Любители на Котки - Тема 138

  • 29 206
  • 748
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 5 994
Аз за ушите и ноктите го водя при ветеринарката му, веднъж е ходил де Grinning но и за в бъдеще така мисля да процедирам.

А малцовата паста за какво се дава? И задължителна ли е?

# 691
  • Мнения: 1 103
Аз на Лола очичките и нослето ги чистя с преварена лайка. Тя е на 15 седмици вече а не е повръщала до сега нито един път,а често се ближе. Малко ми е притеснено дали това е нормално:anguished:
Малцова паста все още не сме и давали,но тези дни ще купя и ще пробвамда и дам.

# 692
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Малцова паста се дава против образуване на космени топки и тяхното безпроблемно транспортиране извън организма.Grinning
Уши чистя с навлажнено тампонче, пробвала съм и с бебешки клечки, но не се получава. Всъщност рядко чистя ушаци, то поне при Ушатото са големи и се вижда всичко.

# 693
  • Мнения: 21 270
Тути само като види малцовата паста на GimCat сама идва и врещи докато не й дам Joy

# 694
  • Мнения: 5 994
А има ли препоръчителна минимална възраст за тази паста или може да се дава без значение?
И в какви количества? И колко често? Blush

# 695
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Топче правеше така, от тубата ядеше, Ушатото да не повярваш не иска.

# 696
  • Мнения: 21 270
А има ли препоръчителна минимална възраст за тази паста или може да се дава без значение?
И в какви количества? И колко често? Blush
За количествата е упоменато на етикета.
За възрастта не помня с точност.

# 697
  • Мнения: 701
И Дзаги и Никос бягат от малцовата паста. Не искат. Бяха приели само вкусът на тази от ДМ, но от както я спряха, не искат никаква друга. Купувала съм им 3 вида. Дзаги много ми повръща. Вчера повърна два пъти, но и двата пъти лапа много лакомо и много изяде. Какво мога да направя за чувствително стомахче, нещо да му давам, някоя добавка?

# 698
  • Мнения: 453
Котките ми са на 2 и 3 години, никога не са приемали малцови пасти, никога не са повръщали косми. Ветеринарят каза, че при здрави стомаси организмът на котките сам се справя с космите и докато не са започнали да повръщат топки, нямат нужда от добавки. Поради тази причина и не давам.

# 699
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 229
Не може ли да даваш на Дзаги порциите за деня, разпределени на няколко по-малки? Има автоматични хранилки за котки, сигурно е възможно да се настроят.

# 700
  • Шумен
  • Мнения: 1 455
При дългокосмести и често миещи се котки, просто няма шанс без малцова паста, опрделено помага. И при здрав стомах ще се задръсти за отрицателно време.

# 701
  • Мнения: 21 270

Кюфтения Тутова Stuck Out Tongue Winking Eye Heart Eyes Heart

# 702
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Каква дунда е станала.
Ушатото и то, корема виси, няма как да ви го снимам да го видите, но си е шишо.

# 703
  • Мнения: 1 471
Само косми повръща, разглеждам му “творенията”. Малцовата паста е на baephar, не я иска. Само такава имаше, ще търся друга. А хапки няма да яде също. Всичко, което е на парчета не се одобрява. Само суха храна и мноооого малко някое пастетче 🤯

Вчера едвам приспах бебока, беше много крив и много плака, а батко му Марсел загрижено идваше да го провери защо плаче 😁 как са другите бебета, няма снимкииии 😊

# 704
  • Мнения: 21 270
Ивекс , да ,хихи.
Снимай го красавеца ако можеш.

Hug

Общи условия

Активация на акаунт