Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 11 / Октомври 2019

  • 244 640
  • 4 401
  •   1
Отговори
# 3 015
  • Мнения: 6 930
"гадна жена", вика. Ох, ще ме уморят от смях тия фенки. Тази, и онази с "хладнокръвната съдба". Страхотни бисери се раждат от тая сапунка Joy

# 3 016
  • Мнения: 2 223
Some people are such a waste.

# 3 017
  • Мнения: X
С тези приятели, не и трябват на Пепа врагове.

# 3 018
  • Мнения: 6 892
Теди, много си лоша.
 

# 3 019
  • Мнения: X
Е как може такова нещо, питам и аз.

Питаш и отговор не чакаш.

# 3 020
  • Мнения: 3 743
С такива приятелки и фенове Пепка няма нужда от хейтъри. Да ѝ имам доброжелателките.

# 3 021
  • Мнения: 8 955
Не я харесвам Валери, но живее някъде около нас, до Парадайс мол, Лидл е на около 5 минути. Никое такси няма да я вземе за толкова кратко разстояние, казвам го от личен опит. И с мм влачим торбите, защото нямаме кола, а Лидл е между две метростанции, така че друг вариант нямаме. Да, аз не бих се натоварила с 5 торби сама, но предполагам, че и тя няма да повтори.
Не знам къде живее Валери, но неведнъж съм ги засичала с Мартин в Лидл на Луи Айер и Тодор К.аблешков

# 3 022
  • Мнения: 232
Да, ама така хем си еко, хем био, хем минималист, хем зиро уейт, хем те коментират в бг-мама.

     Хехеххе опасна си Welt,разсмя ме 😁😁😁 мерсииии

# 3 023
  • Русе
  • Мнения: 1 097
Може ли разяснение, не се заяждам, от чисто любопитство питам какво означава: ,,Видеото е заснето в неплатено партньорство,,?!!? - хем не ми плащат, но хем си партнираме ?

# 3 024
  • Мнения: 113
Може ли разяснение, не се заяждам, от чисто любопитство питам какво означава: ,,Видеото е заснето в неплатено партньорство,,?!!? - хем не ми плащат, но хем си партнираме ?

Пратили са PR само може би? Или по принцип работи с марката, но специално този клип не е платен.

Поне това имат предвид в UK, заради техните изисквания.

# 3 025
  • Русе
  • Мнения: 1 097
тук става дума за хотел Simple Smile

# 3 026
  • Мнения: 5 563
А дали не се има предвид, че имат някакви не парични облаги?

# 3 027
  • Мнения: 4 690
тук става дума за хотел Simple Smile
Може би не получават пари в брой, а безплатен престой в хотела.

# 3 028
  • Мнения: 2 664
Лори, къде го прочете това, може ли линк?🙂

# 3 029
  • Русе
  • Мнения: 1 097
Лори, къде го прочете това, може ли линк?🙂
Новото видео на Адри . Хареса ми, не беше лошо. Понеже не  мога да пиша в коментарите ще пиша тук: забелязвам,че стилът й от видеа с пътувания е : снима материал и след това с voice over си върви монотонен говор, не искам да го наричам скучно, но може да се включва поне малко ,,наживо,,  а не само преразказ.
Имам спомен,че Полина последно беше ходила с Патрик в Ягода и какво беше Малина, не съм сигурна,  което пак беше в партньорство; https://www.youtube.com/watch?v=47_7FAjfVgg
 Харесва ми да гледам видеа от почивки, защото виждаш място, хотел, храна, база и т.н. , но повечето са  ,защото са ги поканили (не визирам Адри, те си пътуват доста). Помня ,че и една от последните почивки на Пепе с бившия й мъж в някакъв бг хотел, където той изтърбуши хладилника и всичко що имаше в него, пак беше в партньорство/колаборация и пр.  макар,че не е упоменато: https://www.youtube.com/watch?v=pfY8mMqqccw

Последна редакция: ср, 23 окт 2019, 10:53 от lorito5678751

Общи условия

Активация на акаунт