Откраднат живот: Кръвни връзки 🎬 тема 89

  • 28 415
  • 728
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 6 161
Ох като го плеснат това във всеки анонс “най-успешният бг медицински сериал” все едно има още няколко.

Толкова са прости ,че си мислят ,че слънцето изгрява и залязва с тях .

# 601
  • Мнения: 9 374
Еееее...какви времена...много се забавлявах с Клиниката.
Да залагаме:
1. Нора ще си признае ли за целувката сама
2. З и М ще се преоткрият ли за вечни времена (ВОЛ= вечна обич и любов) Simple Smile
За второто не знам, има още много до края на сезона, но за Нора си мисля, че няма да каже нищо. Сега ще го приеме като грешка и ще се опита да го забрави.

# 602
  • Мнения: 12 433
Еееее...какви времена...много се забавлявах с Клиниката.
Да залагаме:
1. Нора ще си признае ли за целувката сама
2. З и М ще се преоткрият ли за вечни времена (ВОЛ= вечна обич и любов) Simple Smile
1. Не,  естествено. След като му напили на главата колко е гаден и долен, щото си е позволил да закара Зорница , че и я забрави, сега ако му каже Миличко, аз се поцелувах с Бобчо, ще се получи някак неудобно Joy

2. Да, към края на 52ри епизод Grinning Дотогава ще гледаме "Марио се насади на пачи яйца с идеята да е приятел на Зорница" Joy

# 603
  • Мнения: 9 160
От тази "Клиника на ..." почти нищо не помня.Гледала съм 2-3 серии,но пък от там запомних Христо Мутафчиев и Стефания Колева.
Обаче защо ми се струва ,че повтарят модела -Зорница/Банков,цял сезон аха да се сближат и се разминават.Що ми се струва същото и с Марио?!

♥ HAPPY ♥:
Скрит текст:
Гледа ли новата песен на Хари?Много интересно звучене,но клипа ми е отврат,с някакъв гейски наклон.

# 604
  • Мнения: 9 374
Между Нора и Тасев прехвърчат искри. Grinning

# 605
  • София
  • Мнения: 14 793
😂😂😂 Щерката в мини роля на сестра. 😆

# 606
  • Мнения: 12 433
Между Нора и Тасев прехвърчат искри. Grinning
Тасев направо си се подпали Joy

А това малкото е егати сръдливото същество.

# 607
  • Мнения: 9 374
Тасев направо си се подпали Joy

А това малкото е егати сръдливото същество.
На Марио леко започва да му омръзва. Физиономията му беше показателна. Kолко точно им описа връзката - "като добри съседи". Те май повече като такива си живеят. Grinning

# 608
  • Мнения: 8 310
Норчето колко ми заприлича на Ина докато говореше с пациента!

# 609
  • Мнения: 9 488
Добре, само на мен ли ми е странно бебе да се оперира от обикновени лекари? Те въобще имат ли детско отделение? Нужната апаратура, специалисти?!
Много тъпо...

# 610
  • Мнения: 9 374
Норчето и Тасев утекоха, а ние само за целувка си мислехме. Grinning

# 611
  • Мнения: 9 628
Между Нора и Тасев прехвърчат искри. Grinning
Тасев направо си се подпали Joy

А това малкото е егати сръдливото същество.
Ми аз написах миналата седмица на Дяволчето, че на Нора хич не й е минало Joy

Не очаквах, че ще правят секс Нора и Тасев. Мислех, че само ще се понатискат.

# 612
  • Мнения: 12 433
Ама Яни, аз като обяснявах, че на едро ще го дава, вие си мислехте майтап си правя Joy

Папурче, на въпроса ти дали ще си признае Нора вече съм разколебана. Grinning Щото тя нали е борец за истини и липси на тайни. Айде, една целувка ще я смотаеш, ама цял секс... малко лицемерно ще дойде Grinning

# 613
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 950
Възмутена съм от дъното на фенската си душа! Как можа, Нора! То вярно адреналин, лош случай, ама... С изключение на сръднята отново всичко с нея ми хареса. Накрая с момчето и аз се напрегнах. Направо ми идваше да хвърля нещо по тв-то, когато се натискаха с Тасев.

Изяснението между Марио и Зорница бе едно нищо. Две изречения от нея, три от него. Оф.

Но срещата между Алекс и Жени ме развълнува. И кеееф, Калин идва.

# 614
  • Мнения: 12 433
Марио и Зорница се познават идеално и си казаха всичко, което трябваше да разберат - тя, че той й е простил и не я мрази, той - че не си е тръгнала, защото не го е обичала. Нито един от двамата никога не е могъл да казва повече от едно изречение, сега направо ги хвана логореята Joy

Общи условия

Активация на акаунт