Пазаруване от НМ, тема 36,ОКТОМВРИ 2019

  • 39 601
  • 910
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: X
Имам ли право да откажа пратка, ако съм я посочила до офис? Въпреки, че съм използвала код за БД пак са мк треснали доставката.... Rolling Eyes

# 541
  • Мнения: 54 613
Имаш. Какво като е до офис? Няма значение това.

# 542
  • Мнения: 68 939
Това не го вярвам...нали като приключиш поръчката виждаш крайната сума? Ако си погледнала тогава и е имало доставка, е можело да я отмениш на момента...

# 543
  • Мнения: X
Тогава на финална сума пишеше, че е без доставка, гледам си сега в профила на Еконт дето си проследявам пратки и на тази от hm ми лепнали доставка....

# 544
  • Мнения: 68 939
Ми обади им се...ще ти върнат доставката ако е така както казваш.

# 545
  • Мнения: X
Писах имейл до Еконт, за отказване на пратката. Отказаха я без проблем Simple Smile

# 546
  • Мнения: 10 242
ИСИ, когато от НМ пратиха мейл за потвърждаване на поръчката имаше ли описана доставка или пише “Безплатно”? Ако при потвърждението е с безплатна доставка може поне да им изпротестираш, видях че си я отказала, но пък губиш така и поръчаното и пак трябва да го поръчваш, стига да искаш и да го има...🤔

# 547
  • Мнения: 307
Писах имейл до Еконт, за отказване на пратката. Отказаха я без проблем Simple Smile
По принцип, когато си я проследяваш в еконт, изписва, че има някаква доставка. Но от теб не искат нищо допълнително. На мен редовно ми пише, че има доставка, а няма Simple Smile

# 548
  • Пловдив
  • Мнения: 40 839
Много са бързи  Grinning днес ми идва полото с кода дет хвана веднъж.Ся ако е голямо и  #2gunfire

# 549
  • Мнения: 68 939
И при мен днес идва първият транш.
Очаквам още три.......

# 550
  • Мнения: 5 435
Момичета, мнение за тези кецове https://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0750612002.html ?
Сутринта се оказа, че щерката няма какво да обуе за училище, едните малки, другите така ги е очукала, ще каже човек че ги носи две години, а не месец и половина! Ще и  поръчам днес, дано до събота дойдат!

# 551
  • Мнения: 10 242
Да разнообразим темата, попадна ми тази реклама
Няма да я коментирам, само ще кажа, че много удачен избор на първата снимка с котка със същата разцветка, като роклята 🐈🐈🐈

# 552
  • Мнения: X
Като  я финализирах пишеше, че е с БД, но после като я проследих в Еконт ми излезе някаква доставка. Без това не не беше нещо важно, една тениска беше Grinning

# 553
  • Мнения: 5 435
Момичета, клин и блуза 158/164 за 11лв, арт № 00651793004! Ако някой търси!

# 554
  • Мнения: 10 242
Момичета, клин и блуза 158/164 за 11лв, арт № 00651793004! Ако някой търси!
Едната нула в началото на номера на артикула е в повече.

Общи условия

Активация на акаунт