Откраднат живот: Кръвни връзки 🎬 тема 89

  • 28 388
  • 728
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 635
Какво още трябва Жени да признае на Алекс и Калин?

# 616
  • Мнения: 9 374
Moски, пък и луната бързо се измести. Изчерпаха темите. Joy
Накрая си личеше колко й олекна, имаше нужда да го каже и да разбере, че не е мразена, както си мислеше. И при двамата нищо не си е отишло, през цялата им сцена си личеше колко добре се познават и колко един за друг са.

# 617
  • Мнения: 489
На мен сцената между Марио и Зорница ми хареса много, можеше и дума да не кажат, и пак щяха да се разберат...Все пак, Марио не пропусна да се информира за Табаков, уж между другото Simple Smile

# 618
  • Мнения: 12 416
Хахаха, Димче, да, леко небрежно Joy

Аз не разбрах само защо Табаков ги допусна двете кокошки в операционната, на негово място нямаше да им дам да припарят до сградата дори Joy

# 619
  • Мнения: 9 374
Все пак, Марио не пропусна да се информира за Табаков, уж между другото Simple Smile
Естествено, проверява дали наковалнята е свободна. Joy И тя бърза да го опровергае, да не си мисли грешно човекът.

Промото за утре:
https://play.nova.bg/video/ochakvaite/season-0/ochakvaite-2019-1 … -stolen-life-utre

# 620
  • Мнения: 726
В този епизод някак недвусмислено се опитаха да ни внушат, че Нора и Марио няма какво да си кажат. Сякаш са от различни светове. Докато Марио и Зорница не е нужно да говорят много, за да се види и от 100 км., че се разбират само с поглед. Това че Марио беше усетил, че Зорница има нужда да знае как върви операцията на бебе Дияна, беше много мило и отново доказателство, че той я усеща и разбира. Норчето и Тасев - химия! Нора от това има нужда, според мен на Тасев тя много му напомня за Ина.

# 621
  • Мнения: 14 814
На Марио не му върви и това си е. 😃
На мен ми допадат Тасев и Нора,особено след безумната идея да го съберат с Мирослава. 😆
Жени и бавачките ми бяха сладки. Все пак е хубаво да имаш такива хора до себе си.
Защо не дадоха нищо за Галя? 🤔
Нямам търпение за Калин и Алекс! 🤗

# 622
  • София
  • Мнения: 14 756
Галя напълно я забравиха. И Пенев зевзека, си взе почивка.

# 623
  • Мнения: 9 374
В този епизод някак недвусмислено се опитаха да ни внушат, че Нора и Марио няма какво да си кажат. Сякаш са от различни светове. Докато Марио и Зорница не е нужно да говорят много, за да се види и от 100 км., че се разбират само с поглед. Това че Марио беше усетил, че Зорница има нужда да знае как върви операцията на бебе Дияна, беше много мило и отново доказателство, че той я усеща и разбира. Норчето и Тасев - химия! Нора от това има нужда, според мен на Тасев тя много му напомня за Ина.
Мда, каквото са имали преди, са имали, но сега вече сякаш всичко е изчерпано. Неслучайно ни показаха искрите, които прехвърчат между Нора и Тасев, а после се видя в съблекалнята, че каквото и да направи Марио за нея, вече е безсмислено. А и тя си е инат. Не слушах много добре разговора й с пациента, но от малкото, което чух, според мен си дава сметка, че май не е намерила още своя човек в лицето на Марио. Интересно ми е докога ще си живеят двамата като добри съседи. А Марио и Зорница дори и разделени пак си имат тази хармония помежду си.

# 624
  • София
  • Мнения: 4 429




За онези които са на МОБИЛЕН ИНТЕРНЕТ,
използвайте този - с по-малък размер на видеото.
 


Епизод: 21
Откраднат живот - С08Е21



Ако някой не знае как се отварят
ДИРЕКТНИТЕ ЛИНКОВЕ,

в спойлера съм показала какво и защо трябва да се направи.


Скрит текст:

След направените промени в ,

ДИРЕКТНИТЕ ЛИНКОВЕ,
 вече не са формат MP4, a HTTP Live Streaming (HLS) и изглеждат така

 https://lb-nlds101.cdn.bg/nlds_vod/novaplay/vod/2019/02/25/3b1ad … ac148001_1_pc.mp4.m3u8
(mp4 видеото е разделено на много малки части, които се зареждат една след друга)


,
се отварят без всякакви добавки на МОБИЛНИТЕ,
но за да се отворят на КОМПЮТЪР,
 на браузърите трябва  да се инсталира
 разширението Native HLS Playback LINK


_______________________________________________________________
_______________________________

Ето и линкове за изтегляне на разширението, за различните браузъри








_______________ за ОПЕРА _______________
Скрит текст:

първо трябва да се инсталира разширението,
което разрешава на Опера да инсталира разширения за Хром


 
***************************************************************************************

а след това от магазина на Хром, да се изтегли Native HLS Playback.
__________________________________________________________________________________






 ЛИНКА може да се постави и отвори в   VLC player Videolan
                        
                  ETO  KAK...



Последна редакция: вт, 15 окт 2019, 22:28 от Mari_Mar

# 625
  • Берлин
  • Мнения: 4 568
Мразя изневерите. Обаче Нора и Тасев бяха много хубави заедно. Ама мнооого. Тя усети искрите, парчето кекс със стафиди беше метафора, а разговорът с пациента доказателство,че това не е онази любов.
З и М са ми скучна и противна история и няма да дразня с коментара си. Само вметка: някой по-горе писа за тъпизма "не съм достатъчно добра за теб"...
КалинЕЕеееее, айдеееее, откога те чакам

# 626
  • Мнения: 1 211
И аз чаках с нетърпение Калин. Оказа се, че като тегля чертата той ми е най - любимият герой в този сериал. А и Димо го изигра перфектно. Много плътен образ. Да идва вече утре.

# 627
  • Мнения: 12 416
Папурче едно към едно съм с първата част от поста ти Joy
И аз мразя изневерите, ама пък Норчето и Тасев са тооооолкова яки заедно Heart Eyes Sunglasses
А и нали е фикция все пак, можем да им се порадваме без да задълбаваме в морални размисли Joy

Ама "не съм достатъчно добра за тебе" няма да ми го бараш Joy Това е еманация на един дълбоко психологически проблем, коренящ се още в далечното детство. Зорница е обрисувана като по учебник по психология. И предполагам, че Милошева измисли да избяга от сватбата просто за да има сеир, но целият образ се връзва идеално - липса на родителска любов като малка, вкореняване на чувство за липса на ценност на собствената ти личност, забиване при женени и проблемни, щото на теб по-добро не ти се полага и самосаботиране на щастието ти, когато се появява, първо защото такъв добър човек няма как да те обича и второ защото ти не заслужаваш да си щастлива. Казвам ви, дисертация мога да напиша върху тоя измислен образ. Joy
Само ми е любопитно Милошева дали случайно го е направила такъв. Щото ако не е, е ебаси психолога Joy

# 628
  • Берлин
  • Мнения: 4 568
Моски, не барам хихи. Накрая ще си станем дружки с теб Wink

# 629
  • Мнения: 336
Норчето почнаха да го съсипват. А Тасев социалният герой не може да си позволи връзка с обикновено момиче и бивша алкохоличка при това. Все пак има време да се понатиска и с Мира май беше.

Тотални лигавщини с туй бебе. В живота такива жени не само трябва да бъдат стерилизирани, ами и на 2 м под земята. Това във връзка с един датски филм от преди малко по синемата.

Останалото толкова изкуствено, че днес чак дразни, че и омазаха Норчето с кръв и я дариха със смърт, за да стане кекса с Тасев. Уникална романтика, уникална хигиена за лекари. Да почват схемите на Чаки, че останалото е все по-трагично. Предвид събитията в държавата от последните 24 ч ще видим свестен български сериал, когато построят АМ Хемус, демек никога Wink

Позитив: Сашето са го барнали и било добре, ако запази този си вид. Само малко налудничав поглед извади, дали щото се притесни да не хване болестта по наследство или защото за пръв е толкова близо с майка си и е напрегнат

Общи условия

Активация на акаунт