Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 11 / Октомври 2019

  • 244 902
  • 4 401
  •   1
Отговори
# 3 030
  • Мнения: 1 695
Guess who Trollface

Скрит текст:

# 3 031
  • Мнения: 4 430
Кой каза, че Пепа не учила Психология. Учи, но по ИГ.
Скрит текст:

# 3 032
  • Мнения: 125
Ели е в България, качила е снимка на кафето си от старата госпожа 😁

# 3 033
  • Мнения: 13
Дружките на Пепе доста я излагат. Хубаво прави тя, като си мълчи, ама да вземе да им каже и на тях.

Това да си миеш косата само с топла вода, не мога да го разбера. Тоя себум измива ли се изобщо, тая коса на какво мирише после? В усилието им да се правят на интересни, какви глупости...

Съмнявам се да се измива! Аз като представител на мазните косици ( имам гъста коса но много мазна в корените!) и пръв приятел на сухия шампоан силно се съмнявам. Ако аз трябва да си мия косата като се омазни това трябва да е всеки ден. Със сух шампоан успявам да редуцирам до 2 пъти седмично и миенето е яко търкане два пъти със шампоан.

# 3 034
  • Мнения: 655
Не знам за Пепе, но Коца наистина използва детето си за реклама ежедневно! Няма ден вече без публикация с продукт и бебенцето. Как не им е неудобно на тия хора...

# 3 035
  • Мнения: 2 666
Ще се радвам ако Адри сподели какво се има предвид с това определение в клипа. Щях да я питам с коментар в ютюб, но видях, че са декативирани.

# 3 036
  • Мнения: X
Може ли разяснение, не се заяждам, от чисто любопитство питам какво означава: ,,Видеото е заснето в неплатено партньорство,,?!!? - хем не ми плащат, но хем си партнираме ?

Това е когато не плащат паричен хонорар на влогъра, а казват "Адри, ела със семейството си за 3 дни, ще спите и ядете безплатно, а ние ще ви снимаме и ще си ъпдейтнем фотосите в социалните медии с вашите снимки. Вие пък ще направите влог да кажете колко е яко".

Специално хотел Рила е зле и преди, и след реновацията Simple Smile

Но пък това е честа практика на хотелите навсякъде по света, не мога да я виня Адри, не е зле отразяването на хотела.

# 3 037
  • Мнения: 787
Понеже някой беше споменал за състояноето на кожата на лицето на Ивана и конкретно Валери,според мен Валерито спец.си се мие с каквото и изпратят.Помня,че преди когато правев гиваЛей беше само с нкв мостри и т.н.,сега даже изобщо пък не прави,а си пласира мърча.Много стисната се оказа.

# 3 038
  • Мнения: 630
Ели е в България, качила е снимка на кафето си от старата госпожа 😁

Къде я видя тази снимка?
На кастинг за МШ е 😎

# 3 039
  • Мнения: 151
Ели е в България, качила е снимка на кафето си от старата госпожа 😁

Къде я видя тази снимка?
На кастинг за МШ е 😎
В инстаграм 😁

# 3 040
  • Мнения: 2 666
Предварителните кастинги бяха на 12, 13,19 и 20 октомври.

# 3 041
  • Мнения: 609
В акаунта cookingbuthow е снимката на Елица от Старата госпожа - чаша с кафе. Може наистина да е на кастинг, може и да е стара снимка 🤔

# 3 042
  • София
  • Мнения: 1 594
Включвам се да отговоря. Не съм получила хонорар за това видео, но същевременно не плащах за нощувката. Хотелът в момента изглежда супер и кухнята беше на много високо ниво, но за този конкретен уикенд имаше гостуващи шеф готвачи, не знам как е по принцип.
Включвания на живо винаги снимам много и никога не ги вкарвам после във видеото Satisfied Винаги изглеждам потресаващо и звукът е зле. Поръчала съм си външен микрофон и се надявам с него да оправя поне второто, но по отношение на първото съм напълно безсилна Animal See No Evil

# 3 043
  • Мнения: 630
В акаунта cookingbuthow е снимката на Елица от Старата госпожа - чаша с кафе. Може наистина да е на кастинг, може и да е стара снимка 🤔

Неслучайно е в този акаунт снимката Simple Smile може и да греша, ще разберем.

# 3 044
  • Мнения: 507
Лори, много са интересни видеата ти. Гледам ги с удоволствие. Успех с канала занапред

Общи условия

Активация на акаунт