Откраднат живот: Кръвни връзки 🎬 тема 89

  • 28 468
  • 728
  •   1
Отговори
# 75
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 099
Хъмбъл, знам, че искаш сексът с Табаков да е харесал на Зорница повече от този с Марио Joy
Обаче.....

Мисля, че този с Банков й е бил най-добрия. Толкова не успя да го забрави.

# 76
  • Мнения: 1 560
Много интересно каква причина ще измислят Марио да я закара до дома. И аз се изненадвам, че Табаков все пак ще си признае, очаквах да проточат поне още 10 епизода..

П.С. Не е по темата, ноооо току що си купих билет за Братя Карамазови Grin Tada

# 77
  • Мнения: 9 490
Най-сетне да видим Димо:

# 78
  • Мнения: 1 768


П.С. Не е по темата, ноооо току що си купих билет за Братя Карамазови Grin Tada
Страхотно представление!!!
Всичко е толкова добре издържано, МЕГА СПЕКТАКЪЛ - и актьорската игра и декорите и музиката.....
Чак ти завиждам, че ще го гледаш за първи път😊😊😊

# 79
  • Мнения: 2 413
Табаков ще признае бързо според мен, за да не може повече да буде изнудван от Поли. Така и така ще е шок за Огнянова, по-добре всичко наведнъж.

# 80
  • Мнения: 710
Цял сезон ѝ градиха образ на Огнянова на жестоко травмирана от изнасилването, сега изведнъж секс на стената... Остава да мине в другата крайност и да почне тя да изнасилва! 🥵

# 81
  • Мнения: 6 569
Добре, че и на Ирен Кривошиева й намериха роля след 30 годишно прекъсване  ooooh!

# 82
  • Мнения: 9 374
Добре, че и на Ирен Кривошиева й намериха роля след 30 годишно прекъсване  ooooh!
И на нея точно сега й се е снимало както при Аня Пенчева. Grinning

# 83
  • София
  • Мнения: 9 563
Табаков е страхливец и мерзавец. Ако имаше капка достойнство можеше спокойно и много отдавна да прекрати игричките, които разиграват с Поли. Въобще не приемам да се изкарва жертва. За него беше по-важно да си живее живота, да гради кариера, а бебето е просто неприятна пречка по пътя му към върха. За това постави спокойствието и работата си пред Диана. Да се твърди че Поли е зла изнудвачка, а Табаков нейна жертва е смехотворно.

Зорница на края ще му прости, което не значи, че ще заживее с него. Оставям на страна отвратителната му постъпка, но гледайки двата образа се чудя какво би ги обединило. До сега беше бебето, възможността тя да споделя за вълненията си, вярваше че той е на нейна страна в спора за Диана. Извън това нямат нито една допирна точка, нито като светоусещане, нито като разбиране за живота. Дори Табаков да припознае бебето, което не вярвам да стане до края на сезона, това няма да е достатъчно, за да се съберат, особено след събитията, които ще се разиграят днес.

Само си разсъждава де. Не знам какво ще измислят. Едно е сигурно, Табаков ще присади стволови клетки на Жени и ще е първият, който ще излекува болен от Алцхаймер и Паркинсон. Този път обаче трябва да му дадат Нобел за медицина, защото не получи нужното признание, когато само за ден вдигна Кръстева на крака след масивен инсулт.

# 84
# 85
  • Мнения: 9 628
Анонсът през трета редакция е минал Joy

# 86
  • Мнения: X
Третият анонс е ужасно тъп. Бла бла бла, какво ще стане, гледайте в "ОЖ - кръвни връзки", от едисиколко часа по нова - и това на всеки абзац?????
Написано страшно протоколно. Какъв е смисъла изобщо да променят постоянно?

# 87
  • Мнения: 9 374
Добре, че са ми написали къде да го гледам всичко това от анонса цели 3 пъти, че току виж съм объркала сериала. Joy

# 88
  • Мнения: 6 033
Сестрата в дома Ирен Кривошиева ли беше?

# 89
  • Мнения: 9 628
Марио как забрави гаджето Grinning.

Да, тя е.

Общи условия

Активация на акаунт