Американски колеж - осемнадесета тема

  • 42 212
  • 753
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 6 202
Каква е продължителността на един изпит? Тинейджърката ми е сърдита и не смея да я попитам Wink

# 241
  • София
  • Мнения: 16 213
2 астрономически часа (на мен по изключение не са ми сърдити и ми говорят Simple Smile)) ).

# 242
  • Мнения: 5 425
2 астрономически часа (на мен по изключение не са ми сърдити и ми говорят Simple Smile)) ).

Аз така и не се наканих да попитам ... Simple Smile

# 243
  • София
  • Мнения: 6 202
2 астрономически часа (на мен по изключение не са ми сърдити и ми говорят Simple Smile)) ).

Аз така и не се наканих да попитам ... Simple Smile
От днес се зарекох, хич нищо и да не я питам повече Wink Ама аз да съм информирана въпреки това.

# 244
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 376
Тази година е голямо затишие в темата. Може покрай изпита да се раздвижи малко.

# 245
  • софия
  • Мнения: 25 780
Защото вече всичко е написано Laughing - повече от година следя темата, писала съм си с родители, ходили сме на няколко отворени врати, а ако попитам, предизвестено мога да предположа отговорите на някои от най-активните.

# 246
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 376
Защото вече всичко е написано Laughing - повече от година следя темата, писала съм си с родители, ходили сме на няколко отворени врати, а ако попитам, предизвестено мога да предположа отговорите на някои от най-активните.

Сега през март ли ще кандидатства детето ти?
Моята госпожица ще се пробва. Но други години по това време темата е пълна с вълнуващи и разпитващи родители, а сега...

# 247
  • софия
  • Мнения: 25 780
Пишем в една и съща седмокласна тема.Hands V

# 248
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 376
Оф, сори, понеже пиша в няколко теми и ми се слива вече. Вярно, че сме заедно в седмокласната. За Мария знам, че дъщеря й ще кандидатства в АК, но за друг не се сещам да е споменавал. На ПИ ходихте ли?

# 249
  • София
  • Мнения: 16 213
Освен да залагаме колко ще са кандидатите тази година Simple Smile.

Аз залагам, че ще са с 30-на повече от предходната.

# 250
  • Мнения: 6 954
Моята ходи на ПИ в Лого-3. Беше много впечатлена от формата, а аз съм безкрайно доволна и изненадана от резултата. Дано да е правдоподобно с истинския изпит Simple Smile.

За кандидатите: +50 спрямо м.г.

# 251
  • софия
  • Мнения: 25 780
Набор 2006 е по-голям от 2005 и е нормално броят на кандидатите да е по-голям. Ще отида да проверя какви бяха залозите миналата година и добавям +70.

# 252
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 376
За кандидатите - - 50 от миналата година.

Ема ходи при Хасъмска на ПИ, добре се представи, но и аз имам съмнения доколко е релевентно.

# 253
# 254
  • София
  • Мнения: 16 213
Ухаа, Ежко! Вдигна залозите с двеста!

Общи условия

Активация на акаунт