Отговори
# 720
  • Мнения: 311
Благодаря, дано ! Този месец имам малко надежда 🙏 Към коя клиника да се обърнем ? Чета предимно за Щерев, но отзивите са доста различни



Привет Сиси. Аз бих се посъветвала с репродуктивен специалист, въпреки че не е минала година опити, но възрастта на мъжа ти предполага малко да забързате нещата. Основно и там ще ви кажат точно какво да се изследва на теб и на него ще пуснат СГ. СГ се пуска само в репродуктивна клиника, а не в лаборатория.
Изследванията ти до момента са ок, ти си млада, опитвате от 9 месеца, но хормоните половите са важни също.
Успех, дано преди да стане година, да ни се похвалиш! Hands V

# 721
  • Мнения: 1 781
Ами аз лично още не съм прибягнала до специалист, но зависи от кой град си като за начало. Ако си от София има избор. Сега на мода в нашата тема поне е Адела. Grinning

# 722
  • Мнения: 417
Диди, честито! Лека и безпроблемна бременност до финал! 😍🍀

Ръс-ръс 🎊 и нека новата тема донесе още много тестчета! ❤

# 723
  • Мнения: 311
В София сме и нямам идея от къде да започна 🤪

Ами аз лично още не съм прибягнала до специалист, но зависи от кой град си като за начало. Ако си от София има избор. Сега на мода в нашата тема поне е Адела. Grinning

# 724
  • Dope Reach
  • Мнения: 4 049
Джулка, ние нали си се знаем, пришълци ще има винаги.

Цопвайте в новата тема - https://www.bg-mamma.com/?topic=1150017.new#new

# 725
  • Мнения: 955
В София сме и нямам идея от къде да започна 🤪

Ами аз лично още не съм прибягнала до специалист, но зависи от кой град си като за начало. Ако си от София има избор. Сега на мода в нашата тема поне е Адела. Grinning
Има 15 теми, в които можеш да прочетеш Unamused

# 726
  • Мнения: 311
Чета, но също така правя опит да се включа в темата все пак.

В София сме и нямам идея от къде да започна 🤪

Ами аз лично още не съм прибягнала до специалист, но зависи от кой град си като за начало. Ако си от София има избор. Сега на мода в нашата тема поне е Адела. Grinning
Има 15 теми, в които можеш да прочетеш Unamused

# 727
  • Dope Reach
  • Мнения: 4 049
Сиси, имаме си нова тема.
Освен това, препоръчително е да събираш мислите си в един пост, за да нямаш няколко последователни. Simple Smile

# 728
  • Мнения: 5 234
И аз съм новите. Имах нужда да чета точно по тази тема.
Съжалявам, ако съм ви подразнила с нещо.
Правих вчера на обяд тест и разбрах какво е това бледа втора черта - има ли я, няма ли, привижда ли ти се, като мираж е по-скоро.
Сутринта излязоха вече 2 черти. Пътят е още много дълъг напред и нищо не е сигурно. Не смея даже да се зарадвам.
Желая ви успех и сбъдване на мечтите!

Общи условия

Активация на акаунт