Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 11 / Октомври 2019

  • 244 472
  • 4 401
  •   1
Отговори
# 3 000
  • Мнения: 9 485
А на къдравелка дали ще пусне?
О, забравих, тя не ползва шампоан, за да не й изправи къдриците. 😆

# 3 001
  • Мнения: 1 673
Ау, с какво се мие Ралица? Да не би Зорка да й е забъркала някой шампоан?
Сетих се, че Зорка беше пуснала "лимитирани" коледни балсами и се избиха да й купуват боклуците, както и че май си правила някакви дезодоранти против изпотяване. Да измисли нещо и против тъпота.
Зорчето умори цветята и спря с влоговете. Satisfied Така е то като експериментираш с всякакви глупости.

# 3 002
  • Мнения: X
Шампоан за оформяне на пандела от косата дали има? Thinking

# 3 003
  • Мнения: 4 717
Защо Зорка не си мие косата с шампоан? Това ли всъщност представлява кърлигърл метода?

# 3 004
  • Мнения: X
А на къдравелка дали ще пусне?
О, забравих, тя не ползва шампоан, за да не й изправи къдриците. 😆

Беше ѝ пратила, не се е изказала още дали серията е съвместима с нейния метод 😆
Боже, колко труд вкарва за някакви псевдо къдрици, аз бих се отказала на първата седмица.

# 3 005
  • Мнения: 151
На Г-жа Коца рекламодателите малко са объркали тайминга, 6 м не е ли леко малко късно да ни пробутва активна гимнастика от ФишърПрайс? Тия неща почват са де ползват около 4-ти месец май, при нас към 6-7м вече почти не представляваше интерес. А тя, щом твърди, че това са ѝ любимите продукти, с които е отгледала децата си, що досега не ги е показвала? #самозакинти

На мен ми е любопитно кога ще си измие косата най-накрая, Полина й подари шампоан, ама на фотосесията с ергораниците, за която искаше да е представителна, не го е използвала явно.

Изобщо Полина подарява на жена, която очевидно рядко си мие косата, после на Галя, която си мие веднъж в седмицата косата и е със стилизанти (според Полина шампоанът е подходящ за ежедневна употреба, а не за силно стилизирани коси). Предлагам следващата ПР пратка да е за Ралица, която пък въобще не ползва шампоан.
Това мнение изби рибата. Все нечистоплътници 😁 Напомнят ми на моя съученичка от гимназията, която ходеше вечно с мазна коса като леля ви Коца и един ден дойде изкъпана и всички ехтяха какво се е случило с косата й 😲 И тя с най-спокое тон каза ми изкъпах се 😂
Предполагам, че е много сложно къпането на коса, затова тази Галя го прави само при фризьор 😁

# 3 006
  • Мнения: 6 876
Ралица си мие косата само с гореща вода и силно търкане с пръсти. Има видео по темата, но на мен цялото нещо ми изглежда като китайско мъчение. Освен това, ако аз си измия косата без шампоан и балсам или маска, няма да мога да я среша три дни след това. Ама щом при нея действа...
Аз бях от поръчалите си от балсамите на Зорница. Joy Няма да си изкривя душата, макар че ме дразни напоследък. На мен ми харесаха, правеха устните мекички и приятни. Ако пусне пак, може пак да си купя. В нейната серия имах повече доверие, отколкото в Полина, която до преди година твърдеше, че не и се дават пари за боядисване, а сега е всяка седмица в салона.
Приятелките на Пепе да вземат да замълчат. Ако моите тръгнат така да се обясняват и да ме излагат в моя инстаграм с великата бройка 200 последователи, ще се засегна и ще ги помоля да спрат.

# 3 007
  • Мнения: 1 695
Дружките на Пепе доста я излагат. Хубаво прави тя, като си мълчи, ама да вземе да им каже и на тях.

Това да си миеш косата само с топла вода, не мога да го разбера. Тоя себум измива ли се изобщо, тая коса на какво мирише после? В усилието им да се правят на интересни, какви глупости...

# 3 008
  • Мнения: 1 673
Оф, Ралчето не е добре. Да спре въобще да се мие, да не хаби водата. Satisfied

# 3 009
  • Мнения: 2 223
Каква е тази мания да се върнем в праисторията, когато не са се къпали, защото не са имали с какво... не проумявам отричането на всички удобства и конвенционални открития, за да се правиш на ....е, не знам на какво.
Полина ходи на фризьор, щото й е безплатно и защото 5те косъма, които има трудно ще ги докара във фризура, ако не пипа някой разбирач. И тя нали била от некъпещите се, освен ако не е в салон.
*летящи мухи*
Animal See No Evil

# 3 010
  • Мнения: 6 876
Да, ама така хем си еко, хем био, хем минималист, хем зиро уейт, хем те коментират в бг-мама.

# 3 011
  • Мнения: 6 930
Аз пък знам, че миенето на коса с гореща вода е вредно за косата. По-добре шампоанец, мерси. Има варианти всякакви, дори за върлите еко-минимъл маниачки.

# 3 012
  • Мнения: 1 530
Теди, ти ли си инфлуенцата, коментирала под снимката на Пепе, с въпрос за семейните отношения Simple Smile
Като почнат потресени фенки да питат, ама защо те замени мъжа ти с друга, ии, нз, има ли по глупави въпроси?

# 3 013
  • Мнения: 1 695
Е как може такова нещо, питам и аз.

# 3 014
  • Мнения: X
На Г-жа Коца рекламодателите малко са объркали тайминга, 6 м не е ли леко малко късно да ни пробутва активна гимнастика от ФишърПрайс? Тия неща почват да се ползват около 4-ти месец май, при нас към 6-7м вече почти не представляваше интерес. А тя, щом твърди, че това са ѝ любимите продукти, с които е отгледала децата си, що досега не ги е показвала? #самозакинти
Скрит текст:
Закъснял е та се незнае...на Тоца нейния Бест вече чете и смята на ум.
Теди, ти ли си инфлуенцата, коментирала под снимката на Пепе, с въпрос за семейните отношения Simple Smile
Като почнат потресени фенки да питат, ама защо те замени мъжа ти с друга, ии, нз, има ли по глупави въпроси?

[/quote]
E това съм аз. Много готин никнейм съм си измислила.

Последна редакция: ср, 23 окт 2019, 08:41 от Анонимен

Общи условия

Активация на акаунт