Американски колеж - осемнадесета тема

  • 42 256
  • 753
  •   1
Отговори
# 435
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 384
Хаха, да:)

Мария, още не съм я записала, нямаме справката от училище. То ясно, че ще получа входящ номер, но с оглед на залаганията, които вървят, как ще разберем кой е най-близо?

# 436
  • Там, където мечтите се сбъдват
  • Мнения: 759
Хаха, да:)

Мария, още не съм я записала, нямаме справката от училище. То ясно, че ще получа входящ номер, но с оглед на залаганията, които вървят, как ще разберем кой е най-близо?

Ако не се лъжа, на сайта на колежа след края на подаването на документи, публикуваха колко са кандидатите. Поне някъде съм чела, ама може и да е на сайта на danybon Simple Smile

# 437
  • софия
  • Мнения: 5 010
Да. Колежа изнася информация-общ брой кандидати и съответно момичета момчета.
Залаганията тук са закачка.

# 438
  • Мнения: 121
Всяка година искат нова снимка Sad. Щем не щем, се снимаме на фото, че трябва и да е разпечатана. А сме 21, дигитален,  век. Аз съм единствената майка, която никога не е виждала прословутия годишник: моят не си го купува, не казва защо.
Годишникът е много добър- ние имаме два - от първата и от последната година. Толкова е хубаво да видиш промяната с децата..., а нашият випуск /2019/загуби и приятели, и техните снимки са още по-ценни! Децата не си признават, но после много му се радват...!

# 439
  • София
  • Мнения: 16 217
Само съм чувала колко е хубав Simple Smile, не съм го виждала.

# 440
  • Мнения: 121
Ама ти ако чакаш колежанинът да си го купи... Давам парите и “моля учтиво” да го купят за мен...

Последна редакция: вт, 11 фев 2020, 08:35 от Mamax2

# 441
  • София
  • Мнения: 1 395
За 30тия ми рожден ден родителите ми ми подариха петте годишника от моето време в колежа. Беше много забавен и мил спомен. Ако има как, купете им тайно поне един 😉

# 442
  • Мнения: 1 296
Миналата година мислех да купим един в 8 и един в 12 клас, но вече съм на друго мнение 😜. Вероятно ще е за всяка година.

# 443
  • София
  • Мнения: 6 223
Сега остава да кажете по кое време и как се купуват тези годишници. Защото "потърпевшите" са над тези неща Wink

# 444
  • софия
  • Мнения: 5 010
Дори не ми е хрумвало да не го купуваме!

# 445
  • Мнения: 2 530
Годишникът е чудесно нещо! Моят син си го беше купил в края на 8-и клас, но ми го показа чак през лятната ваканция (той сега е в 9-и). Надявам се да си го купи и тази година, а ако не - аз как и кога мога да го купя?

# 446
  • Мнения: 8 229
На Арт Фест-а има щанд с годишника, обикновено е непосредствено до този с брандирани шапки и фанелки Wink

# 447
  • Мнения: 1 296
Помня, че информират деца за цената и срока , в който следва да се заплати ( който иска да си купи )

# 448
  • Мнения: 51
За 30тия ми рожден ден родителите ми ми подариха петте годишника от моето време в колежа. Беше много забавен и мил спомен. Ако има как, купете им тайно поне един 😉

Много мило и сладко.  Наистина от позицията на пубертета трудно се осъзнава колко мили и ценни спомени са това след време.

# 449
  • Край морето
  • Мнения: 139
Здравейте,

Въпросът ми може да е малко глупав, но кога се плаща тази такса от 60 лв за явяване на изпит?
Никъде в сайта не видях такава информация. Мейла който получих след онлайн подаване на документите е, че ще ги разгледат.

Общи условия

Активация на акаунт