СЕДМИ клас 2019/2020 - тема 4

  • 24 731
  • 742
  •   1
Отговори
# 300
  • София
  • Мнения: 615
А ние на 1 ноември:)
Ех, ако имах такъв учител по математика, сега нямаше да съм в абсолютна невъзможност да помогна с каквото и да било по този предмет на седмокласник.

# 301
  • Мнения: 569
Добро утро, днес е петък Simple Smile

jam Извинявай, че не ти отговорих, но докато стигна до bg mama Мария 77 ме беше отменила Simple Smile
прочетох поста ти за немския - аз бих отишла да поговоря с госпожата по немски. Може пък тя има обяснение. За мен също би било странно защо не се справя, след като учи език лесно.

Мария, благодаря Simple Smile

ganis Възхищавам ти се! Моята дъщеря също случи много на учители по математика (с едно изключение). За себе си съм убедена, че много голям принос за избора на професия от децата имат преподавателите, особено в тази възраст.

# 302
  • София
  • Мнения: 2 441
Ще използвам приказката за мързеливия учител, за да обясня вкъщи що е това "параметър". Благодарности и от мен.

Последна редакция: пт, 11 окт 2019, 09:35 от мама МОНИ

# 303
  • Мнения: 3 491
Аз вече директно му дадох да прочете приказката, въпреки че каза, че си знае какво е параметър. Беше му забавно. Рече, че и новата му учителка се опитвала да прилага такива, по думите му, иновативни методи . Но лошото било, че никой не я слушал.

# 304
  • Мнения: 8 281
Аз имах такъв учител по математика, за съжаление само в 11-и клас, а преди това ни водеше СИП или нещо подобно. На толкова много неща ме научи тази жена, че докато съм жива ще я споменавам. Накара ни да погледнем към математиката от съвсем различен ъгъл, а колко тънкости ни показа...
Аз се влюбих в математиката от една книжка "За всички, които мислят, че не обичат математиката". Бях някъде в шести клас и тя ми се стори направо като откровение свише.

Току-що ми светна в Школо за шестица на входното по БЕЛ. Когато видя работата, ще реша колко да се радвам.
А снощи му разглеждах входното по английски, на което има 5. Резултатът му е 80 от 100 точки. Задачата, която коси най-много точки, 20, е изпълнил блестящо. Да напише разказ какво е правил изминалия уикенд и какви са плановете му за следващия. Хубави изречения, няма грешки. И след това допускал разни елементарни грешки от рода на We was. Питам го, какви са тези глупости дето ги е писал. Да де, were трябвало да е. И други подобни такива. Блял някъде. Иначе за 30 минути свършил, защото тестът е електронен и се вижда колко е работил. Ще го емна и него малко по-често да прави електронни упражнения. Като пише с химикал рядко допуска глупави грешки, но като избира от падащи менюта, явно много-много не гледа.

# 305
  • Мнения: 5 234
ganis, благодаря за приказката! Flowers Bouquet Ще я разкажа на дъщеря ми.
jam, и аз се главоблъскам по същия казус с немския. Еми няма как да има толкова двойки и все децата да са виновни.

# 306
  • Мнения: 6 641
Моите надежди за НЕ в училище се изпариха отдавна. Нито часовете са достатъчни, нито при нас има  подготвени учители.
Школа е решението при нас.

# 307
  • софия
  • Мнения: 25 977
И ние снощи бяхме на "Хъшове". Пак беше силно въздействаща за всички ни.

# 308
  • Мнения: 6 641
Освен да ви завиждам благородно за " Хъшовете" , друго не ми остава.
Аз пък ноември съм на концерт на Васко Василев. Имаме билети за първи ред. Фръццц!

# 309
  • софия
  • Мнения: 25 977
Освен да ви завиждам благородно за " Хъшовете" , друго не ми остава.
Аз пък ноември съм на концерт на Васко Василев. Имаме билети за първи ред. Фръццц!
Фук-фук и ние Stuck Out Tongue. Ходим всяка година на всеки негов концерт. Концертите му са пълни с позитивизъм, доброта и талант. Много заредена се чувствам след тях. Преди 4 години отидохме и се върнахме за една вечер до Пловдив за концерта в Античния. Страхотен беше. Най не се получи един Армеец. Мисля, че и той не остана доволен, вече не прави там.

# 310
  • Мнения: 6 641
Ооо, невероятен е той, толкова позитивизъм струи от него!

# 311
  • Мнения: 5 234
Фук, и аз ще съм на концерта на ВВ. Ще водите ли и децата? Не съм била досега, но гледах/слушах доста клипове и съм ентусиазирана да видя за какво става въпрос. Ако ми хареса, догодина може и с наборката.

# 312
  • Мнения: 6 641
Да, ще я водим. Тя беше в Музикалното у- ще с цигулка и ще й бъде интересно.

# 313
  • софия
  • Мнения: 25 977
Дали Simple Smile
Скрит текст:

# 314

Общи условия

Активация на акаунт