За качеството на бебешките дрешки

  • 1 393
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 10 791
Леле, как така на 50-60 градуса?!  #CrazyНаправо се съсипват друхите....Най-много на 40 пера аз.  Peace

# 16
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 357
Леле, как така на 50-60 градуса?!  #CrazyНаправо се съсипват друхите....Най-много на 40 пера аз.  Peace

Нейните дрехи винаги пера на 60. Нашите бели също, а цветните на 40. Това е положението при моето пране. Съсипват се скапаните дрехи, качествените материя и цвят не мърдат  Stop

# 17
  • Мнения: 2 885
Много харесвам бебешките памучни дрешки на Вис Виталис и Ларж - пловдивски фирми.
Но пера на 40 градуса. Аз като обляка една дреха и веднага като я съблека и бум в пералнята.
Това се отнася и за нас и за бебо. Само бели чаршафи и кърпи пера на 60о.

# 18
  • Мнения: X
Миналия път съм пропуснала да пиша,че от българските съм доволна от бельото и бодитата на Ларж и Стеда.
А за прането-и аз пера най-много на 40градуса/само в много краен случай на повече,щото после ми миришат като изварени..а и по-трудно се гладят/.Но мисля,че и праха е от голямо значение...

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 849
Момичета, къде в София може да намерят дрехи на Ларж и Стеда? Разгледах сайта на Ларж и има доста сладки неща.

# 20
  • Мнения: 2 885
Момичета, къде в София може да намерят дрехи на Ларж и Стеда? Разгледах сайта на Ларж и има доста сладки неща.

За Ларж съм 100% сигурна, че има в магазин на бул.Мадрид - съседният на Бързаков в посока гара Подуене. В магазина отдясно се продават играчки, в дъното мебели за бебето, а отляво има дрешки на Ларж. Взех много хубави неща наскоро за момченце.

# 21
  • Мнения: 498
аз в началото перях даже на 90 градуса Embarassed щото като ми е първо дете и като ме беше страх... Shocked
ама се скофтиха само по-некачествените дрешки(предимно български и турски), по-хубавите не са мръднали Peace

# 22
  • Варна
  • Мнения: 10 791
аз в началото перях даже на 90 градуса Embarassed щото като ми е първо дете и като ме беше страх... Shocked
ама се скофтиха само по-некачествените дрешки(предимно български и турски), по-хубавите не са мръднали Peace

Не четете ли указанията за пране на етикетите? Аз затова казах, че пера максимум на 40 градуса - по-висока температура не съм срещала по етикетите.  newsm78

# 23
  • София
  • Мнения: 11 713
Момичета, къде в София може да намерят дрехи на Ларж и Стеда? Разгледах сайта на Ларж и има доста сладки неща.

Стоки на Ларж има в Комсед!Но лично аз предпочитам дрехите и бельото на Жорал!От българските фирми за мен те са номер 1 и не са мръднали!Бельото им специално съм го прала и на по-висока температура  от 40 градуса!

# 24
  • Мнения: 507
Аз пък съм много доволна от Сали, на дъщеря ми повечето бебешки дрешки са от там. Почти нямам развлечени, а пък сега и дребния ги носи и още са си ОК.

Общи условия

Активация на акаунт