🐱‍👤Маскираният певец🐱‍👤 - Тема 4 /06.10. - 20.10.19 г./

  • 34 974
  • 710
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 159
Да, печели го. Имах предвид, че под "станах известна за 3 месеца" стои участието в мюзик айдъл - тя стига до финала т.е прекарва пълни 3 месеца във формата и го печели накрая.

# 691
  • Мнения: 2 596
Радвам се, че Юлиян отпадна. Не ми харесва нито като човек, нито като излъчване, абе анти ми е отвсякъде.

Пеперудата дали ще сниши гласа си, дали ще го качи, тембъра на Прея се чува винаги. Тази нейна дразгавина в гласа ѝ я издава, каквото и да направи. Другия път очаквам да отпадне или тя, или Бухала. Да отпадат вече скучните и познатите, да ги слеят двете осмици, и да останат само тези, които наистина ще ни изненадат със свалянето на маските.

# 692
  • Мнения: 5 916
Юлиян с този ръст беше твърде очевиден. Не мога да се сетя за друг актьор или певец чак толкова висок. Казаха в началото ръста - 196. Аз в един момент се съмнявах, защото той е бас, а песните, които избираше бяха за по-висок глас.

# 693
  • Мнения: 15 314
Те с Кънчо да нямат някаква дрязга. Кънчо хич не се изказа ласкаво за Юлиян.
Пп Аз не го харесвам Юлиян, ама хич. Силно неприятен ми е. Радвам се, че отпадна. Чакам с нетърпение и другия неприятник - Михов скоро да се разкара. Даже мислех, че ще е още снощи, ама не би.

Пеперудата (Прея) ми хареса. Тя за разлика от гореспоменатите ми е приятна.

# 694
  • Мнения: 47 981
Гала е абсурдна тук. Мария се справя доста по-добре, не очаквах да го кажа. Simple Smile
Аман от Кънчев и Гала Angry

# 695
  • Мнения: 15 314
Мария напоследък ми е много хубава.

# 696
  • Мнения: 35 110
Явно все пак разрешават ползването на телефони
Скрит текст:

# 697
  • Sofia
  • Мнения: 26 379
Не са забранени.Нали ги светнаха по време на изпълнението на Михов.
Някои и гласуват...

# 698
  • Мнения: 1 211
Да ви питам. Хрумвало ли ви е за Гарвана - Рут Колева. Дойде ми идеята от това, че каза, че с единия крак е навън. Тя пътува постоянно.

# 699
  • Мнения: 11 566
Съфорумката с поканата ходи ли снощи?Blush

# 700
  • София
  • Мнения: 17 282
Мислех и аз за Рут Колева, заради интересния глас.

# 701
  • Мнения: 6 417
Абсурдните предположения на панелистите са подигравка със зрителите. Как може Мария да каже, че Бухалът, когото разпозна още първия път, бил... Боби Михайлов?!

# 702
  • Мнения: 15 314
И аз започнах да си мисля, че си се подиграват с нас тв зрителите и с публиката в залата и то съвсем умишлено. Уж на шега. Уж за забавление. С една дума - майтап да става. Боби Михайлов беше повече от абсурдно предположение и мисля, че беше изказано шеговито, но... от забавно-развлекателно, предаването взе да се превръща в комедийно - пародийно.

# 703
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 292
Никаква интрига с отпадането на Шотландеца, от първия концерт знаех, че е Юлиян и за миг не съм се усъмнила в това.
С нетърпение чакам да отпадне някой, когото не сме разпознали.

# 704
  • Мнения: 3 495
Панелистите дават абсурдни предположения, защото това им е работата. Те не са там, за да ни казват кой се крие под маската. Съвсем умишлено, наред с верните предположения, дават и грешни, защото иначе още след първите две предавания ще знаем кои са участниците и ще настане голяма скука. Гала прекрасно знаеше, че Юлиян Константинов се крие под маската на Шотландеца. Геро също е наясно, че Ненчо е Кукерът, затова е и заигравката му с Николина Чакърдъкова. Всичко е по договорка с продуцентите, не е тяхна идеята да се правят на идиоти. Но понякога наистина преиграват с абсурдните си предположения и става комично.

Общи условия

Активация на акаунт