Любители на Котки - Тема 138

  • 29 288
  • 748
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 622
Леле, каква черна пантера. Много са красиви всички😘

# 676
  • София
  • Мнения: 3 795
Ето така Фифи прекара уикенда...  Колкото повече се мърда на екрана, толкова по-добре

# 677
  • Мнения: 303
А ние студените почивни дни отново навестихме баба и дядо на вилата, страшен кеф беше, едва успях с няколко кадъра


така се прибираме:

Последна редакция: пн, 04 ное 2019, 22:53 от pepeblue

# 678
  • София
  • Мнения: 13 161
Казвала съм ви, че пред входа остана майката на Рижко, но на овакантеното място се появиха 2 тигъра.  Laughing Отново храним 3 гърла + още някое дошло инцидентно. Вече няколко пъти идват кучета (маркирани с жълта "обица" на ухото) и гонят с настървение котките. Опитната Мами веднага се скрива в мазето. Обаче двата тигъра са младоци и не знаят как да се пазят. Тръгват да бягат вместо да се скрият. Не знам как да ги предпазим. Тази вечер дъщеря ми отново се е опитвала да ги разкара. Дори не е заради храната, защото са я разпилели, но не са я яли. За спорта са дошли. За лов на котки. Sad И след като ги е изгонила, са отишли към друго място с дворче, където също има доста котки. Sad

Последна редакция: чт, 07 ное 2019, 10:45 от bubanka

# 679
  • Мнения: 15 327
Съвършеното кълбенце:




# 680
  • Мнения: 9 836
Това е то дама, а не като домашния йогист.

# 681
  • Мнения: 1 471
Марсел под прикритие 😁

# 682
  • Мнения: 10 614
Момичета, днес реших да обезпаразитявам котьовците ми, но не се получи. Успях да набутам само една половинка Цестал. Що ги правят такива огромни не знам. Някой има глисти, ама нали са много и не мога да го хвана кой е. Кажете с какво натурално средство мога да ги обезпаразитя или кои хапчета са по малки?

Празимек е сравнително по-малко и ефективно хапче при налични паразити. Мини ги обаче с две дози всички, през 14 дни.

# 683
  • София
  • Мнения: 4 714
Емилия Цветанова, добре дошла е клуба. Hug
За радост или съжаление котките не са като кучетата. Отгледала съм и погребала боксер, овчарка и стафордширски бултериер.
Но предишната ми котка ни "разказваше играта". ММ казваше: няма нищо, което НЕ е пипнато от нея.
Сегашният е много по-спокоен, бели не прави. До характер е и най-вече до възраст. След 2-3 г ще се кротне. Виж с какво обича да играе и гледай да я поизморяваш, макар че с игра да измориш едногодишно коте .... хич не е шега работа.

Хайде и ние сред пуФкавите:



Последна редакция: чт, 07 ное 2019, 10:46 от bubanka

# 684
  • Мнения: 1 471
Тази сутрин щерката ме събуди с “Мамо, измих си зъбите и се сресах с на Марсел четката” 😳🙄😃😃 ще ме умори това дете

Марсел повръща по два пъти на седмица косми. Лятото не е повръщал въобще, но и козината му беше много по-малко. Малцовата паста не я иска. Даже сложих малко в храната му - ядеше покрай нея. Да се притеснявам ли?

# 685
  • Мнения: 303
моите никога до сега не са повръщали косми, ама те не се и прехласват с миенето, та може и затова така да е. Иначе редовно гризкат котешка трева.

# 686
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Топче повръщаше на две седмици някъде, колкото и да го решех и подстригвах все си връщаше. Давах му малцова паста, котешка трева и други добавки. Косми ли повръща само?

# 687
  • Мнения: 21 281
Тути досега мисля 2 пъти е повръщала косми,единият път непосредствено след преяждане с котешка трева.
Сега давам само малцова паста.
А да ви попитам за гурелчетата по очите може ли да се чисти с лайка преварена ?

А ушите как чистите ?

# 688
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 243
Слагаш котката на коленете, хващаш ушенцето и го обръщаш; преди това си си приготвила навлажнено памуче и ако трябва забърсваш с него. Без нужда не пипай по ушите. Гурелите може да забърсваш с преварена вода, чай от лайка или сребърна вода, като специално с нея внимаваш да не попадне в очите.

Относно Марсел - има хапки с малц, мисля че са от д-р Стефанов. Освен това има разнообразие от малцови пасти, ако не харесва пастата Х може да му допадне пастата У Simple Smile

# 689
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Топче обичаше малцовата паста и хапки с малц и трева на Beaphar , сега и на Ушатото давам същите, но малцовата паста много трудно му я пробутвам. Тези за денталната хигиена също са добри.

Общи условия

Активация на акаунт