Помогнете ми за тия пусти торенти, моля ви

  • 2 989
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 686
Ако си свалила ДВД или .mpg може да го гледаш с PowerDVD, ако си свалила филм с формат .avi става и с Media Player. Ако филма не е ДВД с вградени субове ще ти трябва и програма за субтитри, ние ползваме ffdshow.

Извинявам се за безумните въпроси, но наистина не съм работила с тези неща никога и няма кой да ми обясни. Но как да разбера формата. Зад файла не пише нито един от изброените. Целият файл гласи:
Pride And Prejudice (2005)[www[1].bgnova.org]
Помощ  Embarassed

# 16
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Е как така не можеш да го подкараш? Като кликнеш на филма, какво става? Излиза ли ти някакъв надпис или какво?

Излиза ми "Съществуваща торент задача"  newsm78

Значи...казваш, че си го изтеглила..
Отиваш в папката, където си записала филма, разхождаш се с мишката по всички налични файлове там и цъкаш с мишката върху най-големия (примерно 700 мв), трябва автоматично да ти тръгне.

# 17
  • Мнения: 7 821
Ако си свалила ДВД или .mpg може да го гледаш с PowerDVD, ако си свалила филм с формат .avi става и с Media Player. Ако филма не е ДВД с вградени субове ще ти трябва и програма за субтитри, ние ползваме ffdshow.

Извинявам се за безумните въпроси, но наистина не съм работила с тези неща никога и няма кой да ми обясни. Но как да разбера формата. Зад файла не пише нито един от изброените. Целият файл гласи:
Pride And Prejudice (2005)[www[1].bgnova.org]
Помощ  Embarassed
Това е торент файла. Къде си свалила филма, нали те е питала торент програмата и ти и оказала?!? Трябва да отидеш в директорията в която е филма и там ще видиш формата. Колко е голям? Ако е около 700 мб значи е .avi и ще го гледаш с медия плеъра. Ако е 4000 мб (около 4 гб) значи е ДВД и ще ти трябва PowerDVD. Ако не знаеш английски ще ти наложи да си свалиш и субтитри - http://subs.unacs.bg/ тук има, най-вероятно  Wink.
Знам, че изглежда доста сложно, но не е  Simple Smile. Питай ако не разбираш нещо, ще ти помагаме  Wink.

Общи условия

Активация на акаунт