Пазарът на недвижими имоти във Варна - какво се случва реално? - 5

  • 40 054
  • 737
  •   2
Отговори
# 270
  • Мнения: 177
Тази лилавата сграда новострояща се за Аспарухово на кой строител е и какви са отзивите за него ? Дават 2020 да е готова ама ако още не е започната едва ли ше спазят сроковете .Иначе там реално за 4 000 Е разлика е по изгодно да се вземе 3ен макар че едната спалня е разчупен вид и доста общи части има в квадратурата като навсякъде де Simple Smile .

# 271
  • Мнения: 481


Минах покрай бъдещата сграда „Пети Елемент” в Чайка. Само оградено, няма информационна табела, а един постен банер, на който пишеше с големи букви „Продажби” и телефон.
Демек, купувайте! Joy

Аз им бях изпратил запитване ама така и не получих отговор. Мисля да отида с една торба с пари в офиса им и да им падна на колене да ми дадат нещо на БДС за 1400 е/кв. От Майт изглеждат доста по- професионални. Отговориха ми на запитването веднага но тяхната предстояща сграда в центъра ще я пуснат в продажба най вероятно през 2020.

# 272
  • Варна
  • Мнения: 917
И аз изпратих запитване за апартамент в Петия елемент и ми отговориха много бързо.

# 273
  • Мнения: 481
И аз изпратих запитване за апартамент в Петия елемент и ми отговориха много бързо.

Може би ти по-рано си писала като е имало повече свободни апартаменти и са имали малко повече зор. Аз като им писах всичко над седми етаж  с морска панорама беше продадено според сайта им. Писах им два пъти. Един път им поисках ценова листа на всички свободни апартаменти. После се усетих как им работи сайта и им писах конкретно за апартамент на 7ми етаж но отново не получих отговор. Сега като гледам всичко над пети етаж е продадено. Аз не бях много сигурен дали ми харесва сградата но на разумна цена бих взел нещо с морска панорама.

# 274
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Какво значи разумна цена?
За тази локация, че и с морска гледка, няма как да е евтино.

# 275
  • Варна
  • Мнения: 917
1300 евро квадратен метър

# 276
  • Мнения: 832
На мен ми отговориха след броени часове и то в неделя. През работната седмица още по-бързо отговориха. Да не си объркал нещо?

# 277
  • Варна
  • Мнения: 1 557
В Кайсиева градина се готви "нещо".

# 278
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Тази снимка във фейса я мярнах вчера.
Явно има интерес, за да продължават да застрояват...
Пък може специално за Петре да градят блок. Joy

# 279
  • In transit
  • Мнения: 11 803
Не, за Петре специално кмета довършва улиците и алеите в Аспарухово.

# 280
  • Мнения: 177
Тази снимка във фейса я мярнах вчера.
Явно има интерес, за да продължават да застрояват...
Пък може специално за Петре да градят блок. Joy


ДУ жено успокой се малко се съм ти на устата Simple Smile. Явно лягаш и ставаш с мисълта за мене спрете се най-накрая. Аспарухово да но при Кайсиите не стъпвам там е за виетнамски емигранти. Всичко във ВъЗраждане , Кайсиева и Владиславово трябва да бъде изравнено със земята по мое мнение за да може панелните хора да ги докосне еволюцията и да станат човеци . Предпочитам село пред панелна действителност .

# 281
  • Мнения: 3 292
Голяма мъка, половината квартали се отхвърлиха и по-точно хората в тях, за сметка на друг квартал,  който с нищо не ги превъзхожда, но в очите на някой е едва ли не топ квартлЪт на Варна, а населението му е докоснато от Папата!
  Важното е да си вярваш.

# 282
  • Мнения: 6 529
Защо не прекръстите темата на "Пазарът за Петър"?  Mr. Green

Оливате се вече. През пост чета какво Петър би одобрил. Петър ако търсеше активно, досега да беше си купил  Peace

# 283
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 136
Здравейте! Прочетох предходните теми и тази вкл. В момента с ММ се чудим кое да изберем между - Сезони, К-скай и Фемили гардън. Днес бпхме на среща с Владимир Щерев от Сезони (единият от инвеститорите) и ми се строи човек на място, някой от вас закупил ли си е жилище в комплекс Сезони? 

Утре сме на среща с Комфорт брокерс за К-скай, но за там научих не много добри новини, оказва се че май комплекса е със статут на общежитие и не се планират паркоместа, които са изключително необходими за живущите.

Дайте мнение ако сте запознати с трите проекта, събираме и положителни и отрицателни, за да можем да се спрем на най-подходящият имот.

# 284
  • Мнения: X
ДУ жено успокой се малко се съм ти на устата Simple Smile. Явно лягаш и ставаш с мисълта за мене спрете се най-накрая. Аспарухово да но при Кайсиите не стъпвам там е за виетнамски емигранти. Всичко във ВъЗраждане , Кайсиева и Владиславово трябва да бъде изравнено със земята по мое мнение за да може панелните хора да ги докосне еволюцията и да станат човеци . Предпочитам село пред панелна действителност .

Я ти първо вземи докосни буквара, гений. Не бери грижа за моята еволюция.

Общи условия

Активация на акаунт