🐱‍👤Маскираният певец🐱‍👤 - Тема 4 /06.10. - 20.10.19 г./

  • 35 023
  • 710
  •   1
Отговори
# 450
  • DE
  • Мнения: 9 068
От любопитство чух как пее Роберта, гласа на розата е различен и май е по-висока въпреки, че височината може да се манипулира с обувки newsm78
Наистина е много загадъчна.

# 451
  • Мнения: 181


А видяхте ли това?

# 452
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Тя пее много фалшиво.

# 453
  • Мнения: 10 311
И едва ли някой от участниците би сложил нещо такова някъде публично достъпно. После ще трябва да плаща солени глоби, според слуховете.

# 454
  • Варна
  • Мнения: 2 038
Относно Розата и аз смятам, че това не е Роберта. А този жокер с шиенето смятам да го игнорирам, т.к. ми се струва, че само някоя известна личност да си преправи дрехата и вече я водят моден дизайнер. Като търсех актриси, които да отговарят на тази подсказка в " Откраднат живот" излязоха 3 такива ( Деси Бакърджиева, сестра Чокова и анестиеложката). Едната от тях дори смята в бъдеще да направи модна колекция. Мисълта ми е, че явно доста личности се занимават и с моден дизайн освен другите си занимания. На Деси Бакърджиева слушах потресаващо изпълнение в ютуб, докато другите 2 актриси не успях да ги чуя как пеят.

# 455
  • Sofia
  • Мнения: 26 514
Чокова има ужасен тембър на гласът,изобщо не си я и представям да пее,а и е ужасно клечава...

# 456
  • Мнения: 15
Мисля си че Розата е Кремена Халваджиян
Недей така с лошо! Розата ми е фаворитка и не искам да се окаже Кремена, която изобщо не харесвам. Това ще е ужасна подигравка.

Тонка, сигурна съм че е тя, не знам някакво 6то чувство имам за това и на мен не ми е фаворит.

# 457
  • Sofia
  • Мнения: 26 514
Кремена е ниска и не може да пее като Розата.
Когато даваше интервю каза,че и е била най-трудна за изработка,че обича рози и нарочно каза,че е тя.

# 458
  • София
  • Мнения: 1 340
Розата няма изразени гърди, да не кажа никакви. За мен фолкаджийка отпада. И мисля,че е Стефан Илчев. Нямам аргументи

Хич да не е поне някакво "мъжко достойнство" би трябвало да има. С този прилепнал костюм на Розата - едва ли.

Възможно ли е да Маги Джанаварова, или тя е по-слаба в момента?

# 459
  • Viena
  • Мнения: 3 596
Има дълги пръсти на ръцете, поне така изглеждат.

# 460
  • Мнения: 15
Кремена е ниска и не може да пее като Розата.
Когато даваше интервю каза,че и е била най-трудна за изработка,че обича рози и нарочно каза,че е тя.

Хмм трябва да го изгледам това интервю, но мисля че си права, по-ниска е сякаш от розата, но пък виж че не е много по-висока от Рачков и Зуека.

# 461
  • Мнения: 5 287
Мисля си че Розата е Кремена Халваджиян
Недей така с лошо! Розата ми е фаворитка и не искам да се окаже Кремена, която изобщо не харесвам. Това ще е ужасна подигравка.

Тонка, сигурна съм че е тя, не знам някакво 6то чувство имам за това и на мен не ми е фаворит.

# 462
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 989



Вижте краката на София Джамджиева. На 14.25 започва представянето и.
Също така цифрата  7, има я в уликите.
Ръцете и.

Последна редакция: чт, 17 окт 2019, 13:44 от Алфея

# 463
  • Мнения: 509



Вижте краката на София Джамджиева. На 14.25 започва представянето и.
Също така цифрата  7, има я в уликите.
Освен това споменават майка ѝ във всяко предаване, в което участва.

# 464
  • Мнения: 3 998
И за мен води към нея, ама с това "сега съм много известна роза" малко ме изгуби. Тя чак да е много известна, повечето, които не са гледали Пееш или лъжеш, никога не са чували за нея.

Общи условия

Активация на акаунт