🐱‍👤Маскираният певец🐱‍👤 - Тема 4 /06.10. - 20.10.19 г./

  • 35 039
  • 710
  •   1
Отговори
# 465
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 22 080
Пееш или лъжеш, после Като две капки, все пак е  по - известна от преди тях.

# 466
  • Мнения: 7 725
Аз не съм я чувала никога.

# 467
  • София
  • Мнения: 23 124
Има дълги пръсти на ръцете, поне така изглеждат.
Изглеждат дълги, защото е с дълги нокти.

Надявам се всеки един зад маската да е поне малко популярна личност, че иначе няма тръпка. Тази София например изобщо не я знам и ако вземе, че се окаже тя розата, ще съм супер разочарована. Щот дали ще е тя или Пенка от Павликени, все тая.

# 468
  • Мнения: 4 079
Може и да е известна, ама в никакъв случай не е "много известна", както се самоопредели розата.

# 469
  • Sofia
  • Мнения: 26 591
Тя дублира много от турските сериали,освен с това да е много известна сред феновете им,ама надали...все пак името и го споменават накрая на всеки епизод Thinking

# 470
  • Мнения: 7 725
Аз предпочитам да са известни , дори да се разпознават лесно , отколкото някакви , които масово не са популярни.

# 471
  • Мнения: 10 397
За мен разни участници по брадъри и други подобни не са разпознаваеми (Джулианка Ганка също за първи път я видях тук).
Това не ми пречи обаче, забавлявам се с предаването. Но би било добре да са наистина разпознаваеми личности, а не само известни от определени формати. Ще чакам да видя следващите лица.

# 472
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Тита при участието си при Гала тази сутрин - на въпроса и крие ли се под нечия маска в шоуто отговори:  Без коментар - много притеснено!   
 Което според мен значи че участва!   Иначе щеше да каже просто - Не.   
Като много  интервюирани и запитани.   

# 473
  • Мнения: 4 079
Тита освен за Пчелата не си я представям никъде другаде.

# 474
  • Мнения: 215
Мисля си че Розата е Кремена Халваджиян
Недей така с лошо! Розата ми е фаворитка и не искам да се окаже Кремена, която изобщо не харесвам. Това ще е ужасна подигравка.

Тонка, сигурна съм че е тя, не знам някакво 6то чувство имам за това и на мен не ми е фаворит.
И аз си мислих, че е Кремена, но някой беше написал тук, че била в залата докато розата пяла и от тогава я отписах като предположение.

# 475
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 162
А Кремена освен всичко друго, не може да пее. Някой беше пуснал клипче как пее с Бебо, се мъчи да пее по-скоро.
А Розата пее прекрасно. И все си пее по един и същи начин, без да се преправя. Затова си мисля, че не е певица, иначе досега да сме я разпознали категорично.

# 476
  • Мнения: 5 085
Розата е победителят този сезон,  спечели възхищението на всички зрители!

# 477
  • Мнения: 1 194
Тита със сигурност не е участник от втората група, защото беше на живо в инстаграм по време на предаването.
Какво мислите за Мариан Вълев - шапката?

# 478
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 162

Какво мислите за Мариан Вълев - шапката?

И аз за него си помислих, след като видях във фейсбук страницата на предаването как Шапката танцува специфичния му танц от Под прикритие и с текст към клипчето - познат ли ви е този танц?

Последна редакция: чт, 17 окт 2019, 20:14 от AIDA_N

# 479
  • Мнения: 6 417
София Джамджиева има голям бюст. Вижда се, че Розата е плоска. Освен това стана ясно, че преподава на деца. Роберта е.

Общи условия

Активация на акаунт