: X
По-скоро визира страницата therealsfw9, че изобщо не е харесвана там. 😀

# 43
  • Мнения: 151
Да бе, андроидски. Ако не сме с айфон не сме фешън. Вие виждали ли сте инфлуенсърка с андроид? Аз не. Joy
Антоанет Попова е с андроид.
То и нейния е подарен от Самсунг. Постовете й за А80 са спонсорирани, а аз се чудех какво толкова го хвали наляво на дясно точно този модел 😂

# 44
  • Мнения: 35 110
И Петканови са с Андроид.
Коя е тая, дето все я обсъждали? аз сега я чувам.

Общи условия

Активация на акаунт