🐱‍👤Маскираният певец🐱‍👤 - Тема 4 /06.10. - 20.10.19 г./

  • 35 038
  • 710
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 914
Само да не е чувствителният ти нос, че като гледам какво става под костюма 😂😂
Понякога е много чувствителен, но попринцип синусите ми са слаби. Дано си останат такива и съботата. Joy JoyJoy

# 376
  • Мнения: 5 085
Командироваме те с мисия " Гарван " Kissing Heart

# 377
  • Мнения: 15
Мисля си че Розата е Кремена Халваджиян

# 378
  • Мнения: 11 576
Мисля, че имам дежавю. Simple Smile

# 379
  • София
  • Мнения: 23 124
Мисля си че Розата е Кремена Халваджиян
Недей така с лошо! Розата ми е фаворитка и не искам да се окаже Кремена, която изобщо не харесвам. Това ще е ужасна подигравка.

# 380
  • Мнения: 194
Ръцете на Виктория не са толкова слаби.

 

Виктория Георгиева е Пчелата, не Гарванът

# 381
  • Испания
  • Мнения: 37 503
"Сред най-абсурдните предположения за изпълнителите, които се крият под маските, бе това, че един от тях е самият Маги Халваджиян. " Чувствам се поласкана. Joy

Потърси ги за хонорар.



Виктория Георгиева е Пчелата, не Гарванът

Постът ми е отговор на предположения от потребители.

# 382
  • Мнения: 194
Аз затова казвам, че сте права. И всъщност не знам 100% кой кой е, но Виктория май е по-вероятно да е Пчелата.

# 383
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Филип Аврамов в "Здравей, България"


https://play.nova.bg/video/na-fokus/season-0/na-fokus-2019-10-14 … maskiran-otpadnal

# 384
  • Мнения: 194
Грешка. Май си беше Гарванът. Гледайте как бъркам тези, които не ме интересуват Grinning Извинете. Аз тия ги чета от един списък и ги обърках.

# 385
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Писането на последователни мнения във форума е забранено. Формулирайте си мисълта и я опишете наведнъж.

# 386
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Georgi_Ivanov1996, последователните постове (последователни публикации от един и същ потребител, без между тях да има други отговори) са забранени. Имате възможност да редактирате предишния пост до 24 часа след публикуването му. Моля, възползвайте се от тази възможност тъй като всеки след първия се изтрива, а при системно нарушаване на това правило, се ограничава профила на потребителя.

# 387
  • София
  • Мнения: 11 708
Вики по-скоро е Гарванът, тя отслабна доста, така че може и да и е такава ръката вече, но не съм сигурна. По глас обаче не ми звучи много като тея, тя носи едно меланхолично усещане в гласа си.

# 388
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 588
Виктория никой не я помни, като свалят маската поне трябва да знаем кой е този на сцената.
толкова абсурдно предположение е някоя от 4меджик, дето от Кънчев разбрах че имали имена, че и някой ги и знае.

Розата е висока 170, не е Кремена

Последна редакция: пн, 14 окт 2019, 17:57 от Шебек

# 389
  • Мнения: 194
Georgi_Ivanov1996, последователните постове (последователни публикации от един и същ потребител, без между тях да има други отговори) са забранени. Имате възможност да редактирате предишния пост до 24 часа след публикуването му. Моля, възползвайте се от тази възможност тъй като всеки след първия се изтрива, а при системно нарушаване на това правило, се ограничава профила на потребителя.

Извинете, повече няма да правя това. Но за съжаление като се опитвам да изтрия или редактирам, ми излиза: Грешка, не можете да изтриете/редактирате. Така че този може да го оставя така, с обещанието, че повече няма да го правя. И от компютъра пробвах не става.

Последна редакция: пн, 14 окт 2019, 17:58 от Georgi_Ivanov1996

Общи условия

Активация на акаунт