Пазаруване от НМ, тема 36,ОКТОМВРИ 2019

  • 39 183
  • 910
  •   1
Отговори
# 180
  • на морето
  • Мнения: 1 377
Не излизам от акаунта.
Регистрирам се без да се записвам за бюлетин, правя си поръчката, тогава се отписвам от бюлетина - чеквам и двете неща за отписване Naughty, и се записвам наново. Peace
Връщам се в поръчката и кодът е наличен. Simple Smile
Извинявам се, но не мога да разбера. Може ли да обясните как правите поръчката- до края ли, нали все още кода не действа? Как не се записвате за бюлетина , а после се отписвате? Наистина нищо не разбирам? Обяснете ако може пак за по-бавно загряващите.

# 181
  • Мнения: 54 056
И при мен вече не става, така че е без значение.

# 182
  • Мнения: 5 382
Аз пък го разбрах и съм го правила това.
Поръчката я набираш, слагаш артик.в кошницата и преди финализирането отиваш на бюлетин и се абонираш за него. Една такава поръчка ме чака, че и два кода съм й сложила, но не й е дошъл моментът за пускане.

# 183
  • Пловдив
  • Мнения: 40 598
Не ще при мен...

Някой има ли тая чанта? https://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0690734003.html

# 184
  • Мнения: 2 219
Оф, и на мен тоя път не ми прати код за първоначална регистрация. Но пък ми сложи БД в поръчката и така пуснах.

# 185
  • Мнения: 1 514
Защо не си премахват изчерпаните артикули?Отворих сигурно 10,за да видя,че са изчерпани,много е дразнещо. Angry

# 186
  • Мнения: 47 889
Тоя тип чанти бая им простеят на живо

# 187
  • Мнения: 245
Само да вметна, че в любими доста неща, които следя за децата са намалени. Чакам с нетърпение да видя всичките намалени артикули. Време беше Simple Smile

# 188
  • Пловдив
  • Мнения: 40 598
Явно са ни секнали кранчето...здраве да е!

# 189
  • Мнения: 324
аз имам в черно, бе е нещо особенно

# 190
  • Пловдив
  • Мнения: 40 598
Благодаря!
Имам крещяща нужда от ново чанте...не държа да е от НМ, де Simple Smile та ще диря.

# 191
  • Мнения: 9 911
Следя и аз в любими детски неща. Ами да, намалени са, даже още, преди няколко дни ги намалиха, после дори още, но..... няма нито една бройка. Нямаше и когато ги следих на редовна цена. Та какво са им намалили, като липсват, пак да си изпротестирам 😤😡

# 192
  • Мнения: 1 847
Не са ви секнали канчето.Правите първа поръчка завършвате я .Правите втора и вече ви дават 10 % вече е за направена втопа поръчка 10 % отстъпка за нов акаунт.

# 193
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 669
Къде го пише, че е за втора поръчка?

# 194
  • Мнения: 245
Къде го пише, че е за втора поръчка?

При записването.
АБОНАМЕНТ ЗА БЮЛЕТИН
АБОНИРАЙТЕ СЕ
10% отстъпка на цялата сметка при следващата покупка

Общи условия

Активация на акаунт