СЕДМИ клас 2019/2020 - тема 4

  • 24 580
  • 742
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 3 876
Това е то, момичетата се стараят и притесняват.. Елате да видите тийна у дома - нямало проблем с входните, сега тъкмо започвала годината, щял да се поправи, но като гледам все му изникват по-важни неща от уроците Simple Smile

# 136
  • у дома
  • Мнения: 7 141
Моето ме осведоми преди време,че е скочил по ФВС 240 см от място,медицинската топка пак е хвърлил най-много от всички,ама аз не се впечатлих и не запомних колко...та в този дух съм спокойна,ако не продължи в ПМПГ,където учи и в момента сигурно в Спортното ще го вземат. А даже не спортува нищо активно в момента,но по-принцип е 182см ,което явно има значение за постиженията. Домашни може и да имат,но неговите са все написани незнайно кога.
Иначе на входното по физика е с 6ца ми докладва школо,но на него по принцип математикката и физиката му се отдават без усилия. Днес с входното по химия сложиха финала на входните.

Последна редакция: пн, 07 окт 2019, 21:47 от svetlaem

# 137
  • София
  • Мнения: 9 110
Аз лично я карам да направи поправка - тоест да препише преразказа с корекции. Иначе на моята още не са й върнали първия преразказ, та не знам какви ги е натворила. Вие при коя учителка бяхте, би ли споделила каква е рецензията, ако искаш разбира се, просто за сверка ми е интересно колко са подробни/неподробни съответно Simple Smile
Има пунктуационни грешки, които са поправени. На места госпожата е добавила дума, с която става по-ясно изречението. Коментарът е, че две части от текста не е преразказал достатъчно подробно.
Иначе са в една група децата ни, видяхме се на родителската среща Yum .

# 138
  • София
  • Мнения: 4 035
Извинявай, не ми обръщай внимание, днеска ми е адски тройно критичен ден...Поетапно ги връща, мойта още няма върнат преразказ.

# 139
  • Трявна
  • Мнения: 174
Поръчах от Озон - безплатна доставка (да не обикалям да търся) и 10% отстъпка за плащане с Виза.
Ползвам цитата да кажа, че в момента в озон има код за отстъпка 10%. Не знам докога е активен: ROS19
И аз с благодарност към Фран за споделения код!
Добра отстъпка се натрупва с допълнителните 10% за ползване на карта Виза!

# 140
  • София
  • Мнения: 6 140
Звънче, Фран, и аз благодаря, добре се получи с двете отстъпки. Hug

# 141
  • София
  • Мнения: 1 531
Аз лично я карам да направи поправка - тоест да препише преразказа с корекции. Иначе на моята още не са й върнали първия преразказ, та не знам какви ги е натворила. Вие при коя учителка бяхте, би ли споделила каква е рецензията, ако искаш разбира се, просто за сверка ми е интересно колко са подробни/неподробни съответно Simple Smile
Има пунктуационни грешки, които са поправени. На места госпожата е добавила дума, с която става по-ясно изречението. Коментарът е, че две части от текста не е преразказал достатъчно подробно.
Иначе са в една група децата ни, видяхме се на родителската среща Yum .

И моята е с вашите в групата, но и тя няма върнат първия преразказ. За поправката зависи от грешките. Ако са само пунктуационни, няма много смисъл. Ако преразкаже тези части подробно, кой ще му ги провери?

# 142
  • София
  • Мнения: 4 035
И моята е с вашите в групата, но и тя няма върнат първия преразказ. За поправката зависи от грешките. Ако са само пунктуационни, няма много смисъл. Ако преразкаже тези части подробно, кой ще му ги провери?
Аз Simple Smile Все до толкова съм грамотна, като проверя времето, в което се преразказва (ако има поправки от учителката), прочета първоначалния вариант и видя колко и какви подробности е добавила, категорична съм, че мога да й кажа дали е изпълнила рецензията или не.

# 143
  • София
  • Мнения: 12 228
И ние сме в същата група в Междучасие. На едната близначка преразказа е върнат. Като цяло рецензията е три реда. Справила се е добре, има в едно изречение сгрешено глаголно време, на едно място пълен член и доста запетайки. Не мисля да прави поправка.
Нямам търпение на другата девойка да върне по-скоро преразказа, а и вторият, който правиха и който точно обратно на препоръките и двете го писаха събота късно вечерта за половин час...

# 144
  • София
  • Мнения: 1 531
И ние сме в същата група в Междучасие. На едната близначка преразказа е върнат. Като цяло рецензията е три реда. Справила се е добре, има в едно изречение сгрешено глаголно време, на едно място пълен член и доста запетайки. Не мисля да прави поправка.
Нямам търпение на другата девойка да върне по-скоро преразказа, а и вторият, който правиха и който точно обратно на препоръките и двете го писаха събота късно вечерта за половин час...

Сега като ви чета нещо ми проблясва, че май и нейния преразказ е върнат, защото ми каза, че на места е сменила глаголното време. Но трябва да погледна и аз с очите си рецензията на госпожата.

С този курс в неделя  е почти сигурно, че домашните ще се пишат в събота вечер, колкото и от рано през седмицата  да напомням...

# 145
  • Мнения: 6 586
Вчера си пиша във Вайбър с моя близка, която от 30 годин8 живее в чужбина. Пита ме тя , как е детето и аз й отговарям, че е  много натоварено ежедневно покрай НВО.
 А тя: ,,Ами, не е добре да се седи толкова дълго пред ТВ и да се гледат продължително филми”

# 146
  • Мнения: 5 001
В началото и аз си мислех същото за абривиетурата Grinning

# 147
  • София
  • Мнения: 7 190
Докато се сетя да купя билети за Хъшове, те успели да се организират с няколко приятелки. Така че за съжаление двете родителски тела пропускаме.
Може ли да ми кажете колко е дълга постановката? Че трябва поне да си приберем детето. 😁

# 148
  • София
  • Мнения: 4 035
3 часа, с антракта малко повече, ние си тръгнахме в 22.20 от театъра, в 19 почна.

# 149
  • София
  • Мнения: 7 190
Значи от мен да мине - без задачи по математика в четвъртък вечерта. Simple Smile
Много благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт