🐱‍👤Маскираният певец🐱‍👤 - Тема 4 /06.10. - 20.10.19 г./

  • 34 986
  • 710
  •   1
Отговори
# 435
  • Sofia
  • Мнения: 26 400
Как Розата ще е Теди Кацарова?!,че тя е 1,50м с вдигнати ръце...и не може да пее като нея..

# 436
  • Мнения: 523
Ти ще кажеш..
Може ли да не изразяваш възмущения за чужди предположения.  Форумът е отворен за всякакви мнения, можеш по по-мек начин да кажеш, че не мислиш същото.

# 437
  • Мнения: 7 590
Мисля, че в събота Михов ще си ходи.

# 438
  • Мнения: 3 931
Кукерът е явен Ненчо, нямам съмнения за жена там. Абсолютно всичко като улики съвпада точно, а и някой беше пускал клип в началото тук с "оправени" гласове с програма, точно неговия глас беше, както и Фицата познах тогава, до тогава имах съмнения, че уликите са прекалено явни и няма как да е той, ама... .

# 439
  • Sofia
  • Мнения: 26 400
Много са тънкообидни някои тук,извинете,че изразих мнението си....

# 440
  • Мнения: 2 195
Може ли Кукерът да е Стефан на Гала? Клипа със слънчогледа, каза че имал нужда от кафе...работил с ръцете си.Нали се занимава с кошери нещо...А и Гала ми беше леко съмнителна, когато Геро я подкачи за предаването...

# 441
  • Мнения: 7 590
Не вярвам да може да пее Стефан , иначе щяха да го набутат във всички музикални формати.

# 442
  • Мнения: 10 188
На мен пък това със слънчогледите ми заприлича на нещо съвсем друго - удряне на чинели и се сетих за Калин Вельов. Изобщо не казвам или предполагам че е той, но особено нещо е асоциативното мислене...

# 443
  • Мнения: 2 714
Стефан на всеки лайф го дават как стои в публиката Simple Smile

# 444
  • Мнения: 3 931
Ненчо е опрашвал слънчогледи, а това, което направи в клипа изглеждаше насочване в тази посока. Каза, че е разчитал на двете си ръце и може дори това, като показа ръчно опрашване.

Последна редакция: ср, 16 окт 2019, 14:13 от Ambrosia*

# 445
  • Мнения: 6 529
Не вярвам да може да пее Стефан , иначе щяха да го набутат във всички музикални формати.

Стефан беше в публиката, няма как да е той  ooooh!

# 446
  • Мнения: 780
Как ли пък не ще сложат Елиа от 4 magic и като си махне маската всички ще възкликнем задружно “УАУ” 😂😂😂

Уау коя е тази, нали 😂
И аз мисля, че чак толкова неизвестни няма да има, защото се губи смисълът. Иначе може всеки да сложат...

# 447
# 448
  • Мнения: 10 188
Хаха, забавно беше.това предположение.
И за заблуда  - професионално пее с фолк извивки, нали 😂

# 449
  • Viena
  • Мнения: 3 586
Явно не е и Роберта, вижте й ръцете и тези на мадам Роза.

Общи условия

Активация на акаунт