Американски колеж - осемнадесета тема

  • 41 435
  • 753
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 2 298
Защо е тази дискусия? Родител сподели за улеснение на други в подобна ситуация. Има правилник!
Иначе после се чудим защо този и онзи в офиса са нон стоп "болни" при повече зор, стрес или просто за по-дълга отпуска особено лятото или зимата.... Ами така са научени по примера на родителите им не спазващи правилата. Хитрост на дребно.

# 196
  • Мнения: 6 319
Да, само в АК се спазват правилата и при американците няма тарикати.
Апропо, в ограничаването на степените на свобода и съветския режим може да завиди на АК и на американците.

# 197
  • София
  • Мнения: 16 211
Не ти е съвсем уместен сарказма.

# 198
  • Мнения: 6 946
Аз не мога да разбера, АК не кара никого насила да учи при тях. Имат си правила (не тайни, че да изненадват), ако на някого не му харесват - учи другаде. В крайна сметка не виждам нищо лошо да има правила и когато ги има да се спазват, а не само да си ги има някъде написани. А тарикати винаги и навсякъде има и ще има.

# 199
  • Мнения: 5 643
Защо е тази дискусия? Родител сподели за улеснение на други в подобна ситуация. Има правилник!
Иначе после се чудим защо този и онзи в офиса са нон стоп "болни" при повече зор, стрес или просто за по-дълга отпуска особено лятото или зимата.... Ами така са научени по примера на родителите им не спазващи правилата. Хитрост на дребно.

Болните без бонуси и готово. Това поне е лесно.

# 200
  • София
  • Мнения: 5 203
Очарована съм от фотографа, който подготвя годишния албум. Знаете ли името му?
Ще го търся Simple Smile

# 201
  • Мнения: 1 276
Споделям написаното от Peneva! Преди да подпишеш договор с АК ти се дава правилника. Четеш и ако не те устройва, просто не подписваш. Дъщеря ми отсъства един ден този срок, защото беше на турнир по футбол с отбора на колежа. Мина да си вземе подписите , тези правила ги приема като част от живота в това училище. Пътуваме, когато не е на училище. Аз нямам проблем с тези правила, а напротив.

# 202
  • Мнения: 7 162
Очарована съм от фотографа, който подготвя годишния албум. Знаете ли името му?
Ще го търся Simple Smile
Повечето снимки се правят от ученици. Всеки клас си избира как да му изглежда страницата. Самото оформление на годишника се прави от клуб Yearbook, библиотекарката и клуба по фотография.
Черно-белите портрети са дело на Даниел Леков.
Това е моето инфо.🙂

# 203
  • Мнения: 3 757
Искам да ви следя. Имам шестокласник и АК е в списъка, заедно с НПМГ Simple Smile.

# 204
  • София
  • Мнения: 16 211
Welcome! И успех на изпита догодина.

# 205
  • Мнения: 3 757
Welcome! И успех на изпита догодина.

Благодаря Heart!

# 206
  • Мнения: 46
Здравейте!
Искам да ме приемат в Американския колеж. Но не съм сигурна те какво очакват от есето. Имам една приятелка, която може да пише страхотни есета( аргументира се чудесно), но на изпита имаше само 6 точки.
Колко е бил минамалният бал за прием през годините? И коя е била най- силната година?

# 207
  • Мнения: 5 425
Здравейте!
Искам да ме приемат в Американския колеж. Но не съм сигурна те какво очакват от есето. Имам една приятелка, която може да пише страхотни есета( аргументира се чудесно), но на изпита имаше само 6 точки.
Здравей,
Коя година е кандидатствала приятелката ти и каква теза е изложила в есето си?

# 208
  • София
  • Мнения: 8 286
Здравейте!
Искам да ме приемат в Американския колеж. Но не съм сигурна те какво очакват от есето. Имам една приятелка, която може да пише страхотни есета( аргументира се чудесно), но на изпита имаше само 6 точки.
Колко е бил минамалният бал за прием през годините? И коя е била най- силната година?
Миналата и с по-малко приемаха.

# 209
  • Мнения: 7 162
Миналата година темата не беше никак благодатна. Въпреки това, познато дете беше прието с 3т. на есето.
Но каквото за един, такова и за всички.
Хубаво е да има разнообразие в темите за есе, най-вече за да се шашкат школите за подготовка. Sweat Smile
Когато моята дъщеря кандидатстваше, се беше паднала чудесна тема. Според нея. Беше казала, че веднага са й дошли стотина идеи по които да пише. Smiley

Последна редакция: пн, 16 дек 2019, 22:41 от Фран

Общи условия

Активация на акаунт