Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 15
  • Някъде там
И аз се записвам в новата тема.
За промяната се чудя червено или отенък на червеното,нещо такова
На 18 следобед съм на боя и ще преценя .Някой в темата за Профи продукти питаше за айскрим с черен пипер .Мисля да си взема маската от тази серия и термити,че моето привършва  .

# 16
Благодаря и аз за новата тема.
Червените оттенъци май са доста модерни напоследък, като гледам актрисите по филмите оставам с това впечатление.
Иначе като заговорихме за термо защити, за мен най-доброто, което съм ползвала дотук е циментът на Керастаз. Освен това е много икономичен. Пробвах една друга защита на същата марка - ами...не може да се сравнява с пустия му цимент.

# 17
Аз искам хубав тъмен кестеняв цвят,но все ми червенеят,а на мен не ми харесва. Обичам ярко червени коси,но другото ми е бабешко. 😃

# 18
Аз искам хубав тъмен кестеняв цвят,но все ми червенеят,а на мен не ми харесва. Обичам ярко червени коси,но другото ми е бабешко. 😃
Аз пък мисля точно обратното. Дали защото всички лелки покрай мен са с червени коси. Моля никой да не се засяга.

# 19
Е няма какво да се засягаме,аз говоря за един специфичен отенък,който ми е наистина бабешки. Не става дума за хубав червен цвят. Както и да е.
Просто исках да препоръчате някоя боя в тъмно шоколадов цвят. 🤗

# 20
  • Пловдив
Искрице,аз съм за червен оттенък!

# 21
  • Пловдив
Абе не помня дали тук съм го чела или някой ми беше казал преди време,ама знам,че термозащитните продукти в повечето случаи вредят отколкото да помагат.и заради тях косата цъфти и се уврежда.Не знам до колко е вярно.

А колкото до пресите....Аз преди 3-4 месеца си купих професионална от Арлен на марката Diva с вградено масло от арган.Много съм доволна,изправям си косата на 180 градуса и става перфектна,а преди имах Филипс и Ремингтън.С Филипса трябваше да минавам по 2-3 пъти един кичур,а с Ремингтъна много ми изгаряше косата и цъфтеше като луда.И с двете преси се изправях на 200-210 градуса.

# 22
Харесвам червеникавите отенъци, но не на мен. На жълта кожа червената коса стои ужасно. Аз не стига, че съм жълта ами и тена ми в това време на годината зеленее. Страшна гледка...

# 23
И аз го бях чела някъде това за термо защитите.
Това, което забелязвам при мен е, че докато съм намазана и изправена с тях хубаво заглаждат, обаче след измиване косъмът става опърпан и още по-накъдрен, отколкото обикновено. Но пък да се изправям без никаква защита съвсем не смея.

# 24
  • София - Рим и обратно
Благодаря за темата!
Проучвам къде в София правят хубава кератинова терапия, но май се обезкуражавам. След два месеца искам да повторя и явно пак ще е в Рим..
А какво представлява и за какво се използва?
Специална технология, с която се вкарва кератин в дълбочина в косъма, действа около 4 месеца, зависи от косата и от продуктите, с които се миеш след това - аз ползвам единствено шампоан и балсам без сулфати, парабени и соли, за след терапия са. Единственият начин косата да е дълго време жива, лъскава и хубава дори и в дъжд, е тая терапия. Всички други разни маски, мазила и какви ли не глупости имат моментен или никакъв ефект. Заслужава си парите, защото после месеци наред не ги даваш за масчици, балсамчета и фризьор. С една въртяща четка за десет минути след миене, застава като след фризьор.
Не е подходяща за тънки коси. Утежнява ги и не се понася добре.

# 25
Начи голямо наказание е това тънката коса. Нищо не е подходящо за нея.

# 26
Момичета,на черен петък правят ли хубави промоции Арлен и Рибата?
Да знам заслужава ли си да чакам,за няколко продукта?
А също и пресата на Дива съм загледала,нея ще я изчакам със сигурност да и видя цената тогава.

# 27
С жълт подтон съм и червеното не ми стои лошо, а има и фдт и пудри. Благодаря за темата!

# 28
  • София
Коментираното термо на Лореал за мен върши чудесна работа. Не че ползвам преса/ маша много често, но пък до скоро бях руса и  допълнителни поражения от топлинната обработка не съм усетила.  Не ми омазнява и утежнява, придава хубав блясък. Моята я поръчвах точно от Нотино , цената е много добра, в сравнение с другите магазини.
tanch , според мен , не сваляй червеното, мажи директно отгоре, освен ако не е мн тъмно, а желаното кафяво-твърде светло.

# 29
Мерси за отзива, Брук, ще си чакам значи моята да дойде.

Общи условия

Активация на акаунт