Откраднат живот: Кръвни връзки 🎬 тема 89

  • 28 349
  • 728
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 9 485
Роси, аз под жал разбирам това, че той е добър и благороден, а отново не е щастлив в любовта.
Не значи, че е за съжаление, по-скоро съчувствие.

Иначе разговорът и на мен ми хареса, но както казах Зорница ми е неизвестна.

# 646
  • Мнения: 7 198
Росита, аз ясно съм написала защо ми е жал за Марио. Защото не може да продължи напред. Не защото е подал ръка и простил. Моля да се чете с разбиране, а не да се заяждаме.

# 647
  • София
  • Мнения: 9 558
Мелани, ами трябва да се погледне на това, което се случи между времето, в което Зорница се бореше за Марио и несъстоялата се сватба. Тогава може и да си обясним как, от това да иска да е него, Огнянова стигна до момента да не се вижда достойна и да смята, че с друга ще бъде по-щастлив.

Ами аз смятам, че именно това че е простил означава, че Марио е продължил напред. Подобно и за Зорница, този разговор ще я освободи от чувството на вина.

Хъмбъл,  спокойно - Вива Табаков Simple Smile

# 648
  • Мнения: 5 846
Не може да продължи, но, за съжаление, Зорница е затворила тази книга, и гледа навсякъде другаде, но не и в негова посока.

# 649
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 813
На Нора малко й писна, донякъде я разбирам. Той се опитва да отбие номера с кексче, за което не е положил мисъл за нея. Те са двойка по-малко от година, а ние с ММ понякога си казваме, че не се познаваме.

И все пак първата й мисъл бе да извика Ковачев. Два пъти. Той пък си забравил телефона и се изясняваше със Зорница. Тя има нужда от него, той с другата Simple Smile 

Тасев яко ще съжалява, че е правил секс с приятелката на Марио. От нея се надявам на честност, защото колкото и да я харесвам, грам не харесвам, че причини това на себе си и на Марио.

# 650
  • Мнения: 12 406
Оправдания, оправдания Grinning
Нора би трябвало да познава достатъчно Марио, за да знае, че лесно може да  пропусне такъв детайл като има ли стафиди. Отиде при нея с добро, беше мил жест, но тя просто искаше да продължава да го кове.
Това, че си е забравил телефона изобщо не е някакво кой знае какво престъпление, той излезе да се разходи, Зорница я видя случайно. А Нора му се обади първо на него, защото знае, че е добър хирург, работила е дълго с него и му има доверие.

Хъмбелина, нищо не е затворила. Марио ще помисли още два пъти за нея, както направи в операционната и ще се отвори всичко наново Joy

# 651
  • Мнения: 9 374
Дори и да не го е опознала до толкова, можеше да не реагира така и да оцени поне жеста, да се усмихне, да каже, че не е толкова важно и т.н. Сбъркал е кекса, ама поне си е направил труда да се опита да я зарадва. И се видя каква нужда има от него накрая - преспа с Тасев, а Марио едва една прегръдка си позволи със Зорница. Grinning

# 652
  • София
  • Мнения: 9 558
Мириел, Нора каза да извикат Ковачев, защото знаеше, че той е още в болницата. Тя не е имала нужда от него като човек, а като лекар, определено сравнението не е удачно. Simple Smile
Нора ясно заяви на пациента, че не е намерила точния човек. Така че хич не приемам това, че тя е много влюбена в Ковачев и и е писнало, а той я баламосва. И у двамата не виждам особено чувство, за това не мога да кажа кой е виновен и кой не.

Не знам защо, но на мен сцената с кекса ми беше като някакъв антипод на сцената между Марио и Зорница с тортите. Колко различен заряд и колко различна реакция към един жест, с който казваш - примирие.

# 653
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 813
Т.е. той може да планира санитар да се разкарва между две операционни, за да докладва на Зорница, обаче не може да се сети, когато отива да купува нещо за някой какво той харесва и какво не, особено ако е за да се сдобрят. Реакцията й бе малко пресилена.

Нора се обади на Марио и защото за него се сети. Той не е на работа. Можеше да каже да извикат дежурния. В случая избра него, а той не беше там. Ако Марио бе на мястото на Тасев и на него щеше да връхлети. Само се надявам да има задръжка, ако можеше да е Пенев там  Simple Smile  В момента тя живее с едно гадже, което я крие, което я забравя, което не обръща внимание на желанията й. Променен и не толкова отдаден като преди. Замисля се  определено и може да вдигне ръце. И да не е много влюбена тя заяви, че го обича. Проблемът може би е по-скоро в това, че той не я обича и затова да казва, че не е намерила точния човек. Марио каза същото, че в момента той е обичания.

Ще видим какво ще последва след секса.

# 654
  • Мнения: X
Ще дам пример с друга, идентична ситуация - в шести сезон, сцената при езерото, Зорница беше приготвила някакви сандвичи с риба тон. Оказа се, че Марио не понася риба тон, но въпреки това се съгласи да ги яде, защото тя ги е направила. В случая Нора можеше да реагира малко по-меко, не веднага да изхвърля кекса в коша. Важен е жеста, опита за грижа за отсрещния човек.

# 655
  • Мнения: 7 198
Да, Нора каза, че Марио не е точния човек, защото разбра, че той не я обича.

# 656
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 813
Ще дам пример с друга, идентична ситуация - в шести сезон, сцената при езерото, Зорница беше направила някакви сандвичи с риба тон. Оказа се, че Марио не понася риба тон, но въпреки това се съгласи да ги яде, защото тя ги е направила. В случая Нора можеше да реагира малко по-меко, не веднага да изхвърля кекса в коша. Важен е жеста, опита за грижа за отсрещния човек.

Т.е. Зорница е знаела, че той не яде риба тон, но му ги е направила?

 Нора все още бе раздразнена. Вложила е малко повече във връзката, а не получава ответ. Купува й нещо, което наистина знае, че не яде. Ами ако по същия небрежен начин й бе взел нещо, към което е алергична /в интерес на истината помислих, че затова реагира толкова остро/.

Яд ме е, че развалиха Нора и Марио Simple Smile Дървени, не се обичащи се чак толкова много, но все пак не трябваше да ги разделят с изневяра.

# 657
  • Мнения: 9 374
Яд ме е, че развалиха Нора и Марио Simple Smile Дървени, не се обичащи се чак толкова много, но все пак не трябваше да ги разделят с изневяра.
Не са ги разделили още, споко. Simple Smile Не се знае изобщо дали, кога и как ще се разделят.

# 658
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 813
Тя трябва да си признае. Разчитам на любовта й към истината. След това ще се види какво ще стане, но случилото трябва да се разбере. За мен това е точката на връзката им в този й вид.

# 659
  • София
  • Мнения: 9 558
Ама той каза, че не знае дали има стафиди, първоначално и Нора не ги видя и започна да яде. Така че не виждам особено престъпление в тези стафиди, да не говорим, че може да не захвърля така демонстративно парчето кекс Simple Smile
А това с криенето ми е малко странно. Цялата болница знае, само Тасев не, айде бе Wink. А и Марио ясно постави граници и каза, че не желае да правят демоснтрации. На Нора не и е това болката, проблът и е, че Марио общува и помогна на Зорница и тя се подразни от това и сега му натрива носа. Наистина не знам какво цели с подобно поведение и дали се надява, че така ще го привлече към себе си.
Всъщност думите на пациента бяха насочени към собствените чувства и осъзнаването на това, че си срещнал правилния, усетил си го веднага и искаш да го задържиш. И всичко това казано след много хубавата сцена между Тасев и Нора, когато и извади миглата от окото и тя си пожела нещо Wink
Нора и Тасев се усетиха още на партито и после в лекарската зала, също прехвърчаха искри, така че случилото се не е само емоцията от случката с пациента.
С горното не искам да кажа, че Марио не обича Зорница, той каза че тя е била важна част от живота му и не може просто така да я зачеркне. Това което аз смятам, че не е само негова вината, че нещата с Нора не вървят.  Да видим само колко ще ги мъчат сценаристите.

Общи условия

Активация на акаунт