КРУИЗИ /Тема 14/

  • 36 325
  • 756
  •   1
Отговори
# 405
  • Плевен
  • Мнения: 854
Лунна пътека, ласт минит оферти има хубави за Дубай, а и сам.билети са си на същата цена както преди месец.

# 406
  • Мнения: 4 730
Лунна пътека, ласт минит оферти има хубави за Дубай, а и сам.билети са си на същата цена както преди месец.

На такъв круиз сме били с Коста Серена преди време и доста впечатлени останахме. Не че пак не бих искала да отида, но понеже летим от Белгия и цените на билетите са доста скъпи. Вариант е да летим до Бг и от там до Дубай, но пак ще излезе доста по-скъпо, а и трябват допълнителни нощувки... Някой да знае за фиордите дали пускат оферти, но наистина намалени (например на 50%)?

# 407
  • София
  • Мнения: 142
Лунна пътека, ласт минит оферти има хубави за Дубай, а и сам.билети са си на същата цена както преди месец.

На такъв круиз сме били с Коста Серена преди време и доста впечатлени останахме. Не че пак не бих искала да отида, но понеже летим от Белгия и цените на билетите са доста скъпи. Вариант е да летим до Бг и от там до Дубай, но пак ще излезе доста по-скъпо, а и трябват допълнителни нощувки... Някой да знае за фиордите дали пускат оферти, но наистина намалени (например на 50%)?

Не мисля, че за Фиордите има оферти. Там сезона е кратък и цените са бетон. И аз ги следя. Може да намериш нещо по ичгодно, но като цяло не съм видяла да има големи намаления за там.

# 408
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
50% намаление отдавна не съм видяла на круиз. На фиордите аз бях за 550 Евро и дори такава цена вече няма, под 600-650 абсурд. В самото скандинавие е много скъпо и предполагам за това круизите няма как да бъдат евтини. Така че всяка цена около 600 Евро за 7 нощувки би трябвало да ви устройва.

# 409
  • Мнения: 292
Здравейте Дами! Предстои ми първия и най вероятно последен в живота ми круиз:)) Ориентирали сме се към този...

https://www.allcruise.bg/cruise/cruise-ships/msc/seaview.aspx#ob … ormacia-za-kruiza

Ще съм благодарна за мения и впечатления....от всичко:)))
Или ако някой го е предвидил....

# 410
  • Мнения: 266
Здравейте Дами! Предстои ми първия и най вероятно последен в живота ми круиз:)) Ориентирали сме се към този...

https://www.allcruise.bg/cruise/cruise-ships/msc/seaview.aspx#ob … ormacia-za-kruiza

Ще съм благодарна за мения и впечатления....от всичко:)))
Или ако някой го е предвидил....

Кораба MSC SEAVIEW е страхотен, маршрута също. Много коментирани в темата са всички пристанища от него. Весело изкарване! Предстои ви невероятно изживяване и най-вероятно няма да е последното такова...

# 411
  • Мнения: 47
Момичета,който е ходил  скоро с Круизна компания: Celestyal Cruises

гръцки острови ,може ли отзиви
какво включва пакета 
all inclusive,неограничено или определен брой питиета и безалкохолни

# 412
  • Sofia
  • Мнения: 4 698
По- скоро определен вид напитки- безалкохолни, коктейли, по- нисък клас алкохол ...

# 413
  • Мнения: 5 490
Shantal, пеша ли се придвижвахте на оушън кей?
Момичета, който е бил на Кюрасао, Аруба, Ямайка и Гранд Кайман да сподели какво да се види - има голям избор от екскурзии, не мога да реша какво да вземем, или сами да се разхождаме!?! Искам и плаж да правим на всеки остров - постижимо ли е?
Който знае - да помогне! Flowers Hibiscus

Ямайка и Гранд Кайман. На Гранд Кайман ходихме при скатовете,  сега се сетих, че бяха на Гранд Кайман (имам видео в Ютуб от тогава, ако го намеря, ще го пусна тук), после се разхождахме без екскурзия и ядохме супа от костенурка (гадост).В Ямайка взехме рафтинг по река - не препоръчвам.

Момичета,който е ходил  скоро с Круизна компания: Celestyal Cruises

гръцки острови ,може ли отзиви
какво включва пакета  
all inclusive,неограничено или определен брой питиета и безалкохолни

Може ли ориентировъчна цена за круиза? Благодаря.

Последна редакция: чт, 23 яну 2020, 10:45 от DeltaAzimut

# 414
  • Мнения: 47
Края на април-649 евро за вътрешна каюта на човек

# 415
  • Мнения: 184
Здравейте, вече резервирахме този круиз https://crusit.bg/kruizi/5-dni-italia-ispania-maroko-portugalia-ufb6? и сега трябва да изберем екскурзия за Мароко от кораба. Моля за помощ коя да бъде. Опциите са:
- Аземур и Ел Джадида (не знам дали така се пише)
- Рабат
- Казабланка и Рабат
- Казабланка вечерта
- Маракеш
- Казабланка

# 416
  • Мнения: 19
Момичета,който е ходил  скоро с Круизна компания: Celestyal Cruises

гръцки острови ,може ли отзиви
какво включва пакета 
all inclusive,неограничено или определен брой питиета и безалкохолни
Здравей, Аделина! Ние миналата година бяхме на организиран (с агенция)круиз с кораб Celestyal Olimpia. За нас беше първи круиз (със сигурност не и последен Simple Smile ) и останахме изключително доволни. Отношение, организация, всичко беше на ниво. Бяхме ол инклузив - всичко беше неограничено!

# 417
  • Мнения: 1 906
Здравейте, вече резервирахме този круиз https://crusit.bg/kruizi/5-dni-italia-ispania-maroko-portugalia-ufb6? и сега трябва да изберем екскурзия за Мароко от кораба. Моля за помощ коя да бъде. Опциите са:
- Аземур и Ел Джадида (не знам дали така се пише)
- Рабат
- Казабланка и Рабат
- Казабланка вечерта
- Маракеш
- Казабланка
Маракеш

# 418
  • Мнения: 4 730
При положение, че кораба спира в Казабланка защо да изберате друг град и да губите време в път отиване и връщане?! Няма да е кой знае каква разликата между Казабланка и Маракеш. Била съм в Казабланка с корабна екскурзия, има хубави места, но се минава и през голяма мизерия. Разгледайте описанието на самите екскурзии, понякога има кратки клипчета за посетените места или снимки и преценете кое ще ви е интересно да видите... Grinning

# 419
  • Мнения: 25
Много благодаря за помощта. Lunna pateka, четох разказа ти. Много се колебая и все повече клоня към Коста Пасифика с тръгване от Генуа. Корабът хубав ли е или е поостарял вече.

Преди малко резервирах круиз с  Коста Пасифика с тръгване от Барселона през май. Според  Seascanner  корабът е обновен през 2017 г, което е сравнително скоро. За нас датата на тръгване беше определяща. Това ще ни е първият круиз и съм сега в еуфория, много ви благодаря момичета за информацията, която споделяте Simple Smile

Оставих купуването на самолетни битлети до Барселона за круиза ни през май до този момент. Сега билетите за 3ма са на цената на самия круиз!

Общи условия

Активация на акаунт