Пазарът на недвижими имоти във Варна - какво се случва реално? - 5

  • 40 093
  • 737
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 25 750
Там без паркомясто сте загубени, и явно инвеститора знае това. Взимайте докато има свободни, майната им на парите. Видях снимка как са унищожени 3 паркоместа за направа на вход към СЕЗОНИ. и за ренесанс сигурно ще се отнемат общинските места на Ана Феликсова.
Много ми е жал за този район там, един стадион имаше и го застроиха. Нещастници.

# 466
  • Мнения: 13 813
Нищо учудващо, бих казала че се случва. Общо взето докато стигне до подписване на основния договор много от нещата се сменят. Гаражите,паркоместата, таксите за обслужване са механизми за извиване на ръце в момента.

# 467
  • Мнения: 177
Търсят балъци за доене това е защото държавата ни е К_____а и се управлява от такива уж от мъжки пол  индивиди но отдолу имат органи  на К______и  рекетьори . Истината е че строителната  мафия е единствената законно оперираща освен банкирането. Гледайте само какво голямо МЯУ на пазара ще настане  цунамито от 2008 се задава само че паричната шума няма да има много какво да си купят с нея и спестители и алчни строителчета . Simple Smile)

# 468
  • Мнения: 13 813
Взимайте докато има свободни, майната им на парите.


Много ми е жал за този район там, един стадион имаше и го застроиха. Нещастници.

Това "майната му " за момента ще струва към 6000 лева.  Човек почва да се пита колкото ли такива "майната му " ще му сервират от тук нататък , а е още само в началото ...

Нещастници сме ние за съжаление, тези дето сме потенциални купувачи.

# 469
  • Мнения: 25 750
Взимайте докато има свободни, майната им на парите.


Много ми е жал за този район там, един стадион имаше и го застроиха. Нещастници.

Това "майната му " за момента ще струва към 6000 лева.  Човек почва да се пита колкото ли такива "майната му " ще му сервират от тук нататък , а е още само в началото ...

Нещастници сме ние за съжаление, тези дето сме потенциални купувачи.
Имат право на избор, да купят или не. Хората които живеят там във старите блокове без гаражи какво да кажат, нито места за паркиране, нито изгледи да се оправи положението.

# 470
  • Мнения: 147
а за Крес Инвест какво мнение имате, те имат на Бриз 2 сгради


No Mouth

# 471
  • In transit
  • Мнения: 11 830
а за Крес Инвест какво мнение имате, те имат на Бриз 2 сгради


No Mouth
Крес...не си спазват сроковете за акт16, поне за времето, в което ги следях. Иди и виж как строят, не разчитай на мнението на някой друг. Всеки има различни критерии и виждания. Ще бъде много субективно според мен. Ама това важи за всички строители. Докато сама не огледаш и сравниш различните, не говориш със собствениците и да видиш що за хора са, как си спазват или не спазват обещанията (договорите) няма как да получиш реална преценка.

# 472
  • Мнения: 177
Във Владиславово района около Лидл много ли е цигански и занемарен  !!? Какъв е възрастовият профил на владиславовци(пенсионерски квартал ) ли е ?

# 473
  • In transit
  • Мнения: 11 830
Във Владиславово района около Лидл много ли е цигански и занемарен  !!? Какъв е възрастовият профил на владиславовци(пенсионерски квартал ) ли е ?
Утре ще е хубаво времето, направи си една разходка на живо и виж как е. Не е голям квартала. После ще споделиш впечатления Wink

# 474
  • Мнения: 1 876
Взимайте докато има свободни, майната им на парите.


Много ми е жал за този район там, един стадион имаше и го застроиха. Нещастници.

Това "майната му " за момента ще струва към 6000 лева.  Човек почва да се пита колкото ли такива "майната му " ще му сервират от тук нататък , а е още само в началото ...

Нещастници сме ние за съжаление, тези дето сме потенциални купувачи.
Имат право на избор, да купят или не. Хората които живеят там във старите блокове без гаражи какво да кажат, нито места за паркиране, нито изгледи да се оправи положението.

Не всеки има твоите възможности, за да каже майната му на една немалка сума. Не знам доколко са добри такива съвети, все пак хората са с различни ресурси.

# 475
  • Мнения: 25 750


Не всеки има твоите възможности, за да каже майната му на една немалка сума. Не знам доколко са добри такива съвети, все пак хората са с различни ресурси.
И да нямам пари, пак не бих се оставила без паркомясто. Там нощем разбиват колите. Пари се изкарват, спокойствието има цена.

Петре, айде утре да ходим на Джъмбо, ще те чакам пред магазина в 10ч, да разгледаме района.  Mr. Green

# 476
  • Мнения: X
Във Владиславово района около Лидл много ли е цигански и занемарен  !!? Какъв е възрастовият профил на владиславовци(пенсионерски квартал ) ли е ?

Над Лидл е зле и има цигани. Хубавата част на квартала е под бул. Св. Елена, там цигани няма. Само не разбирам - нали твърдеше, че възрастовият профил е недокоснат от еволюцията? Какви са сега тея въпроси?

# 477
  • Варна
  • Мнения: 1 558
Петре,точно над Лидъл има винарска изба.Мини от там да купиш винце на Лъки-то като отиваш към Джъмбо-ТО.

Относно райно,вече са ти отговорили.Над Лидъл започва циганската махала.Иначе, възрастовия профил по мои наблюдения е 40/60 в полза на младите.

# 478
  • Мнения: 204
И да нямам пари, пак не бих се оставила без паркомясто. Там нощем разбиват колите. Пари се изкарват, спокойствието има цена.

Това за разбиването на коли във Възраждане е доста подвеждащо! Навсякъде се краде. За справка - в спокойната Чайка ни обраха преди месец... Паркомястото няма да те спаси от разбиване на колата. Гаражът може би.

П.С: Аз май ще вземам в Пенемат. Ако някой има да казва нещо лошо за тях, сега е момента. Wink

# 479
  • Мнения: 25 750
Петре,точно над Лидъл има винарска изба.Мини от там да купиш винце на Лъки-то като отиваш към Джъмбо-ТО.


Ама как, с българско вино ли ми го пращаш? Абсурд.  Mr. Green


И да нямам пари, пак не бих се оставила без паркомясто. Там нощем разбиват колите. Пари се изкарват, спокойствието има цена.

Това за разбиването на коли във Възраждане е доста подвеждащо! Навсякъде се краде. За справка - в спокойната Чайка ни обраха преди месец... Паркомястото няма да те спаси от разбиване на колата. Гаражът може би.

Да, знам че навсякъде разбиват, но там във Възраждане и група наркомани които вилнеят всяка нощ. И мисля, че подземно паркомясто е решение, или в двора на комплекса.

Общи условия

Активация на акаунт