Откраднат живот: Кръвни връзки 🎬 тема 89

  • 28 408
  • 728
  •   1
Отговори
# 60
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 922
Сега си представете, че са паднали на леглото, почувствали са се удобно и са заспали Simple Smile Никакъв секс. Мисля си, че Зорница е на хапчета.

# 61
  • Мнения: X
Сега си представете, че са паднали на леглото, почувствали са се удобно и са заспали Simple Smile Никакъв секс. Мисля си, че Зорница е на хапчета.
Аз снощи се чудех Табаков как успява толкова пиян да свърши каквото и да е Joy Така че напълно е възможно нищо да не е станало

# 62
  • Мнения: X
Нова пак са пуснали наградите си. Имаме присъствие в категориите за "ТВ"(естествено) и "изгряваща звезда"

https://nova.bg/filmovinagradi

# 63
  • Пловдив
  • Мнения: 1 908
Сега Табаков ще изплаче душата си, св. Зорница ще му прости и в името на Диана ще се съберат. А наглата Поли ще духа супата.😂
А ,ДАНО !!!

# 64
  • София
  • Мнения: 1 330
При танца с Тасев Нора с тази прическа много ми заприлича на Ина -  въобразявам ли си или е нарочно търсено, м?!

# 65
  • Мнения: 2 710
Как как, като на филм.
Надявам се да не забременят Зорница, че яко ще изплискат легена...
Защо не!?! Тогава Табаков ще се окаже с две жени и две деца.

# 66
  • София
  • Мнения: 12 540
Нова пак са пуснали наградите си. Имаме присъствие в категориите за "ТВ"(естествено) и "изгряваща звезда"

https://nova.bg/filmovinagradi

Гласувах, но сто пъти потвърдих, че не съм робот. Много тъпо е направено.

# 67
  • Мнения: 9 628
Пак е имало редакция на анонса и липсва частта с Диана. 😂 Почва да ме притеснява анонсаджията, да не са му сменили алкохола?!? Grinning
Аз снощи се чудех Табаков как успява толкова пиян да свърши каквото и да е Joy Така че напълно е възможно нищо да не е станало
Това ми напомня за Терията с Пени и Раж - накрая се оказа, че всичко е свършило преди да започне, въпреки че се събудиха в едно легло 😂

# 68
  • Мнения: 9 487
Аз ви казвам, че направо анонсаджията са сменили 😂

Онзи другия имаше повече въпбражение, макар и често да бъркаше герои и да не се разбира какво иска да каже.
Този направо гледа и разказва всичко като протоколчик 😂

# 69
  • Мнения: X
Майче, доколкото помня от промото, Табаков май се събуди в костюма си от вечерта?

Ванилия, не разбирам само защо не му проверяват текста преди да го пусне, а чак след това Joy

# 70
  • Мнения: 5 846
Имаше секс, ахахай. По физиономията на Зора на сутринта си личеше.
Или, викате, докато са се натискали мъртвопияни, животът на Зорница е минал като лента пред очите й, и тя е осъзнала колко много обича Марио и каква грешка прави в момента. Понечвайки, обаче, да избяга, осъзнава че краката й са гипс😁

# 71
  • Мнения: 9 487
Майче, доколкото помня от промото, Табаков май се събуди в костюма си от вечерта?

Ванилия, не разбирам само защо не му проверяват текста преди да го пусне, а чак след това Joy

Това е добър въпрос! 😁

# 72
  • Мнения: X
Хъмбъл, знам, че искаш сексът с Табаков да е харесал на Зорница повече от този с Марио Joy

Обаче.....

# 73
  • Мнения: 9 628
Ванилия, той заради нас го прави, че нали мрънкаме, че нищо не ни казват и да изтече нещо 😂 Грижи се за фъншуя ни 😂

# 74
  • Мнения: 9 487
Ми то няма лошо, ама да го обявява като спойлер по-добре 😂

Аз съм изненадана, че Табаков признава, че е баща на Диана.
Предполагах, че Зорница ще научи, но мислех, че е по-вероятно Табаков неволно да изпусне нещо в яда си и Зорница да го притисне.

Общи условия

Активация на акаунт