Малко деликатен въпрос

  • 2 619
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Sf
  • Мнения: 808
Аз пък не разбирам страхът на жените, че "ако не дадат това, което се полага на мъжа, той ще си го потърси навън"  Thinking
И въобще струва ли си да правиш нещо, само за да не го потърси той навън?  Wink
Тук вече си зависи от мъжа.
Ако е с 'търсеща' нагласа - и удовлетворен да е от това, което получава в къщи, ако ще на челна стойка да застанеш, пак ще си поглежда и 'действа' навън.
Така е! Наша приятелка също е с близнаци, сега прохождат, мъжът й вечно в командировки, но като се върне, се забавляват страхотно. Децата при бабата, веднъж я изненадал късно вечерта, милата си легнала уморена с бебешки напишкан памперс в ръка, но мъжът й се нахвърлил с такава любов и страст Simple Smile
Да не се притеснява и да не си внушава, за да не  наведе мъжа си на други мисли Simple Smile Може нейните притеснение и страхове да се отразят на мъжа й Simple Smile

# 16
  • Мнения: 826
На въпроса"Как да стане тя по-сексуална...?"Ами на първо време,връщайки се от работа,да си купи бельо-дори само едни жартиери,могат да събудят лъвицата в нея!Или пък парфюм,или нещо,което и доставя огромно удоволствие-кило сладолед,бутилка ром,кутия пури,2 билета за кино/театър/....Нещо,което би я заредило!Ако няма такова...повредата ...нали!Но,според мен бельото е най-добрият вариант.Аз така,миналата година, изпратих на една моя приятелка/не,че не може да си купи,но не се сеща!/ жартиери в колетче.Беше се одрямала нещо,с гаджето и се виждали рядко/работата му е свързана с пътуване насам-натам/,а сексът бил на заден план.Когато ги получи ми звънна,беше във възторг!След няколко дни ми се похвали,че "ги изпробвали"и са правили много запомнящ се и нестандартен sex!Така,че...На първо време е добре да си помогне сама,да се поглези,а след това и другите ще го направят!  bouquet

Като  изтощена мама на близнаци мога да кажа 4е това е съвет,което най-много ми хареса и който би помогнал на твойта приятелка.
Успех!

Общи условия

Активация на акаунт