Откраднат живот: Кръвни връзки 🎬 тема 89

  • 28 353
  • 728
  •   1
Отговори
# 630
  • София
  • Мнения: 27 187
Айдето Сашето се появи, а добре дошЕл. Simple Smile
А от утре и идва Калинчоооо  Party

Нора, Нора, какво са тия изневери???  Embarassed ooooh!
То е ясно, че с Марио са различни вселени и онова с кекса със стафидите бе поредното доказателство, че той само телом е до нея, но все пак изневярата ме отблъсква изначално.
А Марио и Зорница добре си поговориха.
Интересно Галя защо я забравиха така.
Интересно дали Табаков ще започне онова революционно и рисково лечение, щом го споменаха най-вероятно. Simple Smile

# 631
  • Мнения: 9 374
Интересно дали Табаков ще започне онова революционно и рисково лечение, щом го споменаха най-вероятно. Simple Smile
Сигурно със сума ти увещания накрая ще го започне. При него нещата така стават. Grinning

# 632
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 814
Ама дайте му малко време с бебчо де. Очаквам и мамата да дойде и той с трета жена да се разправя.

# 633
  • Мнения: X
Мда, Марио подсъзнателно си саботира връзката с Нора.
Не знам с Нора дали имат какво да си кажат, но май и със Зорница нямат. Дори и когато бяха заедно. Марио си е странна птица. Твърде сложен, за да бъде разбран дори от жена. Честно казано, много харесвам играта на Велислав Павлов, но в последните епизоди ми е трудно поносим.
Сцената с Тасев и Чилингирова беше гореща. На мен ми хареса.

# 634
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 052
На мен пък ми бяха много готини З и М. Едни такива непохватни, незнаещи как да се държат един с друг. Има огън още там 💗💥
Тасев и Нора, то бива страст и желание, ма да се награбят целите в кръв от току що умрелият им пациент и да се мляскат с нея, бляк. Стана ми гнусно. Иначе ме кефят двамата като двойка, дано ги съберат 😀

# 635
  • София
  • Мнения: 12 414
Нора и Тасев много ми харесват визуално заедно. Изневерите не ги приемам, първо трябваше да скъса с Марио и тогава. Дразни ме това пушене на лекарите, все пак трябва да са някакъв пример, поне по телевизията. Зорница и Марио много тъпа сцена, на него не му разбирам какво говори, а тя се зъби с тъпа усмивка.
Развълнувах се като се появи Александър. Вчера видях Димо Алексиев на една ръка разстояние, та него го чакам с голямо нетърпение. Дано им измислят готина история с Алекс.

# 636
  • Мнения: 5 846
Има огън, но май само от страна на Марио. Горкичкият, наистина е жалък в опитите си да доближи Зорница.😏
Аз съм си Табаков-Огнянова. Където е горяло, ще гори пак. 😁

# 637
  • Мнения: X
Аз съм си Табаков-Огнянова. Където е горяло, ще гори пак. 😁
То това с горенето важи с пълна сила и за Ковачев - Огнянова Wink

# 638
  • Мнения: 5 846
Аз съм си Табаков-Огнянова. Където е горяло, ще гори пак. 😁
То това с горенето важи с пълна сила и за Ковачев - Огнянова Wink
За съжаление там пожарът беше залят обилно със студена вода. 😁

# 639
  • Мнения: 7 198
Аз също смятам, че чувствата са еднопосочни - от Марио към Зорница. Не знам дали ще съберат Зорница с Табаков и какво чувства тя към него, но към Марио смятам, че няма чувства. Може би точно като приятел, но нищо повече. Чак като го гледам Марио, жал ми става. Още обича, любовта му е несподелена и е видно, че не може да продължи напред с друга жена, защото емоционално е обременен.

# 640
  • Мнения: 9 485
Аз също смятам, че чувствата са еднопосочни - от Марио към Зорница. Не знам дали ще съберат Зорница с Табаков и какво чувства тя към него, но към Марио смятам, че няма чувства. Може би точно като приятел, но нищо повече. Чак като го гледам Марио, жал ми става. Още обича, любовта му е несподелена и е видно, че не може да продължи напред с друга жена, защото емоционално е обременен.

Горе-долу и аз съм на това мнение.
За Марио две мнения няма - влюбен, загубен, тя свети от километри /според Каените мъдрости 😃/

Зорница обаче ми е неизвестна. Там продължават само да пускат разни въдички и във всеки момент могат да я извъртят в незнайна посока.

Нора и Тасев ме изненадаха, и аз мислех, че ще се ограничат само до целувки и гузни погледи.
Интересно ми е какво ще правят сега.

# 641
  • Пловдив
  • Мнения: 40 784

Нора и Тасев ме изненадаха, и аз мислех, че ще се ограничат само до целувки и гузни погледи.
Интересно ми е какво ще правят сега.
на мен си ми изглеждаше само като натискане...ама гледах с превъртане и на запис, та...

# 642
  • София
  • Мнения: 9 558
Аз май гледам различен сериал Simple Smile
Много ми харесаха Марио и Зорница. И хич не ми е жал за него, напротив - продължавам да смятам, че сценаристите изграждат в негово лице един от най-благородните образи в сериала. Аз не гледам и не меря кой колко обича или не обича. Това, което видях е, че Ковачев е загърбил обидата, въпреки раната е готов да помагне на Зорница, простил е и не таи омраза. Хареса ми това, че беше напълно откровен с нея и не играе игрички, каза и как се е чувствал и че се е отказал от опитите да си втълпи, че я мрази. И едно нещо не се е променило - Марио винаги е усещал безпогрешно настроенията и чувствата на Зорница и е знаел какво да направи, за да я накара да се чувства по-добре и да се усмихне. Няма как да ми е жал за него, защото не смятам, че с поведението си се унижава - да подадеш ръка и да простиш е достойно за уважение, а не за съжаление.
Какво са намислили за Зорница не знам, но поне на мен ми се стори, че тя изпита облекчение от разговора им с Марио и очаквам от този момент да общуват много по-скопойно.

Харесвам Нора, но беше много груба с Марио - той и се извинява за двадесети път вече, а тя все не е доволна. От киломентри личи, че двамата не са един за друг, нито един от двамата не обича достатъчно, за да може връзката им да прерастне в нещо по-сериозно. Но пък ми харесаха Борис и Нора. Определено има заряд между двамата и се усеща привличане.

Трите Влъхви бяха страхотни. Най накрая, след 6-ти и 7-ми когато егоизмът и себичността бяха движещи сили,  започнаха да ни показват приятелство и подкрепа между лекарите, това, че се обединяват, за да помогнат.
Въобще, снощи беще един от най-добрите епизоди от началото на сезона.

Последна редакция: ср, 16 окт 2019, 10:20 от rosi_ta

# 643
  • Мнения: 9 193
Норчето почнаха да го съсипват. А Тасев социалният герой не може да си позволи връзка с обикновено момиче и бивша алкохоличка при това. Все пак има време да се понатиска и с Мира май беше.
Аз дори не знам за какво седи в сериала Тасев, трябваше да го пратят в забвение, да си остави дяла на София и да ходи да си посипва главата с пепел като убиха жена му!

Останалото толкова изкуствено, че днес чак дразни, че и омазаха Норчето с кръв и я дариха със смърт, за да стане кекса с Тасев. Уникална романтика, уникална хигиена за лекари.
Предвид събитията в държавата от последните 24 ч ще видим свестен български сериал, когато построят АМ Хемус, демек никога Wink +1

Позитив: Сашето - продължава да играе дървено както и в началото на сериала - за мен човека няматалант да е актьор, ама с тая шуробаджанащина Close

# 644
  • Мнения: 2 123
Не мога да схвана и си обясня следното: обичаш някого бориш се за него, преодоляваш прегради за да бъдеш с този човек и когато сте заедно и щастливи решаваш, че не си достойна за него и го зарязваш  за да си намери друга по-добра???? Както и да го гледам и мисля, не намирам логика.

Едни стафиди, до какви преломни моменти водят! Противно ми е да гледам Нора и Тасев!

Общи условия

Активация на акаунт