Любители на Котки - Тема 138

  • 29 322
  • 748
  •   1
Отговори
# 720
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 249
...вечер пък давам за зъбите зелените, пак така 5-7 бр.

Може ли снимка или линк, понеже не ги намерих?

# 721
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 525
Тези за зъбите миришат отвратително, как ги яде не знам...
Ето ги денталните, дано се вижда линка, че през телефона си е трудно.
https://zoomagazin.eu/upload/Products/11a82dd18b07240e11fe8111e7af1243.jpeg

Последна редакция: ср, 06 ное 2019, 19:08 от Ивекс

# 722
  • Мнения: 9 849
Някой има ли опит със свръх привързано коте? Ади ходи навсякъде след мен. Дере и пищи на умряло, ако сме в отделни стаи. Влиза в банята, докато се къпя, седи на тоалетната и мячи. Днес и два пъти влезе под душа за да се докопа до мен. След баня ме хапе, че съм го оставила. Не знам какво да го правя става все по-взискателен за вниманието ми. Моля, дайте някакви идеи.

# 723
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 525
Ще порасне и няма да те цака за нищо, сега сериозно съвет не мога да дам, явно наистина е много привързан.

Най-сетне открих денталните дето давам на Ушко, неговите свършиха и нямаше как да снимам.

# 724
  • Мнения: 9 849
Е той е на половин година вече, не е бебе. Не знам, дали защото е уличен е така, но не се отделя от мен. Само понякога като играе и докато яде. През останалото време е отгоре ми или се опитва да ме докопа. Включително ми се влачи за краката.

# 725
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 249
Ми радвай се, бе, душко, радвай се. Аз за такава котка мечтая и все едни дръпнати интересчийки ми се падат.
Искам да легна и котката да се сгуши до главата ми и да замърка. А Рафаела и Нала мъркат страхотно. Имаме една съфорумка, вече не пише в темата, нейната котка е като твоята - все след нея ходи и като се чучне до главата й мърка непрестанно, чак я е гонила в коридора, за да поспи на тишина.

Иве, мерси.

# 726
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 525
Бебе е още, аз пък си имам тийнейджър вкъщи, който кипи от енергия и само руши, но и това ще мине..

И на мен ми се ще такава котка, ама не, Топи не ме цакаше изобщо, но той си беше такъв, миличкият ми. Ушатото досажда, но умерено.

# 727
  • Мнения: 1 625
И Ая е така към мен. Постоянно е по петите ми, или в мен. Само ме дебне да седна и е отгоре ми. Или в краката ми. Мие ме, лиже ме, спи плътно долепена до мен под завивката ми. Сутрин си правим тоалета заедно в банята. А иначе се "къпе" с всички в банята😂. На около 6-7 години е🤗

# 728
  • Мнения: 9 849
Нямам против цялата тази гальовност, момичета, ама ако не стане неговото изпада в истерии и после ме наказва, демек хапе.

# 729
  • Мнения: 303
Моята Берти беше така привързана, като куче, преследваше ме навсякъде. говорехме си, тя на мен редовно. Разбирахме се с поглед.
После, когато се родиха бебетата ѝ,
 беше изключително грижовна с тях, но до един момент. Така се случи, че с нас останаха две от тях, просто не им намерихме стопани. И до сега тя ги намира за натрапници в нейната територия. Изобщо вкъщи мирът е много крехък. Ненавижда ги понякога, ревнува. Много страда, дето ѝ дишат въздуха дори.
Големи индивидуалисти са маците, това разбрах. И точно затова ги обичам така силно.

п.с. Някъде по-горе се коментираха вет клиники, аз ги водя в city jungle, много ми харесва целият екип на клиниката, там ги кастрирахме и трите, изобщо отношението им към животните е страхотно по моите представи.

# 730
  • Мнения: 1 625
Ая също ме хапе понякога, особено нощно време като ми досади много и се опитам да я преместя. Тогава си пуска зъбките и ме рита със задните крака.

# 731
  • Мнения: 3 983
Няма снимки защото нашата сладурана все още ревнува от бебето,седи изолирана в кухнята или коридора и рядко влиза в стаята,бебето е доста ревливо,на моменти до пищене го избива,и това доста и идва на мацонка,даже ми се струва отслабнала като я вдигна,много се притеснявам за нея...

# 732
# 733
  • Мнения: 15 336
Нори, и аз като Котьо и другите момичета мечтая за обичливо коте, Мая да е любвеобилна и гушлива, ама нъцки. Такава самодостатъчност събрана в едно същество трудно се среща. Понякога забравям, че имам котка. Не обича да я гушкат, не обича да я държат на ръце, като бебе спеше при нас на спалнята, сега и това не прави. Иначе е много добричка, миличка, не е агресивна, не хапе, не ни напада, не драска, не е отмъстителна, не е нахална, но не е и гушлива. Става все по антисоциална и териториална. Иначе сутрин с кафето си имаме ритуал, след като се набеснее идва при мен на дивана и с един специфичен звук ме подканя да я галя, като и омръзне почва да ме бута с лапки - Стига ми толкоз, омръзна ми. И после се тръшва театрално до мен и заспива. Joy Ако пък не я погаля веднага пада едно бутане с носле и муцуна докато не постигне своето. Обича да е около нас и ние около нея, но без да я закачаме и без много близости.
Та така, котките и те като хората, всяка с характера и особеностите си. Предполагам, че при Ади тази привързаност с възрастта ще се поуталожи, но.. не е много сигурно. Wink

# 734
  • София
  • Мнения: 3 848
Елизка е голяма, пораснала котка, но е много гушлива и обичлива, изисква да я вземаме на ръце (изправя се на задни крачета и с умоляващ поглед и гласче иска да я гушкаме), не иска да седи сама в стая, непрекъснато търси компания и физически контакт.

Общи условия

Активация на акаунт